UFO İşi Olabilir Mi?

Yayınlandı: 11 Oca 2009 / UFOlar ve Dünya Dışı Yaşam

ruzgargulu

Lincolnshire’da Louth yakınlarındaki gökyüzünde parlayan küreler gördüklerini söyleyen görgü tanıklarının şikayetleri üzerine bölgede yapılan kontrollerde rüzgar tirbünlerinin ezildiği tespit edildi.

Tanıklardan Dorothy Willows, göküyzünün ışıklarla kaplandığını ve düşük irtifada uçan bir nesne gördüklerini, bu nesnenin gökyüzünden türbinlere doğru dalış yaptığını anlattı. Savunma Bakanlığı yetkililerinin ise, UFO olduğu iddia edilen gizemli cismin insansız bir uçak olabileceği yönünde açıklamada bulunduğu bildiriliyor. Bu aracın test uçuşu yaptığı ve bu sırada türbinlere çarpmış olabileceği tahmin ediliyor.

Taranis adı verilen bu uçağın Donna Nook ve North Coates bölgesinde uçtuğu bildiriliyor. Hawk jetleriyle aynı boyutlarda olduğu açıklanan Taranis’in, savaş alanlarına bomba taşımak için geliştirildiği söyleniyor. İngiltere’nin kendi UCAV (Muharebe-İHA) sistemini (Taranis) geliştirdiği daha önce duyurulmuştu. Bazı görgü tanıkları ise gördükleri şeyin UFO olduğunda ısrar ederken başka teorilerde bulunanlar da mevcut.

Komplo teorileri arasında, bir Rus casus uçağı, bir doğum günü partisinden atılan havai fişekler ve kasabanın çılgın gençlerinin vandalizmi gibi açıklamalar dolaşıyor.

(Kaynak: cnnturk)

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s