10 İlginç Kaçırılma Olayı

Yayınlandı: 02 Nis 2009 / Alacakaranlıktan Gelenler, UFOlar ve Dünya Dışı Yaşam

Uzaylı Kaçırılmaları

Bazı araştırmacılara göre uzaydan gelen yaratıklar yaklaşık 300 yıldır insanları kaçırmaktadırlar.

Dünya çapında ünlü İngiliz UFO uzmanı Jenny Randles ( Türkiye’de de kitaplarından ikisi tercüme edilerek basılmıştır) en ilginç ve belgelenmiş uzaylılar tarafından kaçırılma ve yakın temas vakalarını yeni yayınladığı The Complete Book of Aliens and Abductions-Uzaylılar ve Kaçırma Olayları Üzerine Kapsamlı Kitap (Piatkus Yayınevi, Londra, İngiltere) adlı eserinde geniş yer vermiştir.

Uzman tarafından en ilginç bulunan 10 olay şunlardır:

1. Teath, İngiltere, 1645: Pitt ailesinin yanıda hizmetçi olarak çalışan 15 yaşlarındaki Anne Jeffries evin bahçesinde tamamen şuurunu yitirmiş ve yerde acılar içinde kıvranırken bulundu. Genç kız kendine geldiğinde patronlarına yanına bir kaç küçük insana benzer yaratığın geldiğini, vucuduna dokunarak onu öpmeye başladıklarını anlattı. Daha sonra kızın başı dönmüş ve her şey kararmıştı.

Halk Efsanelerinde UFOlar
Hizmetçi kız uyandığında kendini oldukça aydınlık bir yerde etrafında kendi tabiri ile “küçük perilerle çevrili” bulmuştur. Daha sonra yaratıklar genç kızı incelemeye başlamışlar ve özellikle de dikkatlerini üreme organlarına vermişlerdir– Karanlık ortadan kalktığında hizmetçi kendini bahçede bulmuştur.

2. Song-Zi Xian, Çin, 1880: Çiftçi Yut Ten ağaçlar arasanda parlak cismi gördüğünde evine gidiyordu. Birden felce uğradı ve havalandığını hissetti. Etrafta büyük bir vınlama sesi vardı ve çiftçi kendinden geçerek bayıldı. Kendine geldiğinde bir dağdaydı. Aradan yaklaşık iki haftalık bir zaman geçmişti ve evinden 450 Km uzakta Guizhou Eyaletindeydi!

3. Paarl, Güney Afrika, 1951: Tanınmamış bir İngiliz mühendis ıssız bir dağ yolunda aracını sürmekte iken küçük insan benzeri bir yaratık tarafından durdurularak kendisine “suya ihtiyacımız var” denildi.

Yaratığa yardım etmek için dağda bulunan bir su kaynağından su temin eden mühendis onu içinde yaralı vaziyette yüz üstü yatan bir başka varlığın bulunduğu tepsi biçimli aracın pilotuna götürdü. Ziyaretçi gökyüzünü göstererek yer çekimini kaldıran teknolojileri ile oradan geldiklerini söyledi.

4. Vienna, Avusturya, 1955: İkinci Dünya Savaşı sırasında Nazilerin elinde bir çok iskenceler görmüş bir insan olan Josef Wanderka, ormanda yürürken ağaçsız bir bölgede büyük, gri renkli ve yumurta biçiminde bir araçla karşılaştı. Gemidekiler onu güveteye aldılar. Bunlar uzun boylu, sarışın çift cinsiyetli güzel suratlı varlıklardı. Ziyaret sırasında Wanderka ağlayarak yaratıklara Nazilerin zulümlerinden bahsetti ve eğer ileri bilgileri ve güçleri varsa Dünyayı düzeltmeleri için yalvardı. Onlar da Dünya tarihinin gidişatına karışamayacaklarını söylediler.

5. Grodner Pass, İtalya, 1968: Walter Rizzi, disk biçmindeki cismi gördüğünde sıkı bir fren yaparak motosikletini durdurdu. Bir süre sonra gri tenli, kel kafalı ve kedi gözlü küçük yaratıklar açığa çıkacaktır. Bu yakın temas sırasında yaratıklar “manyeti araçlar” sayesinde yolculuk yapabildiklerini ve gezegemizide hızlı yaşlandıkları için çok kısa bir zaman dilimi içinde Dünyada kalabildiklerini anlatmıştır. Yaratıklar, Rizzi’yi Dünyanın manyetik kutuplarının değişeceği ve böylece Dünya üzerindeki bir çok yaşam biçiminin ortadan kalkabileceği iklim değişiklikleri olabileceği konusunda uyarmışlardır.

6. Imjarvi, Finlandiya, 1970: Çiftçi Esko Viljo ve ormancı Aarno Heinonen kayak yaparlarken garip kırmızı bir sisle karşılaştılar. İki adam sisler içinde bir uçan dairenin belirdiğini fark ettileri; şuurlarını kaybetmeden önce kör edici bir ışık hüzmesinin açığa çıktı ve dağ eteğinde kendilerine geldiler. “Trol benzeri varlıklar” gördüklerini sonradan hatırlayacaklardıdr. Her ikisi de güneş yanığı tedavisi göreceklerdir. Doktorlar bunların aslında radyasyon yanığı olduğunu inanacaklardır.

Imjarvi Karşılaşması

Heinonen yaratıklarla çevrili garip bir odaya alındıklarını hatırlamaktadır. E.T. ler kendilerine ileride tekrar kontak kurabilmek için kafalarının içine bir alet koyduklarını söyleyeceklerdir.

Finli ormancı bu takılan aletin yan etkisi olarak bazı psişik güçler edindiğini söyleyecektir.

7. Gisborne, Yeni Zelanda, 1978: Bölgede açığa çıkan UFO dalgasından sonra üç genç kadın UFO avına çıktılar. Evlerine geri döndüklerinde hafızalarındaki anlaşılamayan bir saatlik kayıp dışında başlarından geçen garipliklerle ilgili hatırladıkları hiç birşey yoktu. Kadınlardan bir hipnozla geriye döndürüldüğünde yaratıklar tarafından bir arkadaşı ile birlikte kaçırıldığını hatırlayacaktır. Kurban varlıklardan birini çıkardığı ışık hüzmesi ile yakalanmış ve daha sonra kendini yaratıklar tarafından bir levha üzerine yatırılmış vaziyette incelenirken bulmuştur. Yaratıkları uzun zayıf yüzlü ve büyük gözlü olarak tanımlamaktadır. Hipnoz sırasında olayı yeniden yaşayan kadın travma geçirerek “Beni yalnız bırakın. İğrenç.. bunu benden uzak tutun… bunu yapamazsınız!” diye bağırmıştır.

8. Pyrogovkoye Gölü, Rusya, 1978: ‘Anatoly’ takma adını kullanan bir subay gölün kıyısında devriye gezerken iki insan-benzeri yaratıkla karşılaşarak telepatik bağlantı kurar. Ona içecek vererek uyuturlar ve daha sonra gölün kıyısında kendine gelir. Anatoly esirlerini komünist yapmak için zayıf bir girişimde de bulunduğunu hatırlamaktadır. Ordudan ayrılmak için yalandan delilik yaptığı suçlaması ile itham edilmesine rağmen, psikolojik testler, hipnoz seansları ve bağlandığı yalan makinasindan elde edilen sonuçlara göre uzmanlarca yalan söylemediği anlaşılacaktır.

9. Vancouver, Kanada, 1985: Alvina Scott uzaylılar tarafından kaçırıldığını, çalışmalarında kullanılmak için yumurtalıklarından birinin alındığını ve böbreklerinde bulunan hastalığı iyileştirmek için kendi vucuduna bir tıbbi müdehale yapıldığını iddia etmekteydi. Gerçekten de, ultrasonik testlerde hastalıklı böbreklerinin tamamen iyileştiği görülmüştür.

Kendisini Hoova olarak tanıtan ve insan görünümünde olan varlığın yuvarlak kafalı bir gri olduğunu ve hipnotik projeksiyon sayesinde kendini bize bu formda gösterdiğini öğrenmiştir. Ayrıca kendisine insan ve uzaylı DNA’larının karıştırılması ile uğraştıklarını söylemişlerdir.

10. New York, N.Y., 1989: Manhattan’da oturan Linda Napolitano çok yüksek bir katta bulunan apartman dairesinden kaçırıldığını, yaratıklar tarafından kullanılan yer çekimini ortadan kaldıran bir ışın ile penceresinden uzay araçlarına götürüldüğünü ve burada çok ciddi bir tıbbi tahlilden geçtiğini iddia etmektedir.

Asıl şaşırtıcı olan anlattıklarının iki görgü tanığı tarafından da teyit edilmiş olmasıdır. Binanın dışında bulunan ve yüksek mevkideki birine koruyuculuk yapan tanıklardan biri tepesinde uçan bir kadın gördüğünü ve yanında iki Gri Adamının bulunduğunu söylemiştir!

Reklamlar
yorum
 1. sirius dedi ki:

  Ya ortaya cikmiyorlar yok kuranda yok falan filan bir ortaya ciksalar onlari gorunusleri ic dislar korkar ve dusmanca tavirlar gosteririz sonra kuranda binlerce alemden ve varliklardan soz.edlimektedir kor.cahiller

 2. hanifi dedi ki:

  olabilir

 3. Utku Bozkurt dedi ki:

  arkadaşlar ben 5 yaşımdan beri uzaylıları araştırıyorum 12 yaşındayım uzaylılar gerçekten var ama bunu nedense çoğu kişi bu konunun üstünü örtmeye çalışıyorlar unutmayın
  YALNIZ DEĞİLİZ

 4. aleyna diyor ki dedi ki:

  bundan 12 yıl önce babamla annem köyde yürüyorlarmış annem 12 babam 14 yaşındaymış annem babama bakarken babam bir anda ortadan kaybolmuş annem koştukça 45 yaşında olmuş babam karşısında 46 yaşında olmuş annembayılmış uyanıncakendini eski yaşın ve bir ufada bulmuş babamı esir almışlat bu yüzden babamyarıda kaybolmuş.

 5. hilal dedi ki:

  şahmeran , deniz kızı , uzaylı dedigimiz canlılar vs. vs bilmedigimiz o kadar canlı varki ALLAH sayısız canlı yaratmıştır bildiklerimizden ziyade bilmediklerimizde vardır. belki görülmüş ama ıspatlanmamış , ortaya çıkarılamamış canlılarda vardır ki gene bunların üstünü insanlar örtüyor. sonra dilden dile yıllardır dolanıyor sadece hayal ürünü oldugu düşünülüyor… fakat bu böyle değildir mantıklı bi açıklaması olmalı bu durumun. bence olmayan bir varlıgı insanlar hayal ederek ortaya koymaz bu çok zordur. bunuda geçtim senelerdir bu canlılar ıspatlanamamış olmasına ragmen insanların dilinden düşmüyor. eski toprak deriz ya hani, dedelerimiz ,ninelerimiz böyle durumları onlar daha iyi bilir siz birde onlara sorun. arkadaşlar internette o kadar yalan yanlış abartılı haberler varki bunlara inanmayın. bilen kişilere sorun o şekilde kafanızda soru işareti kalmaz.. kuranda ” alemlerin Rabbi” yazıyor bunu hiç düşündünüz mü ? bizden başka alemlerin oldugunuda unutmayın.

 6. yücel dedi ki:

  Bundan 8 yıl önce annem gri uzaylı gördü bahcede bi rüzgar cıkmıs kütük birden havaya kakmış ve ardından 1.50 1.60 boylarında büyük gözlü anında yanıp sönen bi cismi olan elleri ve ayak parmakları uzun olan gri renki bi ufo gördüannem ona bakmış sanki annemin zihnini okumuş annem ordan uzaklaşmış evde bulunan kişi eline bi sopa almış uzaylıyı dürtmüş uzaylı bahcede bulunan kulübeye girmiş hemen polisi felan ararmışlar ama çoktan gitmişdi ister inanın ister inanmayın bu gerçek annemin gördügü şey 2 kişi dogruluyor bunu annem tek görmedi 2kişiydiler evde şok olduk annem ilk deva görmüyor bunu genç ligindede görmüş balkonda kardeşi ile oturmaya cıkmışlar yuvarlak cisim bembeyaz bi ışık saçmış ve için den 2 kişi cıkıp havada uçarak onların üstüne gitmiş ve annem hemen içeri kaçmış

 7. evren dedi ki:

  dinimizde gozle gorulmeyen bınlerce cesıt mahluk oldugu belırtılmiştir

 8. kaan dedi ki:

  madem uzaylılar var neden dınımızde yazmıyor…?? bize bildirilmemiş çok ilginç

 9. dina dedi ki:

  insan ve uzaylı dnaları ile ilgili olan anlatıma inana bilirim ama diğerlerine katılmıyorum bana kalırsa onların başka amaçları var ve bunun için doğru zamanı kolluyorlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s