Vampirler (1) – Gerçekten Yaşadılar Mı?

Yayınlandı: 24 Eki 2009 / Alacakaranlıktan Gelenler, Bilimkurgu Edebiyat, Vampirler

Korku Edebiyatın en önemli temalarından bir Vampirlerdir.  Vampirlerin edebiyat, sinema ve sanattaki varlıkları inkar edilemez. Ancak gerçek Dünya’da bir dönem yaşayıp yaşamadıkları, günümüzde halen var olup olmadıkları sıklıkla sorulan sorulardandır…

Vampir

Kim tam olarak gömülmez ve ruhunun cennet veya cehenneme gideceğine inanmazsa o insanların tabutları içinde ölmeden kalacaklarına dair batıl bir itikat bulunmaktadır. O yüzden bu kimselere ‘yaşayan ölü’denilmektedir.

Boyun derisinin altından ısırarak, kurbanlarının kanını içerler. Böylece kan vampirlerin vucudlarını korur.

Ancak kalplerine bir kazık çakıldığı takdirde bu korkunç yaratıkları öldürmek mümkün olabilmektedir. Bunun yanında gümüş kurşun veya güneş ışığı veya haç da aynı işe yarayabilmektedir.

7 nci çocuğun 7 nci çocuğunun vampir olacağı inanışı da yaygındır.

Eğer bir kedi ceset üzerinden atlarsa İngiliz inanışlarına göre vampire dönüşür. Romanya’da da aynı inanış hakimdir. Bunu engellemek için cesedin avucunun içine bir demir parçası koyulur.
Cenin zarı ile veya dişli olarak doğan bebeklerin vampir olduğu ve ölü doğan çocukların vampirlere dönüşeceği anlatılır.
Ölünün bedeni aynada görülürse,
Birisi vampir tarafından ısırılırsa
İntihar edenlerin
Aniden ve işkence çekerek ölenlerin
Mezar üzerinden atlayan vahşi köpeklerin vampirleşeceği düşünülür.
Tabutu üzerinde hiçbir düğüm bırakılmamalıdır. Çünkü düğüm veya ip cesedin cürümesini engelleyerek ölünün bu dünyadan diğer aleme geçişini engeller .

Vampirler gerçekten de var mıdır ???

Şüpheciler ve bilim adamaları aksini söylemelerine rağmen bugün bile Dünya üzerinde binlerce insan vampirlerin varlığına inanmaktadır.

Eski zamanlarda insanlar, daha batıl ititaklı oldukları için açıklayamadıkları bir çok olayı vampirlerin varlığının delili olarak görürlerdi.

Bu olaylar genellikle mezarlık cıvarlarında gelişirdi. Geceleri mezarların içinden korkunç sesler duyarlar ve kabirlerin cıvarlarında dolaşan garip şekiller görürlerdi.

Sabah araştırdıklarında bazı mezarlarıboş ve terk edilmiş bulurlardı! Kanı vucutlarından çekildiği halde bir türlü cürümeyen cesetler bulunurdu. Bunların vampir oldukları kabul edilirdi! Belki de yaşayan ölülerin kurbanları olduğu sanılırdı.

Mevsimsiz ve vakitsiz ölümler geçmişte ve günümüzde sıklıkla görülmektedir.

Nadir görülen ve katalepsi denilen hastalık kurbanlarını bir süre hareketsiz bırakarak onlara ölü izlenimi vermektedir. Bu hastalığa yakalanarak gömülen insanlar bir süre sonra tabutta kendilerine gelerek açlık veya havasızlıktan ölürlerdi. Hayatta kalan pek azı belki de yaşayabilmek için kendi bedenlerini yemiş olabilirler. …belki de tabut ve cesetler üzerine görülen diş izleri ve kanlar bu kimselere aittir.

Mezarlarında kaybolan bazı cesetlerin veya organların organ tüccarlarınca tıbbi deneyler yapan doktorlara satıldığı da düşünülebilir.

Gerçek vampir (desmodus rotundus tropikal Amerika’da yaşayan sağ fotograf karesinde görülen kanla beslenen bir yarasa olduğu bilinmektedir.

Reklamlar
yorum
 1. Ahmet dedi ki:

  siz malsınız lan ben araştrıma yaprtım yok diyenler inanmıyonuz ama Vampriler Gerçekten var ama Türkiyede olduklarını sanmıyorum

 2. Taha dedi ki:

  Saçma geliyor ama vampir olmak istiyorum.

 3. gökhan dedi ki:

  ölüdenizde bulunan kumran yazıtlarında idris peygamber ve kavmi zamanında yazıldığı söylenir sümer mitlerinde piramitlerde isis osiris neter soyu kumran yazıtlarında nefilim ırkı olarak geçer bu ırk antartika eski haritalar orayı buzsuz çöl olarak gösterir ana piramitlerin merkezi lanetliler kraliçesi filmindede akasha enkil olarak geçer olası bi felaket bi şekılde su altında kaldığı aşikar Amerika himalaya ve antartikada araştırma yapıyor oyuk dünya teorisi ve bir bölgeyi uçuşa yasakladı kapattılar çok şey gizleniyor bugün bile piramitlerin firavun mezarı çin yapılamdığı ortaya çıktı gizleniyor ölüm kitabının bile tamamı bize söylenmiyor isis osiris yazıp bakın çok şey gizleniyor

 4. abdulvahap dedi ki:

  aga ben şahsen inanıyorum ama öyle bir fırsat elime geçse hiç düşünmem

 5. vampire_teames7 dedi ki:

  vampirler…neden olmasın..evet hızlı koşabilirler.bunu insanın hormonlarını bozarak ve yapabilirler.ve bu hastalığı tüm hücrelere yayarlarsa başka bir insanı ıssırdığında genetik olarak hastalık ona bulaşır.ayrıca pigmentleri yan etki olarak beyzlaşır ve güneş ışığına dayanamaz hale gelir.sinir hücrelerinin yan etkisi daha büyüktür ve kan dışında diğer sindirilmemiş yağlı,karbonhidratlı yiyecekler onların tat tomucuklarında alerji hale gelir.ben araştırıyorum ve bu doğru.

 6. ateş dedi ki:

  vampir olupta napacaksınız saçmalamayın bn vampirim diyipte kendinizi kandırmayın

 7. CANSU dedi ki:

  Beyza nur , vampir deyince herkesin aklına kan içmek geliyor. kelime anlamını hiç düşündün mü?
  Bence, önemli olan kanın içilmesi değil; vücuda girmesi önemli olan şey. birde böyle düşün. tabi ki istediğine inanmakta özgürsün. bizim amacımız burada teorilerimizi ve bilgilerimizi paylaşarak birbirimize yardımcı olmak ve merak ettiğimiz soruların cevabını almak.belkide gerçekten varlar, belkide sadece teorilerimiz de yaşıyorlar hatta belkide yakında bir hücrenin mutasyon geçirmesiyle ortaya çıkacaklar bunu bilemeyiz 🙂

 8. Kimse dedi ki:

  Siz ciddi misiniz yok ben vampirim yok vampir olmak istiyorum ya da varlarsa beni de dönüştürün biraz akıllanın. Birincisi bir vampir ben vampirim demez salakça konuşmayın. İkincisi ne için vampir olmak istiyorsun ki ha farklı olmak için mi insanlara hava atmak için mi bu filmlerdekine benzemez yada bir grip değildir sonra geçmez tedavisi yoktur nasıl hastalandığında çabucak geçmesini istersin ilaç falan kullanırsın vampirliği de olduktan sonra istemezsin ama bu hastalığın tedavisi yok. Salakça düşüncelerinizden vazgeçin. Araştırma yapanlar da yapın araştırmanızı ama şunu bilin bulamazsınız ve bulmayında.

 9. lie dedi ki:

  paronormal olayları araştırıyoruz bu konuda çeşitli mitlere ve deyimlere ulaşmamıza rağmen kesin bir yanı yok kesinlik olmayan herşey teoriden ibarettir teşekkürler 🙂

 10. erdem can dedi ki:

  ewet arkadaşlar vanpirler var dır hatta uzaylılar bile bunların hepsi gerçek gözlerle görülmüş ve kanıtlanmıştır

 11. Beyza Nur dedi ki:

  Ya bazıları var diyor bazıları yok diyor neye inanacagimi şaşırdım gerçekten bi bakıyorum Allah sadece bizi mi yarattı,Bu dünya bu kadar sakin mi diyorlar mantıklı geliyor ama sonra bi bakıyorum dinimizce kan içmmek haramdır,sadece hac işareti mi falan diyorlar ama ben şuan için varda diyemem yok ta lütfen şuna bi açıklık getirin

 12. valekmetal dedi ki:

  Selam benimi arıyorsunuz? Gel bakalım
  valek_drummer@hotmail.com

 13. arkadaşlar önceki yorumumda da yazmıştım gerçekten inananlar bu adresten bize ulaşsın
  sadecevmpr#@Outlook.com lütfen…

 14. arkadaşlar sizce nasıl bir yalan bu kadar asırlarca konuşulur ki. hepsi mi yalan? Asırlar boyunca millet hep yalan mı söyledi yani. sizce bu mümkün mü? içinizdeki sesi dinleyin gerçekten yoklar mı.( inanan arkadaşlarımızı tüm samimiyetimle tebrik ediyorum)Ha inanmayan arkadaşlarıma da bir şey demiyorum kendi iradeleri sonuçta istediklerine inanırlar. ben yani ben ve arkadaşlarım inanıyoruz. lütfen inanan arkadaşlar irtibata geçsin:)

 15. CANSU dedi ki:

  GERÇEKLEERRRR VARLARRRR. BİRAZ MANTIĞNIZI ÇALIŞTIRIN YA . AKIL VAR BİLİM VAR.

 16. CANSU dedi ki:

  arkadaşlar merhaba bu konuda bir arkadaşımla 3 yıldır her gün çok farklı yerlerden araştırma yapıyoruz . öyle internetten öğrendiğimiz bilgilere inanmıyoruz . tamam bazı noktalar doğru ama çoğu yalan.biz çok farklı yerlerden çeşitli kütüphaneler ve kişilerle araştırma yapıyoruz. ama YALNIZIZ. Bize inanan birkaç kişiye ihtiyacımız var. biliyorum bizi arayanlarda var. artık araştırma yaparken NE KADAR ÇOK İLERLERSEK O KADAR ZORLANIYORUZ . Lütfen bu işte ciddi olanlar ve güvenenler bizimle irtibata geçsin. AYRICA BAŞKA DOĞAÜSTÜ OLAYLARLA İLGİLİDE ARAŞTIRMALARIMIZ VAR. (BİZ SONUNA KADAR İNANIYORUZ VE İNANMAYADA DEVAM EDECEĞİZ)

 17. öolololololololololololololol dedi ki:

  neden olmasın bu dunyada sadece insan hayvan yok ne kadar cok tür vat

 18. Saliha comert dedi ki:

  Hiç birisi gerçek sivil zaten niye girdi ki basit şey gerçekte dil zaten allah onları yaratmaz bile allahtan başka ilah yoktur

 19. rıza dedi ki:

  Biz her yerdeyiz uyuyanlar uyan
  sın artık ulaşın kadilarli360cet@gmail.com

 20. valekmetal dedi ki:

  Bana Ulaş ezgieuropen

  valek_drummer@hotmail.com

 21. valekmetal dedi ki:

  Bana ulaş valek_drummer@hotmail.com

 22. Damla dedi ki:

  İnanmıyorsunuz ama vampirlerin önceki dönememlerde yaşadığı doğru hatta ‘dracula’ nın bende ansiklopediden baktım fatih sultan Mehmet’in hayatına gerçekten var yaşamış hatta ansiklopediden Bişey paylaşmak istiyorum

  ÜŞENMEYİP OKUYUN LÜTFEN

  eflâk(ulah) prensiligin Osmanlılar’a tabî olması:

  Eflâk voyvodası olan ve Osmanlı sarayın da yetişen Vlad, başlangıçta Osmanlılar a sadık görünüyor her yıl vergisini düzenli olarak ödüyordu. Ancak fatih sultan mehmetin trabzon seferinde bulunduğu sırada Osmanlılardan ayrılarak macarların Drakul (şeytan), ulahların cepel-puç (celàt) Osmanlıların da kazıklı voyvoda adını taktıkları Vlad ın en büyük zevki, kurbanlarını kazık üzerine oturtmak ve onların feci şekilde can verislerini ıy afet sofrasında seyretmekti. Bu ve benzeri haraketkerini sürdüren kazıklı voyvoda, kısa süre içerisinde 20.000 den fazla masum inası iskencelerle öldürmüştü.

  Daha çok var ama sadece bu kadarını yazmak istedim eski dönemlerde yaşamış ama günümüzde yasıyorlarmı bilmiyorum. Hatta transilvanya nın Bran kalesinde draculanın yaşadığı düşünülüyor.

  Eflâk bu arada transilvanya oluyor.

 23. Zeki129 dedi ki:

  Zaten Yuce Allahimiz bizi insan olarak yaratdi neden vampir olalimki.Ayrica vampirler kan icer Islam dininde kan icmek kesinlikle yasak.Ama kan icmek olmasaydi iyi olurdu.

 24. BU DÜNYA BU KADAR SIRADAN DEĞİL dedi ki:

  arkadaşlar merhaba bu konuda bir arkadaşımla 3 yıldır her gün çok farklı yerlerden araştırma yapıyoruz. öyle internetten öğrendiğimiz bilgilere inanmıyoruz. tamam bazı noktalar doğru ama çoğu yalan. biz çok farklı yerlerden çeşitli kütüphane ve kişilerle araştırma yapıyoruz. ama yalnızız . bize inanan birkaç kişiye ihtiyacımız var. artık araştırma yaparken zorlanıyoruz. Lütfen bu işte ciddi olan ve güvenenler benimle irtibata geçsin. AYRICA BAŞKA DOĞAÜSTÜ OLAYLARLA İLGİLİDE ARAŞTIRMALARIMIZ VAR.

 25. semanur çoban dedi ki:

  Bu bilgilerin bazilarini duymustum duymadiklarim biraz olsun şaşırttı

 26. ezgieuropen dedi ki:

  24 yaşındayım. Vampirlik ile ilgili çok sağlam ve bazen de şaşırtıcı hislerim var. Ne rica edeceğimi biliyorsun herhalde, teste hazırım.

 27. jhochef dedi ki:

  ben vanpirim ve okuyorum sizi bulmam ne kadar zor olabilir 🙂

 28. gökhan dedi ki:

  ölüdenizde bulunan kumran yazıtlarında idris peygamber ve kavmi zamanında yazıldığı söylenir sümer mitlerinde piramitlerde isis osiris neter soyu kumran yazıtlarında nefilim ırkı olarak geçer bu ırk helak olmuştur

 29. Elif Ece dedi ki:

  Arkadaşlar mantıklı olsanıza ALLAH bu dünyada sadece insanları yaratmadı!!!! Vampirleri kurt adamlarıda yaratmıştır ama vampirler kendilerini belli etmek istemiyolar

 30. zyneptzlu dedi ki:

  ben gerçekten bilgi sahibi olmak istiyorum ama bu sitelerin nasıl kullanılacağını bilmiyorum ulaşın diyenlerede ulaşamıyorum sanırım . zynep_tzlu_1907@hotmail.comdan ulaşırsanız sevinirim

 31. gökhan gün dedi ki:

  vampir efsanesinin doğduğu yer mısır nefilim ırkı isis osiris enki akasha sümerlerde annunaki ırkı olarak geçer insan kanı içen bir kavim

 32. merve dedi ki:

  Bu konu hakkında o kadar çok yorum yapılmış ki, kimileri çok saçma yok efendim vampir olduğunu kabul edin korkaklık etmeyin falan. Aklınızı böyle düşüncelerle doldurmayın derim. Bir kere içine girdinizmi çıkamassınız hastalık gibi bişi olur. Ayrıca vampirler yokta demiyorum çünkü bunu kimse bilemez. Kuranda da belirtilmiş bilmem kaç bin alem var diye. Hadi buyrun bunları araştırın. Kim bilir neler vardır bizden başka. Tamam eğer öyle bişi olsaydı güzel olurdu fakat bunun bildiğim kadarıyla açık ve net bir kanıtı yok. Aramızda da olabilirler başka bir alemde olabilirler olmayadabilirler. Benim bildiğim vampirlerin çıkış efsanesi 3. Vlad ‘dır. Bir araştırın derim.O da insan kanıyla besleniyomuş ve Osmanlıları yani Müslümanları sevmiyomuş. Fatih sultan Mehmet döneminde (15. yy) varmış. Esir aldığı bütün Osmanlıları kazığa oturtarak öldürüp kanını içiyomuş. Adıda Dracula olarak kalmış. En sonunda Fatih sultan Mehmet tarafından öldürülmüş. Hatta bunun hakkında bi filmde var fakat türklere çok iftira atılmış filmde. Neyse bir de eğer vampirler gerçek olmasa nasıl onun hakkında filmler falan var diyenler, bu 3. vladdan esinlenmiş olabilir ayrıca süper kahramanlar gerçekmide filmleri var nasıl çıkarmışlar onları ortaya. Vampirde bir hayal ürünü olabilir. Ayrıca eskiden bilim falan olmadığı için gördükleri çeşitli hayvanları başka bir hayal ürünü yaratığa dönüştürüyorlar. Kurtadamlar gibi. Bide buraya marifetmiş gibi 3 yıl bunu araştırdım falan yazanlar var. 45 kere alacakaranlığı izlemiş falan. Paranoyaklık normal bence. Bende izledim hatta TWD izliyorum şuanda bilen varsa ama bunları abartmayın. 3 yıl bunu araştırcağına bilemem ve de karışmak istemem ama gidip namazını kılsaydın ibadet falan yapsalar daha hayırlı olurdu. Tabi yapıp yapmadıklarınıda bilemem. Neyse gençler vaktinizi boşa harcamayın olacağı varsa olur zaten..

 33. Sude dedi ki:

  Arkadaslar vampir olmak istiyorsaniz vc17 virusune ihtiyaciniz var. NOT: vampirlik cok buyuk cesaret ister bende vampir olmak istiyorum! 😀

 34. Elif sude dedi ki:

  Arkadaslar aslinda vampirlik bir hastaliktir yillar once bir prof. Bir karisim hazirlamistir ve calistigi hastanedeki doktorlar uzerinde denemistir kan icme normaldir ama goz ren gi degisme tirnaklarin cikmasi hizlilik vb. Seyler ise yan etkidir . Ama yinede allah en iyisini bilir fazla kafaniza takmayin.

 35. valekmetal dedi ki:

  +16 yaş üzeri arkadaşlar konu ile ilgili özel bilgiler için bana ulaşsın

 36. valekmetal dedi ki:

  +16 üzeri olan arkadaşlar konu ile ilgili özel bilgiler için bana ulaşsın

 37. valekmetal dedi ki:

  Yaşı 16 üzeri olanlar konu hakkına ösrl bilgiler için bana ulaşsın

 38. elenur dedi ki:

  vampir olmak demek herşey demek istediğinizi yapabilirsiniz özgürce 🙂 ne kadar güzel olur değilmi istediğiniz yere atlar zıplarsınız kan içmede var tabi ama o önemli değil :d

 39. . dedi ki:

  Tokyo ghoul daki ghoullar da gercek olsun o zaman.

 40. . dedi ki:

  Bence de vampirler gerçek.

 41. mehmet ali dedi ki:

  gün ışığına çıkan vampirlerde vardır vampirlerin sizin kanınızı emmesini istemiyorsanız ekmegi kana bulayıp yemelisiniz

 42. Hahahahahahahahahhajdödşeşmdld dedi ki:

  Hadi bir vampir taksim meydanına çıkıp ben vampirim desin tabii yerse.

 43. canberk resuli dedi ki:

  bence vampir yok vampiri kan içen yarasalardan örnek almışlar . yada insanlarda görülen kan içme diye hastalık var yani vampir yok. çok saçma .

 44. nigar dedi ki:

  acaba istesek vampir olmanın bir yolu varmıdır

 45. gokhanserinel dedi ki:

  olmayan bir varlığın kitabı yazılmaz.bazı insanlar hemdalga geçiyor hemde butür sitelerde geziyor.buda heralde akıllı olmanın sırları.bende araştırma yapıyorum nasıl birilerinden birilerine nasl ulaşırımdiye.çok istediğim bir varlık.ama doğamda var -olduğunu biliyorum.öyüzden istiyor.doga varoldukça hep var olacaklar

 46. Duygu dedi ki:

  Ya varlarsa varlar siz niye bu varliklara bu kadar takiyorsunuz ki belli ki adamlar bizimle aynı toplumu belli nedenlerden ötürü paylaşamıyorlar salak salak buraya vampirim felan da yazmayın ya biraz rahat bırakın onları da bir de gelin beni ısırın diye yazan arkadaşlar bütün herkesi dönüştürdüler de siz mi kaldınız acaba ya da sizce bu durum isteğe beğlı gibi mi duruyor?Lütn arkadaşlar inanmayın demiyorum araştırmayın da demiyorum ama saçma sapan mesajalar da atıp durmayın ya gerçekten bakın ben öyle değilim sadece fikrimi belirtiyorum.

 47. ince çizgi dedi ki:

  arkadaslar,öncelikle merhaba size vapirlerin var olduğunu anlatacam kafanızda şu sorular olabilir; vapirler varsa neden gelip insanların kanını emiyorlar çünkü; insanlara zarar gelmesini istemiyorlar ve ABD de vapir olanlar çoook ve onlara hastanedekiler yani hastaların kanıyla besliyorlar

 48. Mucahit dedi ki:

  Hocam ne vampiri ya 😀 gece gece istemsizce güldüm.. hiç kafa yormayin vampir fantastik sinemanın vazgeçilmez yaratiklarindan biridir gercek olsa bile (ki olmadığına adım gibi eminim) biride çıkıp kitap ta falan islemezmiydi? her toplum kendi kulturune ait olayları atalarını anlatıyor binlerce yıl öncesine gidiyor 1 ide bizde vampir var dememiş.. o yüzden.. olayı esrarengizlestirmeye gerek yok.. cumleten herkese iyi geceler selametle

 49. Sevgi dedi ki:

  Şimdi kafam karıştı vampir var mı yok mu?Bi site var diyo bi site yok diyo bi sitede hastalık diyo ben hangisine inanayım şimdi…:(

 50. sıla dedi ki:

  vampir gerçek olmasa bunları nereden buluyorsunuz peki ozaman vampirler gerçek

 51. kuumralist dedi ki:

  Vampirler gerçek olsada okadar abartılı değiller.sadece kanla beslenmeleri konusu vücutlarında kan olmadığı için başkasının kanına ihtiyaç duyarlar.bu pek sık olmaz.Güneşe hassastırlar ama vücutlarını yakmaz.insanlara aşık olmazlar sadece kendilerini sıcak hissettiği bir insana değer verirler okadar.Vücutlarında hücrelere karşı hücreler yenilenebilir ama bu ölüme yol açar.ölümsüz değiller sadece uzun yaşarlar.kan içmek herşeyi yapabilmek anlamına gelmiyor.

 52. VampirKız dedi ki:

  Keşke vampir olsaydım amk

 53. tuncay gümüş dedi ki:

  vampir dedigimiz zaman canlıların kanıyla beslenen ve farklı davranış sahibi varlıklar olarak göze çarptıgını bilmeyenimiz yoktur fakat işin farklı marjinal boyutlarına taşımak ise işte bu konuda sanki insanların duymak istediklerine cevap verir şekilde efsaneleşme ve mit olup çıkıveriyor.beslenme şekillerini kan ve benzeri canlıların dokularıyla sürsürme cabasına giren canlılar normal karşılamak gerekir eger bunu çok büyük matahmış gibi esrarlı hale getirdigimiz zaman bizler elimizde sanki ulaşılmaz bir olgu varmış gibi hissederiz ..kısacası vampir konusu çok iyi düşündügümüz zaman bize sapkınlık ve sapıklıgın ayrı bir boyutuymuş gibi gelebilir…

 54. Aleyna Zeynep dedi ki:

  açıkcası ben pek anlamadım vampirler gerçek mi değil mi? insanlara aşık olabiliyolar mı? bunun cevabını bulabilmek için aslında yapmamız gerekn tek bşy var o da bir bölge seçip orada vampirleri merak eden herkes toplanır ve gece olunca topluluk halinde bir mezarı inceleriz gizlice bunun sonucunda vampirlerin olup olmadgını anlarız. bn hem inanıyorum hem inanmıyorum gbi bşy bir kere haberlerde gördüm 5 erkek yabancı bir ülkede akşamları bz vampiriz gbisinden etraffta dolaşıp milletin kanını emiyolarmş. mesela bunlarda kendini çok kaptranlar bnce… ama eğer vampirler varsa ilerde şöle bşy yapmak isterim o da. belli bir yaşa geldkten sonra vampirler hakkında daha ayrıntılı bilgiler araştrırdm.gözlem yapardım.sonra bnm gbi vampir meraklı arkadaşlarımı toplar sonra kendimizi koruyabilecegmz ve vampirlerin korktgu şekilde eşya alırdm.sonra gece yarısı mezarlıga gderdm.genişçe bir inceleme yaparsm bakalım varmı yok mu? eğer bişy görürsem örnegn bze doğru hızla gelen bir varlık hemen yanıma aldgm silah vb şeylerden çıkarır kendimi savunurdm sonra ona sakinleştrici igne fırlatırdm o kadar güçlü bir varlgn bir iğneden etkileyecgni sanmam (tabi gerçekse) 3-4 iğne daha fırlatrdm. sonra incelemek için laboratuvara götürür ve bir kaç kan veya vücüdndan örnekler alıp üzerinde deneyler yapardım.sonra aldgm örneklerden bir virüs elde ederdim… deney hayvanları üzerinde virüsü denerdm bakalım sonuç verir mi? diye. belki o virüs insanlara enfekte edilirse tabi isteyenlere vampire dönüşebilir… eğer mezarlıga gttiğmzde bşy çkmazsa demek ki VAMPİR DENEN BŞY YOK demektr. veya mezarlıkta o varlıkları görürüz fakat anlattgm tip deneyden yapamadn ölürüz ^_^ bnm görüşüm bu… vampir hem var hem yok…

 55. ecem ışılay dedi ki:

  Kanıtlayamam ama bence vampir..vb leri hiç bir insan hayal edemez düşünemez düşüne bildiğiniz yeni bi tür varmı ?? Benim teorime göre bunlar gerçekten olmasa insanlar bunların hayalini bile kuramaz ama bilmiyorum gerçekte görülüyomu görülmüyomu?? Ama bence bunlar var ama dinimize göre başka allemlerde yaşıyo diye biliyoruz yani genelde boyut diyoruz ama gözümle görmedim bilmiyorum tabi 🙂 ……zamanınızı ayırıp okuduysanız teşekür ederim

 56. Cumali dedi ki:

  Ya arkadaslar bazı kısıler dıyor kı vampırler yok ınanmayın ben bu olay ıcın 3 yıldır ugrasıyorum ve buyu varmıs onceden bılıyordum denıcemde vampir olmak ıstegı cogunuzda alacakaranlıkdan baslamısdır.Bendede oyle ama her uzman vb kısıler vampir var aramızdalar dıyorlar aslında buna ben ınanıyorum.Bence ınanmalısınız vampirler bır cok klana yayılmıs dıyorlar olabılır.Ama vampirler hakkında bılmedıgımız cok sey var.Ben vampır degılım ve kımsede ben vampırım dıyemez onların altın kuralıdır vampır olduklarını ıfsa etmemek.Vampir bulmak zordur.Vc 17 vırusu varmıs onla bırlıkde tam vampır olabılıyormussunuz fakat bulması kolay degıl gıbı ben bulamadım dogrusu bu yazdıklarım bazı kısılere sacma gelebılır ama vampirler vardır.Ve kan ıcmek onların nefes alması gıbı bırseydır.Belkı benden meraklı arkadaslar vardır onlarla konusmak ısterım.Bn bundan 3 sene once artık moralım sıfırdı ve basım donuyordu hastada degıldım ama sureklı alacakaranlıgı ızlıyordum kafa yapmısdı bende tam olarak su zamana kadar 42 kez veya 45 kez ızledım.Ve hayla ızlıyorum bu benı sıkmıyor bıde soyle dıyeyım 3 sene once ızlerken googleye yazıyordum vampırle varmıdır bır sıte buldum aynaya bak gozunun kırmızı olmasını dıle falan ugrasmadım bıle ama su an ust 2 dısım vampırlerınkene oranla aynı alttakıler usttekılerden az daha kısa ama guclerım falan aynı dedıgım gıbı vampırler vardır her seyın oldugu gıbı ve bızı ızlıyorda olabılırler.Neyse ne kadar dogru bılmıyorum ama yaklasık 10 sıtede vampırlerın oldugundan bahsedıyorlar.Vampırler var unutmayın.
  Okudugunuz ıcın tesekkur ederım.Facebookdan ekleyın konusalım.Cumali Cullen

 57. valekmetal dedi ki:

  tavistock örgütünü bilen var mı? yada ezoterizm kavramını bilen var mı? vampirzm hakkında gelişi güzel konusmayı kesin..salak salak konusmayın. bilgi sahibi olmak isteyen özelden yazsın

 58. Selenator dedi ki:

  Vampirlerin var oldukları Kuran da geçmiyor evet onu biliyorum. fakat incil kitabında vampirler ile ilgili konu geçiyor. yAni bu durumda vampirlere yok demek çok saçma birşey.

 59. aria MCcall dedi ki:

  sizi tahtaları eksik he vampir var ve gelecek her ortaya atılan yalana inanmayın toplaşmışsınız bir kaç kişi mal mal konuşuyorsunuz Allah akıl dağıtırken başınıza şemsiye tutmuşsunuz siz

 60. savaş dedi ki:

  Arkadaşlar vampirlik doktorların da dediği gibi ruhsal bir kişilik bozukluğudur ama bu konudaki efsanelerin doğruluğuna ben pek inanmıyorum çünkü KURAN gibi yüce bir kitaba inanırken vampirlerin KURAN dan değilde haç işaretinden kaçması bana pekte inandırıcı gelmiyor.Bence bu sadece kilise adamlarının kendi dinlerini insanlara benimsetmek amacıyla ortaya attığı bir safsata yani yıllarca kullanılan piskolojik bir savaştan bahsediyorum insanlara önce korkucağı birşeyler verilirki sığınıcağı birşeyler aramaya başlasın.Sahsen ben dinimi sarımsakla eşdeğer güçte tutmazdım 😉
  BİLİYORUM KONUYLA ALAKASI YOK AMA AŞAĞIDA FARKLI BİR KONUDAKİ GÖRÜŞLERİMİ ARZ ETTİM.
  ALLAH ın varlığına gelirsek,KURANa inanmak için ALLAHın varlığına inanmak gerekir.Termodinamiğin yasalarından olan entropi yi hepimiz biliriz.evrendeki herşey maksimum düzensizliğe doğru ilerler bu demek oluyorki evrenin belirli bir zamanı var yani sonsuzlukla ifade ettiğimiz zaman diliminden önce bu evren yokken yine bu zaman diliminden sonrada bu evren var olmayacaktır.Sürekli düzensizleşen evreni en başta bir araya getiren maddeninde üzerinde olan kuvvet bu evreni yarattığında zaman dediğimiz kavramıda yaratmıştır.(uyurken gördüğümüz ruyalar birkaç saniye iken olay örgüsü saatleri kapsar yani zaman kavramı bedenlerin bulunduğu alemdedir ruhların değil.bu yüzden evren neden daha önce yaratılmadı sorusunun cevabı da budur aslında)Bir başka konu ise evrimi savunan arkadaşlara dinazorların ne işe yaradığını ve neden bu kadar güçlü yaratıkların doğaya karşı gelemdiklerini ben söylim.evrende her şeyin bir amacı vardır ve görevler yerine getirildikten sonra araçlara ihtiyaç olmaz(bedenlerimiz gibi).şu anda kullandığımız yakıtların dinazor fosilleri olması bu konuya bence en güzel cevap,ayrıca evrime göre türler birbirine dönüşür ama şu anda böyle bir tür olmadığını biliyorum,yani adaptasyon vardır(kutuplardaki ayıların vücutlarındaki çıkıntıların küçük olması gibi-ısı kaybını önlemek için-)tür içi etkileşim vardır(köpeklerdeki gibi-farklı bir tür oluşmadan aynı türün farklı üyelerinin oluşması-zaten bilindiği üzere farlı türlerin oluşturduğu bireyler kısırdır örn;katır-evrime göre ortak atadan geliyorsak aynı tür olmalıydık)YANİ ALLAH VARDIR AMA EVRİM YOKTUR.
  OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
  YANLIŞ BİR İFADEM OLDUYSADA LÜTFEN ARAŞTIRIP DOĞRUSUNU YAZIN.

 61. zeynocan dedi ki:

  Arkadaslar vampirlerin var oldguna inanip inanmamak size kalmis, fakat inanmayan ve kanit isteyenler, lutfen arkolojik calismalara goz atsinlar, ki transilvanyayida unutmayalim gidebilen varmi oraya! Hayir!

 62. Vampirler gerçektir. Ben inanıyorum. Gördüm araştırmalar yaptım. Fakat hayaldeki gibi bir şey değiller. Mirastan önce vardı ve halada var bundan emin olun. Elimde bir kaç kanıtlar var. Ben vampirler hakkında bir çok şeyler öğrendim araştırdım. Onlar kendilerini belli etmezler. Onlar kendi iradeleriyle avunurlar. Bunun gerçek olduğuna inanmak zorundasınız. Artık kendinize gelin korkaklık yeter.Merak edip araştırmalısınız. Yıllar önce yani mirastan önce kendilerinin var gücüne inandıkları için bize bir şeyleri anlatmaya çalışıyorlar. Yani anlayacağınız şey şu bizim onların varlığına inanmamız için iz bıraktılar. Ve de yayınlar, kitaplar, simgeler ve onlara ait bir çok çeşitli aletler. bir tarih oldu. Bizim onlara inanmamız gerekiyor artık. Onlar bir gerçek. Ama insanlar bunun bir hayal kahramanı olduğunu düşünüyorlar. Buna dair bir haber var. Bir cesetten söz ediyorum. Yanlış duymayın bir ceset dedim ölen kişiden söz ediyorum. Bunu araştırmışlardı bu cesedi kafatası insanların kafasından çok farlı 4 keskin dişi vardı. büyük sert bir kazıkla öldürülmüştü. Bunu görmelerine rağmen inanmıyorlar. Lanet olsun ne kadar saçma inanması gereken şeye inanmıyorlar. Korkuyorlar yada bilmiyorum. İnsanlar bir çok şeye inanmıyorlar. İnanmak istediklerine inanıyorlar. inanmak istemediklerine inanmıyorlar. Ne kadar aptallar. Bunun gerçek olduğuna inanmaları gerek hepimizin buna inanmamız gerek. Artık gözünüzü açın araştırın inceleyin onlar var. Elimde bir kaç kanıt var anlatmam yetmiyor ama varlar. Kabul edin bunu neden roman yazarları bunu yazmış neden sinemalarda filmlerde yayınlanmış hiç merak ettiniz mi? Hayır etmediniz. inanmadınız. Onlar sadece bir inandırma uyandırma sizi inandırmak için uyandırmak için. Farklı farklı bölgelerde yaşıyor. Bilinmiyor fazla ilerisini bile bilmiyorlar lanet olsun ne kadar bilgisizce davranıyorsunuz.

 63. Aleyna Elene Mayer dedi ki:

  Aptalca davranmayın vampirler gerçek ama belli etmezler bu arada arkadaşımızın attığı video gerçek. Bende de bilgiler var. Ayrıca mirastan önce varmış. buna inanıyorum ve şimdi bile var ama belli değil kimin olduğu. Neden filmlerde romanlarda yazıyor yayınlanıyor sadece bir hayal diye mi? hayır millet yanılıyorsunuz . Artık herkesin buna inanması gerekiyor. Kendinize gelin. Onlar mirastan önce bir ız ve işaret bıraktılar. Bizlerin onlara inanmamız Bir şeyler bıraktılar. Bu yayınlar ise inanmamızı sağlamak için . Onlar gerçekte var onlar hakkında bir çok şeyler öğrendim ve gördüm bana inanmayacaksın ama gerçekten var.

 64. buse dedi ki:

  çok ama çok saçma yok öle bişi ınanmayn gençler 🙂 🙂

 65. Tüy dedi ki:

  Gelmemesi gereken 2 zıt boyut iç içe ve onlar belirli aralıkta yıllarla insanlara görünürler. Bir kere vampir yoktur diye bir şey yok. Vampir vardır aksini iddia eden net cahildir ki benim ilgilendiğim aksini idda etmeyenler ile. Her ırktan vampir var. Güneşten etkilenme söz konusu değil. Aramızda dolaşan insanların insan olup olmadığını bilemezsın. Üstünde 3 yıl çalıştım. Hala da çalışıyorum. Şahit olduğum anlar oldu. Vampirler gerçektir ve aramızdalardır. Böyle bir şeyle karşılaşan varsa konuşmak isterim. https://twitter.com/Boncort

 66. ömer faruk dedi ki:

  ÇOK saçma çünkü vanpirler sinamada olur ALLAH ı gördünüzmü vampir gördünüzmü saçmalamayın

 67. sema dedi ki:

  yok öyle bişey ya çok fillm izlemişsiniz siz hem vamp lar bizim bildimiz gibi diildir bence yakışıklı fln sanmayın yani bence çok çirkin yaratık gibi bişeylerdir

 68. ceren dedi ki:

  allahın yarattığı bir sürü canlı var ve bizim bilmedimiz tam 100 tür varmış ve belkide biride vampir

 69. kader dedi ki:

  gerçekten biz insanlar çok safız vampirlerin olup olmadığını araştırıyoruz ama onlar bizim var olduğumuzu biliyorlar

 70. Misafir dedi ki:

  Ben saf kandan geldiğimi söylesem sadece söylemiş olurum.İnanıp inanmamanız tamamen size kalmış.Aslına bakarsanız inanıp inamamanız umrumda bile değil.Ve şu yazıyı yazan arkadaş inan bana o yazdığın bilgiler çok güldüm ve yorumcuların yazdığı şu kiminin vampir olma merakı ayrıca oradan buradan elde ettiğiniz kesinliği bile düşünülemeyecek yorumlar beni güldürdüğünüz için ve şu İnsanların bunca merakı için dayanamadım.Size şu kadarını söyleyebilirim sizlerin İnsan olduğunuzu seçemediğiniz gibi Vampirlerde Vampir olmalarını seçemez.Tanrı yaratırken bunları bize danışmaz.Ve Haklıda.. geçmişte yapılan bir gizlilik ihlalide olmasaydı belkide bu konuyu bile tartışıyor olmayacaktınız.Bu yüzden olduğunuz tür yeterince inanılmazken saçmalamayı kesin.Dünyanıza odaklanın ve de gidecek olacağınız tarafa,Bazen Merak sandığınız kadar Kazanç getirmez.

 71. sema dedi ki:

  tülin belgin katıliyorum boynundan ısırılmış ve kanı çekilmiş bi ceset görülmedi şimdiye kadar

 72. tülin belgin dedi ki:

  ya ben korkuyorum ya ama vampir olsaydı bügüne kadar nasıl yaşamışlar yaşamaları için kana ihtiyaçları olur ama bugüne kadar kanı emilmiş bi ceset gördünüz mü siz hayır demekki öle şeylere herzaman inanmayın mantıklı olun

 73. vampir girl dedi ki:

  şaka yaptım sizöle bilin şaka die

 74. vampir girl dedi ki:

  biz aranızdayızzzz wampire

 75. YeLda dedi ki:

  ArkadsLarr VampirLer varrrr ! İnanıyorum Ve eninde sonunda ortaya cıkcacaklar ! szcee ALLAH koskocaa evrendee sadecee insanlarımıı yaratmıstrrr mantıkLı Olun brz vamprlerrrrr var ve yakın zamnda ortaya ckcakLar !

 76. sema dedi ki:

  şuraya vampirim diye yazıp yazıp durmayın kimsenin inandı fellan yok mallaşmayın hem siz vampir olsanız kendinizi belli edermiydiniz insanlardan ne tepki görüceklerini bilmedikleri için ortaya çıkamiyolar tek açıklaması bu

 77. Tolgahan Ayaş dedi ki:

  Belli etmezler ama belkide saklanmak için arıtmanın gözüne tünemek lazım dilmi güçsüzler ama 3 insanı raha …… Yaparlar bu arada kamera olayı doru deldi çekemezler selfi pardon neyse ve harbiden çok hızlılar yani Hüseyin boltu geçemezler ama (400m) uzun süre aynı hızı karurlar yani (2000m) de geçerler hafızalarımda kuvetlibirini unutmazlar kolay kolay tabi derslerinde etkiler olumlu bu arada onlarda çocuk olurlar büyürler amaaaaa genç kalırlar (22) 30 sene. Boyunca Ömürleri ortalımalı 200 sene ömür

 78. Tolgahan Ayaş dedi ki:

  Heheee gerçekler tanıyorum zaten onları aramızdalar sabah yanmıyorlar ama saçma bu bilgi yeminliyim anlatamam ama kırmızı göz bebekleri var dikkat edin lensli dolaşanlarda var

 79. ibrahim dedi ki:

  bazılarınız inanmaz ben vampirim öncelikle vampirler 1000 li yıllarda çirkindi nasıl oldu bilmiyorum ama birden yakışıklı olduk vampir şöyle oldum geçen yıl bizim önünde orman gibi bir yere girdim bir adam kovaladı daha yeni özelliklerime kavuştum özelliklerimi kullanınca yada öfkelenince kolumda damarım mor oluyor ve diş izi beliriyor

 80. mina valdora dedi ki:

  arkadaşlar vampir diye birsey olsaydı şimdiye kadar ortaya cıkardı bu kadarda gizli kalamazlarya bossuna vampirlere inanmayın.

 81. mina valdora dedi ki:

  şu sacma sapan seylere inanmayın.

 82. Almira dedi ki:

  Bende inanıyordum zaten çok izliyorum filmlerini inanmıyor olanlar var ancak inananlarda var arkadaşlar inanmıyor olsanızda vampirler salakmı ki kendilerini belli edecekler beyza çok haklı neden size söylesinler filmlerini izliyormusunuz acaba orada belli ediyorlarmı hayır tabikide edenlerde salak doğrudur internet bazen yalan söyler ancak bazende doğrudur bilim adamlarını diyor koskaca bende bir hikaye biliyorum çoook eskiden vampirler varmış herkesi öldürmüşler bir kadın yaşıyormuş son kalan oymuş sonra eline kılıcı almış ve en son kalan vampirlerden birini ortadan ikiye kesmiş yani böyle gerçektir ancak türkiye olacağını sanmıyorum eğer bunu sabırla okursanız tşeekkür ederim ALLAH BÜYÜKTÜR vampirler filmde güçlüler o kadar

 83. selen dedi ki:

  arkadaşlar var mı yok mu bilmiyorum keşke olsa tabi gizemli fantastik bişey bu konuyuda çok araştırdım emin olamadım herneyse ama bazıları var kendini vampir olduğunu göstermemeye çalışan ,baskılı bir şekilde gösteren ,öyle yazılar yazan küçük çocuk çok var onlara inanmayın derim.ama tabi vampir yok demiyorum var ki bu kadar çok vampir le ilgili konu var.

 84. arceemmm dedi ki:

  adamın birinin kan çme hastalığı varmış hatta bunu haberde yayınladılar

 85. arceemmm dedi ki:

  bence vampirler var çünkü bi ara haberlerde çıkmıştı .

 86. yusuf dedi ki:

  bence de ggggggggggggggerçek

 87. beyza dedi ki:

  kimse etrafina bakmiyor

 88. beyza dedi ki:

  bak damla sen vampir yok demissin sacma demissin asil sacmq olan sensin zaten vampirlerin var olma sebepleri insanlarin onlara inanmayislari olmustur bu zamana kadar dergilerde gazetelerde yer almislardir ama insanlar bu konunun altini eselememislerdir vampirler sandiginiz gibi guclu degil en guclu her zaman ALLAHtir

 89. beyza dedi ki:

  ben bu insanlara inanamiyorum vampir gormuslermismis vampirler herkese hele de sizin gibi saflara gorunseydi yok olurlardi vampirler cok guclu degil sadece biraz bu lafimi vampir gordugunu ve olacagini iddia edenler alinsin saf olmayin onlar aramizdalar artikk farkedin saf olmayin gorun gercekleri gorun yaziiiik vok etrafiniza dikkatllice bakin dunya bu kadar sakin mi sizce?

 90. beyza dedi ki:

  vampir oldugunu iddia edenler cok saflar cunku vampirler kendilerini belli etmezler ve sizin kadar saf olmazlar vampirlerin var olduguna dair kanitlar var ama siz goremiyorsunuz gozunuzu acmiyorsunuz

 91. beyza dedi ki:

  vampirler var ama bazi insanlar o kadar saf ki vampirleri gucleri icin seviyorlar vampirim iddiasinda bulunuyorlar onlar vampir olamaz cunku vampirler kendini belli etmez cahilligin son noktasi

 92. tolga dedi ki:

  Ömrüm boyunca hep vampir olak izledim onlarla ilgili film izledm yaaa vampir olak çok isterdmm keşke beni fnüştürssen hız+güç muhteşem bir şey inş sınıf arkadaşlarımdan biri vampirdir 🙂

 93. ghost dedi ki:

  Yaaaaa siz malsmınz yok vampir olmak istiyorm yok inanıyorum siz önce bunlara inanıcanıza Allaha inanın onun kuranı kerimine inanın szi kıyamet günü veya oteki dünyada vampir olmanız kurtarmycak öteki dünyada nasıl hesap vericeksiniz illa bişey olucaksanız hafız olun gercekten acınacak durumdasınız yüce yarabiniz size en güzel en özel şekilde yaratmış insan olarak yaratmıs ama siz fazlasını istyorsunuz Allh size beyin bille vermıss ama kullanmasını bilmiyosunuzzz

 94. gülse dedi ki:

  cassie ben inanırım merak etme öle bişey var arkadaşımda o hastalık var

 95. BEN BAKICIM BİR VAMPİRDE ERİCA YIM

 96. damla dedi ki:

  Vampir diye birşey yok. Cok sacma

 97. elif dedi ki:

  belki bna deli dcksniz ama bu özellikler bma uyuyo mesela gunese cıkmayı sewmm cıkınca hemen duserim halsiz kalırım sanki günes gucumu cekniş gibi aynaya bkmayı sewmem öaellikle gözlerime kedileri görünce içim badka olyr gidip onu öldrnek istyrm mesela off bn blym yhaa

 98. serra dedi ki:

  arkadaşlar hepiniz kendinize göre haklısınız mantıklı olursak aranızdan biri vampir veya kuradam atıyorum bi düşünün 2 sinden biri olsaydınız ben vampirim kurtadamım der miydiniz kendinizi ele verirmiydiniz?

 99. yelda dedi ki:

  eyw büşraaa sana katılıyorum 🙂

 100. boş muabet dedi ki:

  Vam Pir Diye Bİşe yoktur neden diceksiniz cunku İsan Irki sizin Pkolojınızı bozmaya calişiyor inanmayin boş şeylere 🙂

 101. alacakaranlık dedi ki:

  Gülhane Parkı yakınlarında yatmakta olan vampir arkadaşımız için acil kana ihtiyaç vardır vermek isteyenler evlerinden özel araçla alınacaktır.

 102. rumysa dedi ki:

  vampirlerin var olduklarına inanıyorum açıkcası o kadar değişik bir olay değil bu inananlara ya da inanmayanlarada lafım yok olmazda beni ilgilendirmez ama aklımda sadece bir soru var eğer vampirler gerçekten var olsaydı dünyada yaşam çok zor olurdu ve sürekli tekrarlanan ölümler olurdu yaşam azalırdı öyle değil mi?

 103. AHMET dedi ki:

  evet vampir ger çekten var youtubeye girin gerçek vampir var mı diye yazın

 104. hira dedi ki:

  evt vampirler var onlar yaşayan kişilerden değil yeni ölen kişilerden beslenirler kendilerini ya ii gizleyecek yada ölecekler özellikleri başkasına geçme gibi bir durum yok ve farklı isimleride kullanırlar kefterkürsi menkir porsuk gibi ve insan ırkıyla birlikte hayatta 7 çeşit canlı türü var

 105. sarah dedi ki:

  ben gerçek bir vampirim insanların ve hayvanların kanını içerim 3 kişininkini içtim benbakıcım bir vampir filminden sarah

 106. edward cullen hayranı...... dedi ki:

  hiç inanmıyorum yok öyle yok böyle demeyin.inanmasanız yada içinizde bir kuşku olmasa araştırma gereği duymazdınız……….

 107. vampire inananlar dedi ki:

  vampirlere inanmayanlar o zaman Denizlideki vampir olayını ve osmanlıdaki vampir olayını açıklayın ?

 108. Cassie dedi ki:

  Valla vampir olcakta türkiye ye gelicek sanki…

 109. Vampirlere inanmayan kız dedi ki:

  HAHAHAHAHAAHAHAHA ne kdr saçmalık kim inanır ki bunlara ?

 110. elizabeth dedi ki:

  bence vampirler var ve transwalidyada yaşıyo

 111. Deniz dedi ki:

  Şimdi ben vampirim desem hepiniz merak edersiniz bana inanirsiniz bence fazla herşeye inaniyorsunuz neden tavşan adam olmamış diyosunuz tavşan adamdan kim korkar tabi kurt adam olcak bunun nedeni de kurtların dolunayda uluması ve köylülerin bundan korkmasıdır tabi vampirlerde kan içecek daha korkunç olur bazıları dışkı neden içmiyo demiş adam senin dışkını ne yapsın o zaman uzaylıda var zombide var frankeştay da var hepsi insanın hayel gücüyle can bulur ⁉️‼️

 112. büşra dedi ki:

  aria MCall sen özürlümüsün sana ne insanların yaptıgı yorumlardan sanamı sorcaklar neye inanıp inanmıyacagını vampirler var yada yok orası seni ilgilendirmez inanamıyosan tamam ona diyecek bi şey yok ne insanlara laf çakıp duruyosun delimisin nesin alla alla kuranada şifreli bi biçimde bi takım şrylerin kan içtigi yazıyo demiyorum vampir diye elimde bi kanıt olmadan diyemem ama yarasa oldukları söyleniyor ve geri zeka aria MCall inanamıyosan inanma orası bni hiç ilgilendirmez ama kimseye laf sölemeye hakkın yok sen kimsin bee

 113. aria MCcall dedi ki:

  he he yelda tabi canım vampirler var değilmi ve yakında beni almaya yani beni öldürmeye gelecekler annnecimmmmmmmmmmmmmmmm yardım et çok korkuyorum vampirler beni öldürecek…………………………. hhaaahahahahhhhhhhhhhhhaaaaaaaaa harbiden yelda bu sınav günlerimde bile beni bu yorumlarınla güldürüyosun hhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhaaaaaa hiç güleceğim yoktu

 114. Yelda dedi ki:

  aria MCcall Hadi BekLiyorum KanıtLa bakayım vampirLerin Var OLmadığını Ama bn sana Çok Yakında Var OLduğunu KanıtLıycm !!

 115. YUSUF dedi ki:

  Vampir diye bişey yoktur.olsaydı insanlık diye bişey kalmazdı…

 116. aria MCcall dedi ki:

  HİLMİCİM vampir gördün haaa nasıldı nerde gördün ne zaman çoğ koğtunmu yoğsa güldünmü ah canm vampir görmüş yazığğğğğğğğğğğ sen yardım et yarabbim

 117. hilmi dedi ki:

  bikersinde ben de bi vampir gördüm.

 118. süreyya dedi ki:

  sahi mi vampirler gerçek şimdi.mesela mesela komşum olabilir mi, çünkü o da gündüzleri güneşe çıkamıyor ve geceleri uyutmuyor gürültü patırtıda. bi de gerçekten tabutta mı uyuyolar? bunların hepsinin ceevabını alırsam ,kafamdaki wanpir olayını netleştiririm

 119. Selin_33 dedi ki:

  Akıllı bir insan bu anlatılanlara inanmaz belki vardır vampir bence yok çünkü sadece Allah yarattığı kullarının canını alır .bu arada kan emmek haramdır

 120. aria MCcall dedi ki:

  ooo yelda kızımız kızmış anlaşılan ve evet canım ilk defa adımı doğru yazdın vampirlere inanan böyle saflardan birşey beklenmez ama sen biraz ilerleme kaydetmişsin yakında bazı diğer şeyleride kafana sokacam örnğin vampirlerin olmaması gibi şunuda söyleyeyim gerçektende laflarınla beni geriyosun vampirleri görmüşmüş yok yanınıza gelecek yok vampirlere inanın ama beni germen uzun sürmeyecek çünkü seninde bir insan olduğunu varsayarak ……(tam bimiyorummmmmm) sana var olmadıklarını kanitlicam tamammı?………….. ya bide geçenlerde bi mal ” vampirler olmassydı bu konuyu konuşmazdık” diye bi yorum yazmış bu sitede olanlar gerçek değil sadece bizi polemiğe sokmak istiyorlar ve bunu çok iyi başarıyorlar .. hadi sizden yanayım vampirler var diyelim nerdeler RECEP TAYYİP ERDOĞAN herkesin inine girdi bi vampirlerin ininemi giremedi yok vampirler gelmek için uygun zamanı bekliyor şu an bence çağımız uygun bir zaman çünkü dünya büyük bir ”KAOS” içinde ekonomik kriz, cinayetler ,kan davaları ve hatta şu an tuttuğu takım için adam öldürende var ben vampir olsaydım bu zamanda meydana çıkardım insanlar kendi dertleriyle uğraşırken ben ordumu kurar ipleri elime alırdım bu benim avantajım olurdu …. tabi sizin gibi kuş beyinliler(kuşlar beni öldürecek) vampir var diyosunuz..filmler sizin gözünüzü kör etmiş hayal dünyasında yaşıyosunuz ya her gün 10 paragraf sorusu çözün Eintein’i geride bırakırsınız gerçekten pes türk gençliği şimdiden böyleyse , hayal dünyasında yaşıyıorsa gelecekte kim bilir neler olacak yazık…….. gerçeken yazık………….

 121. aleyna diyor ki dedi ki:

  wanpirler gerçektir ben onlara inanıhyorum bence sizde inanın yoksa hayatınız .wwwwwwwwwwwwwwww

 122. aleyna diyor ki dedi ki:

  wampirlere inanıyoru var olduklarını çok iyi biliyorum ama sizde inanın. yoooooooooooooooooooooksa.wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

 123. Yelda dedi ki:

  aria MCcall al doğrusnu yazdım . ! 😀 Bu arada vampirlere inanıyorum onlar gercekler ve varlar.. yakında çıkcaklar evt gördüm………… hem ben size anlatıyom ki gelecekte olanlara karsı savunmanız olsun diye .. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bböyle ukalalık yapın siz sadece bekleyin .ss !

 124. büşra dedi ki:

  siz hepiniz salaksınız vampirlere sadece sahip oldukları güçten dolayı ilgi duyuyorsunuz onların yaşadıkları zorlukları hiçbirimiz bilemeyiz hiç düşündünüzmü vampirler okadar güçlülerse neden kendilerini göstermiyorlar neden korkuyorlar demekki onların da korktugu kişiler var saçma sapan şeyler yazıyorsunuz ben vampirimde akşamları dişlerim uzuyorda bikere bi vampi asla vampir oldugunu söylemez böyle saçma sapan şeyler yazarak kendinizi küçültmeyin çünkü burada yorum yapan kimse size inanmıyordur tabii akılları varsa

 125. aria MCcall dedi ki:

  yelda cım bu oldu kaç adımı insan gibi yazamıyormusun koskoca aria MCcall yazıyor körmüsün ayrıca vampirler ne zaman yanıma gelecek tatlım kör olduğun gibi safsında gerçekten bana doğruyu söyle vampirlere inanıyomusun?……………. bence sende inanmıyosun sadece yorum yazmak polemiğe girmek istiyosun ve burası uygun değil……………… ya sen vampirleri net ve net 180 derecelik açıyla gördünmü hı gördünmü ………………….;):):):( ayyyyyyyyyy canım unutmuşum sön kördün göremezsin hhaaaahaaaaaa

 126. Yelda dedi ki:

  Arı mccall bekle senin yanınada gelecek çoook yakın da !!!

 127. aria MCcall dedi ki:

  muhammetcim haklısın vampir varsa hadi van urfaya ağrıya muşa gelsin anca yelda gibi sizde mal mal konuşun hahahaaaaaaaaaaaa

 128. muhammed kaya dedi ki:

  olan bari yalan soylemenin varsa gelin turkiye agri ilinde goster deyim he vala gercek hadi hadi kanitlayin iyi sannslar…………:-) 🙂 :OB-) (ama allahtan kimse can almaz unutmayin)

 129. Yelda dedi ki:

  OFFFF Ne Sacmalığı Vampirler Var Tamam mIII ???
  İnanın Veya İnanmayın Ama Varrr

 130. rabia dedi ki:

  bikere kan içmek haram değilmi başkasının canını alıosunuz o sadece allaha mahsuz irşey

 131. pelın dedi ki:

  sacmalıııııııkkkk

 132. sandu matei dedi ki:

  karşıma bi vampir çıksa yemin ederimki beni ısırmasını isterdim. Vampirlere çok merakım war 😀

 133. aria MCcall dedi ki:

  kızım sen ne ayaksın adam sen kes sesini

 134. Yelda dedi ki:

  off kess arıs mcall 😀

 135. Dear dedi ki:

  Vampirler olmasa şuan bu konuyu konuşmazdık

 136. ilayda dedi ki:

  beni kılıbe alın nolursunuz ben vampir hastasıyım nolur olınnnnnnnnn lütttttttfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn yalvarırım eğer dinliyosanız

  y

  a

  b

  u

  k

  a

  d

  r

  seviyom

 137. ilayda dedi ki:

  yaaaa insan ölümsüz bir vampir olmak istiyo yani ben yolda bir vampir görsem beni ısırsın diye neler vermezdem ama bi yandende hayatan sıkılırız hem vampirler varki sadece bunu buyutmusler kan seven insanlar bu kadar ve ölümsüzler hemde bilgiler için tesekür ederim

  sağ

  ol

  un

 138. aria MCcall dedi ki:

  bana bak yelda yoksa senmiydin adımı kullanan bir daha kullandığını görmeyeyim terbiyeni takın başkalarını adına konuşma anladınmı

 139. Yelda dedi ki:

  Tamam aria McCal bişey olmaz nede olsa vampiir yok 😀

 140. aria MCcall dedi ki:

  benim adımı kullanan şahsiyet kim se çabuk ortaya çıksın tabi cesaret varsa ya bide arkadaşlar benim yorumlarımı okumadınızmıvampirler hakkında onca şey derken kalkıp ben vampirim diyebilirmiyi asıl siz beni güldürmeyin

 141. Yelda dedi ki:

  arı mcall kanıtlayamzsı ve sende vampir değilsin … gülesim geldiii

 142. hernese dedi ki:

  knıtlayabilirim diyosun kanıtlarmısın aria MCcall diyor ki:

 143. aria MCcall dedi ki:

  aslında ben vampirim o yüzden size vampirlerin varlığını tersliyorum.kanıtlayabilirim.

 144. hernese dedi ki:

  vampir var ya da yok herneyse ama bence yok çünkü bugüne kadar kanıtlanmamış inanan varsa da inanabilir ama bugüne kadar kanıtlanmamış bişeye inanıcak diilim internet sayfaların dan da araştırdım bugüne kadar ama hepsi ayrı bişey yazmış bence saçmalık

 145. sudenaz doğru dedi ki:

  olabilir de olmayabilir de ben bilmem ALLAH bilir

 146. Effie dedi ki:

  Bakın arkadaşlar vampirler hala var mı o tartışılır kesin bişey değildir ama önceleri varmış. Hani burda konuşulanara açıklamalara inanmayanlar madem işiniz yok buyrun okuyun http://tr.wikipedia.org/wiki/Vampir
  uzun süredir araştırıyorum varılkları kesin sonuçta bir hastalık.

 147. aria MCcall dedi ki:

  hilalcim sana katılıyorum vampir diye bir şey yok kanıt istiyorsun ya bence hiç bekleme çünkü saçma sapan şeyler anlatırlar yani sıkılırsın

 148. hilal dedi ki:

  vampir ne ya yok öyle bişey saçmalamayın. kanıtı nerde hani ?

 149. aria MCcall dedi ki:

  true blood hani sana cevap yazarsam sonom kötü olurdu bana bak sen benim kim olduğumu bilmiyorsun ayağını denk al ha bide sen yok yanıma gelin vampirleri kanıtlarım diyorsun ya sen vampir olduğunumu zannediyorsun ya da vampirlerle yaşadığınımı ima ediyorsun biraz az at senin gibi çakmaları çok gördük

 150. true blood dedi ki:

  İnanmayan herkes diyor ya kanıtlayın diye 🙂 ben kanıtlarım fakat cesaretin varsa yanıma gelmen ..

 151. aria MCcall dedi ki:

  adı true blood diye geçen arkadaş benim anlatmak istediğim vampir diye bir şey yok tamammı bunu o küçük beyninize yerleştirin ne saçma yok uçuyorlarmış kuşlarda uçar yak kan emiyorlarmış bende emerim yani sizin vampir teorilerinizde sizin gibi saçma ayrıca ben sataşmak isteseydim yanıbaşımda olan öküzlerle sataşırdım sizin gibi saçma insanlarla ne işim olurdu benim zoruma giden türk gençleri nasıl bu kadar saf olbiliyor her gördüklerine inanıyorlar tabi görmediklerinede inanıyorlar (vampir gibi) ve emin ol ki true blood diye adı geçen arkadaş benim kim olduğumu bilmek istemezsin

 152. aria MCcall dedi ki:

  true blood diye adı geçen arkadaş ben sadece insanların neden bu kadar saçma bir şeye inanmak istediklerini anlamıyorum vampirler gerçek değilllllllllllll bunu o beyninize sokun ayrıca birilerine karışmak isteseydim burda değil feys hesabımdan yorum yazardım gerçekten biraz büyümeyi deneyin belki başarırsınız

 153. TrueBlood dedi ki:

  aria marcall lütfen dediklerine dikkat et.burdaki amaç insanlar vampirlerin var olup olmadığı hakkında goruslerini paylasıyor ve sen kim ne derse desin karisiyosun bence susmayi ogren ve bana da bir cevap yazarsan birdaha ki sefere agzinin payini veririm…Amacın ne bilmiyorum ama senin sonun hic iyi gozukmuyor.

  Benim vampirler hakkindaki gorusum var olduklari yonde.Allah bizi bir sınavdan geciriyor ve bu da bir sınav . Ve vampirler televizyonda bildiginizdekilerdn daha farklı.Kendilerini ortaya cikarmiyolar cunku artik tum dunya biliyor inanlada biliyor inanmayanlarda.Bildikleri icin de dunyaya duyurmakla hata yapacaklarini saniyorlar.Nedeni artik vampirlerin cogunu olmasa da ozelliklerini (mesela gunes) bildiklerimizi de biliyorlar ve bildikleri birsey de insanlarin donusmek istediklerinide…

  Benim gorusum bu aslinda yazacaklarim uzundu ama telefondayim. Ve vampirler aranizda diyorlar ya hayir aranizda degil tam yanınızda 😉

 154. aria MCcall dedi ki:

  adı i’m vampire diye geçen arkadaşım yeme bizi, biraz az at sende çok saçmaladığına inanmıyormusun ha espri olsun diye söylüyosan ha ha ha çok komik tatlım biraz mantıklı düşün o zaman anlarsın bizi ha benim kapasitem yetmiyor dersen bence yardım al çünkü ilerde cadılarında kurt adamlarında var olduğunu saçmalayacaksınız

 155. i'm vampire dedi ki:

  Bizim var oluşumuzdan aslında asırlar önce kimsenin haberi yoktu. Sonradan insanlar bizim üzerimize araştırmalar yaptı biz vampiriz evet varız ama çoğu insan inanmıyor

 156. Vampir YOKKK dedi ki:

  Yaa akıl var mantık var vampir diye bişi yo bunu kafanıza sokunnnn!!! Sadece HAYAL ÜRÜNÜ anlasınıza artıkk

 157. aria MCcall dedi ki:

  zeynepçim senin hayal dünyan çok geniş galiba yok birelçiymiş kazı çakıyomuş falanda filanda biz burda vampirler için olgun fikirler ve kesin bilgiler arıyoruz tabi gerçek değil ama nede olsa türk ergenleri hep saçmalık hep saçmalık bu siteye bakacaklarına fizikten 3 soru çözseler başarılı olurlar bunlarda olgunluk nerde

 158. hira dedi ki:

  kan grubunuz dışında vücudunuza farklı bır kan girdiğinde ölümünüz gercekleşicektir.anlayacagınız kadarıyla vampirler insanların dışında bir varlık. televizyondaki izlediğin şeyler gibi değil.

 159. aria MCcall dedi ki:

  adı demisha diye geçen arkadaşım benim anlatmak istediğim vampirlik sadece kan isteği ve psikolojik sorunlardan kaynaklanmıyor eğer böyle birşey olsaydı vampir olmak isteyen mallar çoktan tahtalı köyü boylamıştı ve burda salakça yorumlar yazmazdı bende kardeşimi öldürmek isteseydim çoktan öldürürdüm ve gerçekten sen kaç yaşındasın asıl senin tedavi görmen gerekiyor

 160. Zeynep nil (tjm) dedi ki:

  Bi kitapta bir hikaye dikkatimi çekti wapmir deyince ilk akla gelen kan içmek falan neyse kitaptaki hikayede bir adamdan bahsediliyor ıv. Vlad drakul KAZIKLI VOYVODA LAKAbıyla ün salmıs nedenı ıse baska ulkeden gelen elcılerın ellerını ve ayaklarını keserek kazıklara oturturmuş adam insanların acı cekmesınden zevk alıyor galba bulgarıstan bolgesınden de 20 bın cıvarnda ınsanı kazıklara oturtrmus bılmem olsa olsa bu adam Wampirdir 🙂 🙂 AMA SİZE Şu KADARINI SÖYLİM WAMPIR BIR HAYAL URUNUDUR BOYLE BIR SEY ĞIZLI TUTULAMAZ BU Bir batıl ınactır.INANANA INANMA DEMEM AMA BENCE BU BIR HAYALDEN IBARETTİBi kitapta bir hikaye dikkatimi çekti wapmir deyince ilk akla gelen kan içmek falan neyse kitaptaki hikayede bir adamdan bahsediliyor ıv. Vlad drakul KAZIKLI VOYVODA LAKAbıyla ün salmıs nedenı ıse baska ulkeden gelen elcılerın ellerını ve ayaklarını keserek kazıklara oturturmuş adam insanların acı cekmesınden zevk alıyor galba bulgarıstan bolgesınden de 20 bın cıvarnda ınsanı kazıklara oturtrmus bılmem olsa olsa bu adam Wampirdir 🙂 🙂 AMA SİZE Şu KADARINI SÖYLİM WAMPIR BIR HAYAL URUNUDUR BOYLE BIR SEY ĞIZLI TUTULAMAZ BU Bir batıl ınactır.INANANA INANMA DEMEM AMA BENCE BU BIR HAYALDEN IBARETTİBi kitapta bir hikaye dikkatimi çekti wapmir deyince ilk akla gelen kan içmek falan neyse kitaptaki hikayede bir adamdan bahsediliyor ıv. Vlad drakul KAZIKLI VOYVODA LAKAbıyla ün salmıs nedenı ıse baska ulkeden gelen elcılerın ellerını ve ayaklarını keserek kazıklara oturturmuş adam insanların acı cekmesınden zevk alıyor galba bulgarıstan bolgesınden de 20 bın cıvarnda ınsanı kazıklara oturtrmus bılmem olsa olsa bu adam Wampirdir 🙂 🙂 AMA SİZE Şu KADARINI SÖYLİM WAMPIR BIR HAYAL URUNUDUR BOYLE BIR SEY ĞIZLI TUTULAMAZ BU Bir batıl ınactır.INANANA INANMA DEMEM AMA BENCE BU BIR HAYALDEN IBARETTİBi kitapta bir hikaye dikkatimi çekti wapmir deyince ilk akla gelen kan içmek falan neyse kitaptaki hikayede bir adamdan bahsediliyor ıv. Vlad drakul KAZIKLI VOYVODA LAKAbıyla ün salmıs nedenı ıse baska ulkeden gelen elcılerın ellerını ve ayaklarını keserek kazıklara oturturmuş adam insanların acı cekmesınden zevk alıyor galba bulgarıstan bolgesınden de 20 bın cıvarnda ınsanı kazıklara oturtrmus bılmem olsa olsa bu adam Wampirdir 🙂 🙂 AMA SİZE Şu KADARINI SÖYLİM WAMPIR BIR HAYAL URUNUDUR BOYLE BIR SEY ĞIZLI TUTULAMAZ BU Bir batıl ınactır.INANANA INANMA DEMEM AMA BENCE BU BIR HAYALDEN IBARETTİR

 161. demisha dedi ki:

  aria MCcall Dostum sen gerçek olamazsın bir insan kardeşinin kanını nasıl içmek isteyebilir senin ciddi ruhsal sorunların olduğuna inanıyorum acilen tedavi olmalısın sırf kanını içmek için kardeşini öldürebilirsin !

 162. aria MCcall dedi ki:

  arkadaşlar her kan isteği duyan vampirmi oluyor ben sık sık kardeşime sarıldığımda onun o an damarlarından geçen kanı emmek tadına bakmak istiyorum aynı şey bir kaç defa öğretmenimdede olmuştu. psikolojik sorunlarda vampirlerin varlığını kanıtlamaz her insan geçmişte travma geçirmiş kötü günler yaşamıştır buda her insanın vampir olduğunu kanıtlamaz ve adı deney diye geçen arkadaşım kaç yaşındasın kafanı böyle şeylere sen yorma çünkü ben viedoyu you tube dan 10 defa izledim nedense hiç gerçekçi gelmedi evet allah insan dışında belki bir sürü yaratık yapmıştır ama bu vampir olduğu anlamına gelmez yani yüklediğin bu video beni inandırmadı ve güney yarasalarının vampirlerle hiç alakası yok sizin kafanızı karıştıran soru vampirler varmı değil nedir biliyormusunuz ben vampirmiyim

 163. deney dedi ki:

  aman haa birde güney amerikaya gidip kendinizi yarasalara ısırttırıp vampir olucağınızı sanmayın. çünkü bu yarasaların bir ısrığı öldürüyormuş

 164. deney dedi ki:

  e hadi bakalım size kolay gelsin. artık düşünün durun bu olayları. özellikle vampir yarasa bilgiisi kafanızı bayaa meşgul edicektir. çünkü varlar

 165. deney dedi ki:

  birde vampir yoktur diyen arkadaşlar, size hiçbir şekilde katılmıyorum. vampir olmasa şimdi bu konudan bahsetmiyor olurduk. vampirin ne olduğunu bile kimse bilmezdi. uyduruldumu sizce bu hiç sanmıyorum. çok eski çağlarda mutlaka vardır. vampir yarasalar var olduğu kesin bilindiğine göre artık gerisini siz düşünün.

 166. deney dedi ki:

  vampir yarasaları duydnuzmu hiç arkadaşlar güney amerikada varlar.

 167. deney dedi ki:

  arkadaşlar görüyorumki filmlerden etkilendiğiniz için bu olaylara çok kafa yoruyorsnuz. sanıyorsunuzki vampir olunca edward gibi olucam damon gibi olucam yok ölümsüz olucam yok dğa üstü güçlere sahip olucam gibi düşüncelere kapılmışsınızki bu sizin zayıflığınızı ve hayata yenildiğinizi gösterir. ve bu arada vampirlerin var olup olmadığı hakkında kesin bir bilgi olmadığından birşey yapamazsınız. belkide var ama gizli tutuluyor bunuda bilemeyiz. sizi etkilemek istemem ama ben var olduğunu bildiğim bir vampir türü var. buda güney amerikadaki vampir yarasalar dır.bunlar kesinlikle vardır. belgeselini izlemiştim. isterseniz google dan araştırabilriisniz.

 168. mustafa dedi ki:

  wampirler gerçekmiş işte size kanıt ve türk

 169. hernese dedi ki:

  ya neyin kafasındasınız tamam var varsa kanıtı nerde

 170. sena dedi ki:

  ben dünyada vampir olmayı çook isterim çünkü vampirler uçar ve bende uçmak isterim

 171. vampirsever dedi ki:

  Dracula diye vampir var haberini atan adam ağır işsizmiş 😀 ama vampir olmak isterdim

 172. aria MCcall dedi ki:

  kim veya kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama ben dün 18 yaşıma girdim birde ben nerde durup nerde konuşacağımı senden öğrenecek değilim zaten adının komikliği ve tipsizliği senin nasıl biri olduğunu göstermiyormu ayrıca sen kaç yaşından yalnış anlama sana ahkam kesecek değilim çünkü çömezlerle veya draculalarla işim olmaz anladın…….. tabi senin gibilerin kapasitesinide bilmiyoruz…_—

 173. dracula1672 dedi ki:

  Senin insanlığın kime aria.Belki insanlık bitmeyecek ama senin insanlığın bitmiş bile.Ve konuşmalarına dikkat et.Kiminle konuştuğunla ilgili biraz bilgin olsun öyle çık karşıma!!Bu arada küçüksün herhalde konuşmayı öğrende öyle konuş benimle 😉

 174. yasmin dedi ki:

  hep vampir olmak istemişimdir ilgimi çekerler ne biliyim uzun dişkeri insanların kanını emmeleri falan

 175. aria MCcall dedi ki:

  ve şunu atladım çene kesilmez kapanır tabi sen değil çene kapatmayı o çeneyi yerinden kesemezsin

 176. aria MCcall dedi ki:

  dracula insan olmuşsun adam olmayıda dene belki becerirsin tabi yok canım vampirlerle uğraşmaktan adam olamıyorsundur ama canım nerden bileyim belkide ucube bir vampirsindir değilmi …….. birde insan olan kişi bana çeneni kapa diyemez hele ucube bir vampir hiç çaktın

 177. Zeynep nil (tjm) dedi ki:

  Subniminal goruntyu araştrn televızyonda yada herhangi bir yerde izi alacakaranlık gbi film dizi reklamlarda bulunan mekanizma dyebılırız SUBNİMİNAL GÖRÜNTÜ _: İNSANIN HAFIZASINA YERLEŞTİRİLEN hatalı SAÇMA sapan emirler mesala reklam larn biçoğunda sembol yada bir simge onuda geçtm en küçuk goruntusune bir yazı yerlestryolar beyn hafıza kaydediyor. Ve surekli tekrarlıyor sızde o emiri kabullenip yöneliyosunuz alacakaranlıkta yada dıyerlernde varmı bılemem bılemem BİLEMEM BAK SONRA VAR DEDİM DEMEYİN !!!! ama bence sızı o sekilde etkılemsler Birde HADİ KABULEDELİM VAR AMA KANITINIZ YOK YOK YOK KANIT YOK!!!! Merak etmeyn!! Yok olan şeyn merak edlmesı ne kadar sacma!:) Subniminal goruntyu araştrn televızyonda yada herhangi bir yerde izi alacakaranlık gbi film dizi reklamlarda bulunan mekanizma dyebılırız SUBNİMİNAL GÖRÜNTÜ _: İNSANIN HAFIZASINA YERLEŞTİRİLEN hatalı SAÇMA sapan emirler mesala reklam larn biçoğunda sembol yada bir simge onuda geçtm en küçuk goruntusune bir yazı yerlestryolar beyn hafıza kaydediyor. Ve surekli tekrarlıyor sızde o emiri kabullenip yöneliyosunuz alacakaranlıkta yada dıyerlernde varmı bılemem bılemem BİLEMEM BAK SONRA VAR DEDİM DEMEYİN !!!! ama bence sızı o sekilde etkılemsler Birde HADİ KABULEDELİM VAR AMA KANITINIZ YOK YOK YOK KANIT YOK!!!! Merak etmeyn!! Yok olan şeyn merak edlmesı ne kadar sacma!:) Subniminal goruntyu araştrn televızyonda yada herhangi bir yerde izi alacakaranlık gbi film dizi reklamlarda bulunan mekanizma dyebılırız SUBNİMİNAL GÖRÜNTÜ _: İNSANIN HAFIZASINA YERLEŞTİRİLEN hatalı SAÇMA sapan emirler mesala reklam larn biçoğunda sembol yada bir simge onuda geçtm en küçuk goruntusune bir yazı yerlestryolar beyn hafıza kaydediyor. Ve surekli tekrarlıyor sızde o emiri kabullenip yöneliyosunuz alacakaranlıkta yada dıyerlernde varmı bılemem bılemem BİLEMEM BAK SONRA VAR DEDİM DEMEYİN !!!! ama bence sızı o sekilde etkılemsler Birde HADİ KABULEDELİM VAR AMA KANITINIZ YOK YOK YOK KANIT YOK!!!! Merak etmeyn!! Yok olan şeyn merak edlmesı ne kadar sacma!:) Subniminal goruntyu araştrn televızyonda yada herhangi bir yerde izi alacakaranlık gbi film dizi reklamlarda bulunan mekanizma dyebılırız SUBNİMİNAL GÖRÜNTÜ _: İNSANIN HAFIZASINA YERLEŞTİRİLEN hatalı SAÇMA sapan emirler mesala reklam larn biçoğunda sembol yada bir simge onuda geçtm en küçuk goruntusune bir yazı yerlestryolar beyn hafıza kaydediyor. Ve surekli tekrarlıyor sızde o emiri kabullenip yöneliyosunuz alacakaranlıkta yada dıyerlernde varmı bılemem bılemem BİLEMEM BAK SONRA VAR DEDİM DEMEYİN !!!! ama bence sızı o sekilde etkılemsler Birde HADİ KABULEDELİM VAR AMA KANITINIZ YOK YOK YOK KANIT YOK!!!! Merak etmeyn!! Yok olan şeyn merak edlmesı ne kadar sacma!:) 😀

 178. samed dedi ki:

  oğlum harbiden buna inanan biri varsa dinsizin tekidir

 179. psişik dedi ki:

  Gençler emin olun vampir diye bir şey yok ama eğer doğa üstü bir şey arıyorsanız ve ya doğa üstü bir şeye dönüşmek istiyorsanız benden size tavsiye, TELEKİNEZİ’yle uğraşın vücudunuzun enerji ve maddeler hükmetmek. gerçekten olağan üstü bir şey üstelik gerçek. telekinezinin farklı dalları var. hava-toprak-su ve ateş bükmekde dahil! isterseniz araşrıtın. ampulleri bir bakışınızla patlata bilrisiniz. bence bu vampirlikten daha eğlenceli 😀 bende şuan denemelerdeyim ufaktefek bi iki hareket sağlaya bildim cisimler üzerinde. PSİ-WHEEL bunu araştırın bolşans 😀 😉

 180. dracula1672 dedi ki:

  Aria mısın nesin kes çeneni ve dediklerimi düşünerek oku ve öyle konuş!!!

 181. aria dedi ki:

  vampirlermisin nesin senden akıl alacak değiliz sen tarihe ne bakıyorsun yok vampirler varmış yok psikolojiden dolayı olunuyormuş dün dündür bugün bugündür saçma saçma konuşup insanların akıllarını karıştırmayın

 182. yelda dedi ki:

  Arkadaşlar hepinizin yorumunu okudum. Anlıyorumki hepiniz vampir olmak istiyorsunuz ama bir sorun kendinize kan içmek içinmi yoksa ALACAKARANLIĞI THE WAMPİR DİARESİ izlediğiniz ve orda gördüğünüz yaşam sizi etkilediği içinmi iyi düşünün filmler yalancıdırlar insanların aklını çelmek için yapılan ve içine abartı konulan filmlerdir vvampirler ALACAKARANLIKTAKİ gibi değildirler fimlerden esinerek vampirliğe iyimser yaklaşımm YAPMAYINIZ YOKSA ZARALI ÇIKARSINIZ………..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 183. vampıre ve vampır…sızınle tanısmak ıstıorum cunku ben de vampır olmak ıstıorum zaten ıcımke kapanık bırısıyım ınsanları fazla sevmem cunku her kotuluk onlardan gelır basımıza ……eger bırgun vampır olursam buralardan goc edecegım ınsanların olmadıgıı vampoırlerın oldugu bır yere gıdecehım …………..lutfen ıletısıme gecelım numara adres falan bırseyler verın

 184. vampirler dedi ki:

  İnsanların vampirleri bu kadar küçük düşürmeleri çok tuhaf.Sanki onlar normal gibi davranıyorsunuz.Sanki onlar güçsüz hiç birşey yapamayacaklar gibi.Vampirlere inanmayan kişilere diyorum.Asırlardır bu konu ele alınmış.Bir düşünsene bir insan hayal gücünden bir vampir üretiyor.İmkansız olacağını sende biliyorsun.Yani onlar gerçek.Her ne kadar kendinize yok olduğunu söylesenizde.Var olduklarını söylememelerinde ki neden sizsiniz.Çünkü var olduklarını söyleselerdi
  onlara gülüp alay edecektiniz.Bu yüzden söylemiyorlar.Vampirler vardır.Siz her türlü inanın ve inanmaya devam edin.Çünkü ileride kendilerini insanlara sunduklarında inancınız korkunuzu yensin.(TRUE BLOOD izlemenizi tercih ederim çünkü onlar vampirleri çok iyi örnek almıştır….)

 185. ibrahim dedi ki:

  arkadaşlar vampirler çok çok eski zamnlardaki insanların inandığı bi varlık.Ama güünümüzü kadar dedikodusu yayılmış.Bakın bazı efsaneler gerçektir.Bazıları halk arasında uydurularak günümüze kadar yayılan bi dedikodudan ibarettir.Tutupta size vampirler var diyemem.Ama yok da diyemem.Belki vardırlar ama biz bunu göremiyeceğiz.Ama şöylede bişi var.Kana ihtiyaçları olduğundan birçok insanın kayıp olması lazımdı şu ana kadar.Evet kayıplar var bazı ülkelerde ama okadar abartılacak bi sayı değil.Yani arkadaşlar kimse buna bi kesinlik veremez.Adam ben gördüm desede hiç biriniz inanmayacaksınız.Bu şekilde sürer gider.Bİ efsane gibi….

 186. Zeynep nil (tjm) dedi ki:

  Yorum’???! 🙂 %-) 😀 B-)

 187. o bu şu dedi ki:

  wampir wampir war veya yok insanları anlamıyorum neden bukadar merak neden bir çok yorum yapılmış wampirler ve wampirlik hakkında bildikleriniz yanıldıklarınıza yetmez o yüzden hayat devam ediyoken tadını çıkarın

 188. Zeynep nil (tjm) dedi ki:

  Yorum yapan Yokmu?? 🙂

 189. arya dedi ki:

  büşra lütfen arkadaşım aptalca konuşmıyalım yok vampirmişsin yok 31 yaşındamışsın yeme bizi yaa biraz ciddi olalım

 190. umut dedi ki:

  Evet arkadaşlar herkezın yazdıkları ve dusunduklerının hepsı farklı farklı ama buna ragmen kım ne dusunurse dusunsun karsısındakı ınsanın dusuncesıne saygı duuymak zorunda herkez he vampırlere gelınce asırı derecede vampırlerın varlıgına ınannan bı kısılıge sahıbım vampıurler hakkında arastırmada cok yaparım belkı hayatım boyunca hıc gormıcem ya da vampır dıye bısey yoktur belkıde bılemeyız ama vampırlerı sevmeyenler seven arkadaslarımızn dusuncelerıne saygı duymaları lazım…
  Ve vampırler hakkında gercek bılgılere sahıp olan arkadasların benı faceden ekleyıp bılıgılerını benımle paylasmasını rıca edrım!!!
  https://www.facebook.com/yarasa.umut18

 191. Zeynep nil (tjm) dedi ki:

  Allah aşkına ya allah aşkına büşraya 31 yaşındasn mantk aşkna yok demyorum wampır yol dmyorum ama senın olay cok sacma

 192. busra dedi ki:

  Adanada yaşıyorum.31 yaşındayım.vampirleri küçüklüğümden beri seviyorum gerisini boşverin.İnternetteki bilgilere kanacak değilim.Siz daha vampirleri bilmiyorsunuz.Neler yapacaklarınıda.size başımdan geçen olayı anlatiyim belki inanabilrsiniz.:
  5 yaşındaydım anaokulu o zamanlar pek populer değildi ama yinede gitmiştim.Arkadaşlara vampirler hakkında birşeyler söyleyince benimle alay ettiler.
  aynı şey 7. ve 8.sınıfta da yaptılar o yüzden pek arkadaşım olmadı.Ama şuan iyiyim.Her ne kadar küçükken ezik duruma düşsem de.
  Fakat intikamımı aldım.Onların benim ne olduğum kendilerin gösterdim.Ama yetmedi vampir olduğumu ve soznsuza kadar ruhunuzun azap çekiceklrerinide.
  Evet ben bir vampirim neden mi söylüyorum.Bıktım bunun tedavisini arıyorum.Beni eski halime döndürecek.Bu arada vampir olduğunu söylediğinde sana birşey olmnaz.çSaklanmamızın nedini sizin piskolojinizin bozulmaması

 193. busra dedi ki:

  Ben atmıyorum!Sadece sizin bilmeniz gerken bilgileri veriyorum.Ben vampir değilim bu sizi ilgilendirmez

 194. arya dedi ki:

  büşra kızım adamı sinir etme senin vampirlerin varolduğuna dair kanıtın varmı görmüş geçirmişsin ne bileyim belkide vampirsin ama kendini ele veriyorsun ve fazlaca atan bir vampirsin. vampirmiş ha ha ha ha çok güleceğim vardı ne biçim kızlar var yaa

 195. Zeynep nil (tjm) dedi ki:

  ARAŞTIRDIM!!! Bilmem KESİN KONUŞAMAM BeLKİDE WAMPİRLER GERÇEKTEN WARDIR UNUTMAYIN ALLAH DiLERSE OLAMICAK ŞEY YOK ABD’DEKİ ROCHESTER ÙNİVERSİTESİNDEKİ GÖREVLİ ARAŞTIRMACILAR HAYATI BOYUNca kansere yakalanmayan çıplak köstebek faresinden tümör gelişimini önleyen bir madde keşfetti natüre dergisinde yapılan bir araştırmada farenin deri hücrelerinin kanser hücrelerinin bölünerek çoğalma sını engelleyen HYALURONEN (HMW-HA) İSİMLi şeker benzer bir madde zengin olduğu keşfedildi. HMw-HA NIN İNSANLARDA ETKİLİ OLABİLeceği kesin dEyİl!? 🙂 ama ben HALA WAMPİRLERE İNANmıyorum 😉 🙂

 196. Zeynep nil (tjm) dedi ki:

  ARAŞTIRDIM!!! Bilmem KESİN KONUŞAMAM BeLKİDE WAMPİRLER GERÇEKTEN WARDIR UNUTMAYIN ALLAH DiLERSE OLAMICAK ŞEY YOK ABD’DEKİ ROCHESTER ÙNİVERSİTESİNDEKİ GÖREVLİ ARAŞTIRMACILAR HAYATI BOYUNca kansere yakalanmayan çıplak köstebek faresinden tümör gelişimini önleyen bir madde keşfetti natüre dergisinde yapılan bir araştırmada farenin deri hücrelerinin kanser hücrelerinin bölünerek çoğalma sını engelleyen HYALURONEN (HMW-HA) İSİMLi şeker benzer bir madde zengin olduğu keşfedildi. HMw-HA NIN İNSANLARDA ETKİLİ OLABİLeceği kesin dEyİl!? 🙂

 197. seckin dedi ki:

  Bu konuyu bende araştırdım. arkadaşlardan ve atlardan aldığım kan örneklerinde yüksek oranda HMW-HA maddesi çıktı bu madde doku tamiri yapıyor ve bunu taşıyan kişi kanser olmuyor. Ayrıca yarasalar kör olup, doğuştan kör kişilerin kanser olmadığı biliniyor. Bu üç kişide ışığa karşı hassasiyet oluşmuş ve sadece gece dolaşıyorlar. İsteyen yazdıklarımı araştırsın.

 198. tvd dedi ki:

  Arkadaşlar vampir olmak istiyorum diyenler bence saçmalıyolar bunu istemenizin tek sebebi izlediğiniz dizi ve filmlerdir gerçek hayatta vampirliğin nasıl bişey olduğunu bilemezsiniz bende bilmiyorum ama izlediğiniz bi filmde (örnek twilight) kırmızı göz çekici gelebilir yada hızlı olmaları falan yada sırf robert pattinson hayranı olduğunuz için vampir olmak isteyebilirsiniz.Ben şahsi olarak vampirlerin hayal ürünü olduğunu düşünüyorum ve eski dönemlerdeki cahillikten kaynaklı böyle bi akımın ortaya çıktığıda bana mantıklı geliyor. Ama hastaklıklara inanıyorum mesela vc17 virüsü olabilir pek ihtimal vermiyorum ama yok diye bişey söyleyebilicek bilgimde yok.Herneyse vampirlik sandığımız kadar güzel bişey değildir ve bence hayal ürünü olarak kalmalı.Okuduğunuz için Teşekkürler 😀

 199. Zeynep nil (tjm) dedi ki:

  Son yorumu yapan arkadas BİZİ İNANDIRACAK KANITIN WARMI ?? 😀

 200. seckin dedi ki:

  bir yıl boyunca vampir üç arkadaşım oldu. Vampir yarasaların yaşadığı mağaraların yanında yaşayan atlardan alınmış kandan elde ettikleri serumları kendilerine vuruyorlar. görüntüleri 25-30 yaşlarında gözüküyor ama nüfuslarına göre 50-55 imiş.

 201. Zeynep nil (tjm) dedi ki:

  Öncelik büşracım bı soru sorucam sen kac yasındasın? Görmüş geçirmiş biriyim diyosun ve sonra tamam vampırler yok yada var dıye kesın bı sey soyleyem ama SENIN DEDİĞIN ÖZELLİKTE OLDUKLARINI SANMAM VE SON OLARAK SEN NERDEN ULASTN NERDEN ULASTIYSAN KAYNAĞN SAna yaLAN SOYLEMIS TABI BU BENIM GORUSUM HER KEZ NE DER BILMEM AMA BEN GENE HAYAT KISA BOS VERIN BUNLARI HAYATINIZI YASAYIN HAYATTAKI GÜZELIKLERI KESFEDIN DERİM! 🙂 😉 😉 😀 😎

 202. arya dedi ki:

  gerizekalı gerizekalı konuşmayın lan yok vampirler gerçekmiş,yok vampir olmak istiyorum çok malsınız nereden biliyorsunuz vampir var özürlüler

 203. dursun dedi ki:

  alacakaranlık filmlerinde olduğu gibi insan görünümünde veya insan vampirler yok..kanla beslenen cin şeytanlar var.mayaların binlerce insanın kanını sunduğu kukulkan gibi cin şeytanlar vampir dedikleri..

 204. busra dedi ki:

  Vampirler asırlardan beri vardır.şuanda yaşayan vampirler genellikle insan olmayan yerlerde yasamayı tercih ederler.Ne kadar arastirma yaparsanız yapın benim bildiğim bilgileri hiçbirr yerde bulamazsanız.internetteki bilgilerin %90 ı yanlistir.Ben nerden mi biliyorum görmus gecirmis biriyim.
  Size birkac bilgi vereyim:
  Vampirler gece yasamayi severler cunku gece insanlarin cogu uyudugu icin gece vakti istedigi yere gidebilir.
  Guneşi asla svmezler,gunese cıktıkları anda halsizleşir.giitikce yuzund kizarikliklar cikar ve olur.
  İnsan kanı onlar için vazgecilmezdir.insanlar için su nasılsa vampirler için kanda öyledir.

  Gümüş ve sarimsak,hac tamamen yanlistir.o tur seyler onlara zarar vermez.aynada gozukmeme de bir efsanedir.

  Birini vampir olup olmadigini anlamak zordur. Ve asla kendilerini belli etmezlerdir.

  Ucabilm veya görunmezlik yoktur.

  Bir vampir olbilmek imkansidir.Anca kana susamis bir vampir sizi donusturebilir.ihtimal ise %50 dir.
  Yeni olan bir vampir i asla disarda gormzsiniz.yani kendini alistirmak icin eve kapatir kndi tam 2hafta.boylece kan istegi biraz azalır.

  Genellikle B pozitif tercih ederler.nedeni tadinin diger kan gruplarindan daha iyi olmasidir.

  Vampirler musluman yada hiristiyan olablir.

  Kopek disleri biraz uzundu.cunku avinin boynunu iyi isirabilmek icin.

  Telvizyon,bilgisayar,telefon gibi seylerle ugrasmayi sevmzler.

  Vampirler ölumsuzdur.fakat biri tarafindan yok edilene kadar.

  Sorunuz varsa https://m.facebook.com/?_rdr#!/bercin.bercin.7?__user=100001852034028&soft=side-area
  Bana burdan ulasabilirsiniz.(vampir hanım)

 205. Zeynep nil (tjm) dedi ki:

  EVE T BU KONUDA BENCE EN DOĞRU GÖRÜŞ SENİNKİ YAĞMUR

 206. yağmur dedi ki:

  bakın arkadaşlar alacakaranlık efsanesini hepiniz izlemişsinizdir ordada vampirlerden bahsediyo ama vampirlerin nasıl bir görünüşe sahip olduklarını bilmiyorlar demi oyuncular insan kılığındalar yani aslında vampirleri kimse görmemiştir ALLAH bizlerin gözlerine perde indirmiştir yoksa melekleri cinleri ve daha bir sürü yaratığı görebilirdik

 207. yağmur dedi ki:

  vampirlere inanmıyorum ama olma ihtimalleride var NEHRUNcum evet kitaplar filmler falan yapılmış ama bunlar insanoğlunun icadı bu filmleri yapanlar yada kitapları yazanlar nerden biliyomuş vampirleri görmüşlermi biraz mantıklı olun

 208. nilsu dedi ki:

  merhaba .) vampirler gerçekte varlar buna inanıyorum 🙂 üstelik vampirler öle bildiğiniz gibi deil köpek dişleri sivri felan deil aynı bizim gibiler halda yaşıyorlar buna inanıyorum vampir olmayı çok isterim ..)

 209. Tunç. dedi ki:

  Arkadaşlar lütfen böyle şeylere inanmayın herkes çok saçma saçma şeyler sölylüor Ama vampir diye işey yok nedenmi? çünkü: eğer vampir olsaydı şimdiye kadar kana susayıp hemen hemen bütün insanların kanlarını ieçerlerdi şimdiye akadar kim vampir görmüş hiç kimse o zaman nerde çıakrııorsunuz vamprilerin var oluunu. ewet kuran ikerimimizde farklı yaratıkların olduğu yazıor ama vampir olduğunu belirtmiyor bence… Vampirlere inanmayın

 210. ilayda dedi ki:

  lütfen beni dinleyin bu çok amaçok önemli arkadaşlar bakın ben akşamvakti balkondaydım annemler salonda oturuyordu sonra ben evin önündenhızla bişeyin geçtiğini gördüm yaniiii siyah bir karaltıydı çokkorktum üstelik evemiz ormanlık alanda ve 4gün buşeyi üstüste gördümeğer sizde bana inansır sanız birlik olup buşey herneyse resmini çekip internete yayınlarız ve busayede vampirleringerçek olduğunu herkeze kanıt larız

 211. vampire dedi ki:

  Belki Allah vampirleride öldürmek için yaramıştır.

 212. unutulmaz301 dedi ki:

  keşke vampir olsam tek isteyim bu keşkeeee:(

 213. Tjm(zeynep nil) dedi ki:

  Wampire guzel yazmıssın ama seytan ıhanet ettıgı ıcın cennenten alLAH ONU CENNETİNDEN KOVDU.ODA bizi YAni ALLAHIN KULLARINI YOLDAN CIKArmaya YeMİn etti Yoksa A TEŞTEN YARATILDI AMA O MELEKLERİN HOCASIYDI

 214. vampire dedi ki:

  Nicolas Cagede bir vampirdi diyebilirm sanırım

 215. vampire dedi ki:

  Zaten vampirler ateşle buluşduklarında yok olan yaratıklar oldukları için kıyamette onlarda yok olucaktır.Ama olup olmadıkları ayrı bir konu tabikide Yani Kuranı Kerimimizde vampirlerden hiç bahsedilmemiş ancak yaşantımızda vampirlerin olması kanıtlarıda var bir arkadaşım konuyu açmış bende izah edeyim 2008 yılında gerçekten amerikada bir hastanede 30.000 kan çalındı.Yani vampirler var olabilirlerde.Bazı arkadaşlarımız ben vampirim diye palavra atmış bizde bunu yiyecek kadar salaktık sanki:)Birkere hiçbir vampir kimliğini açıklamaz ve vampirler yurdışındaysa (İngiltere)türkçe konuşamaz.Başka arkadaşlarımız Allah niye vampirleri yaratsınki diye yorumlar yazmışlar bu yorumlarda yanlış çünkü Allah dilediği şeyi yaratır veya yokeder ona bakılırsa şeytanıda Allah yaratmıştır.Ama sizlere önerim hayat kısa ömrünüzü bu tür şeyleri araştırarak geçireceğinize hayatı doya doya yaşayın derim saygılarımlar..

 216. salih dedi ki:

  ben vampir olduguna ınamıyorum ama baska varlıklar olabılır bıde vampir olsa ıdı ınanın suan cogu insan olmustu ve cok fazlası ıle vanpır olurdu ve her gun hemen her gun karsımıza bı vampır cıakrdı ben inamıyor yok yanı oyle bışi

 217. gizli dedi ki:

  yha vampirler yoktur,onlar olsa insanlık yok olur diosunuz ama bu doğanın bi dengesi var farkındaysanız hayvanlarda birbirlerinden besleniyor.bncede vampir diye bir var.şu koskoca dünya sadece hayvanlar ,insanlar, bitkileremi ait..tabiki hayır..

 218. Atesist siken genc dedi ki:

  Morx fus miudur fox mduur nedir amk salagı 😀 Sen kendine vampir diyon ha vampirler gerçektir ama o bi hastalık ve vc17 de deil o ayrı bişi hem insan kanı içmezler haycvan kanı içerler hayttta kalmak için oda doğrudur güneşe çıkamazlar çünkü çok açık renkliler suratları solmuş gibi güneş canlarını yakar ama bu salak çıkmış vampirim dior ingiltereden yazıom dior madem öyle türkçeyi nerden bilion lan 😀 😀 😀

 219. berat dedi ki:

  tek hayalim vanpir olmak

 220. mahsum dedi ki:

  ömer sana birşey soracağım sen o bilim adamına soru sorduğunu söylüyorsun ama kardeşim adam 1650 de yaşamış 1718 ölmüş sen nasıl oluyorda konuşuyorsun…bu arada ömere katılıyorum 2. yorumdakinin vampir olduğunu bende düşünüorum adamın isminin anlamına baksanıza netten….

 221. ercan dedi ki:

  her ne kadar wampirlerin war oluşuna inanmıyanlar olsada ben inanıyorum we bu huyumu çok sewiyorum.tabi isteyenler kadar bende wampir olmayı çok istiyorum pek mümkün olmasada .wampirlerden onların hikayelerinden hiçbir zaman korkmadım we korkmam. çünkü bende wampirlere karşı aşırı dozda bir sewgi war.her zaman keşke wampir olsam diyorum we hep hayaller kuruyorum .onlar gibi hızlı koşmayı avlanmayı kan emmeyi onlar gibi güçlü olmayı bu hayalim hiçbir zaan değişmiyecek kimbilir belki birgün ”jasper” bizi wampir’e dönüştürmeye gelir…

 222. rümeysa dedi ki:

  gel kardeşim gelin vampirler 😀 sizden korkmuyorum ulin marcus fox gerçek mi diyon lo gel gel gazide oturuyom 😀 korkmuyom sadece vampirlere inanıyorum ve yampirler var çünki kuranda insan dışı varlıklardanda bahsediyor bence var inanmayan inanmaz ama ben inanıyorum ve her zamanda inancam ayrıca vc17 virüsüde var …

 223. Tjm(zeynep nil) dedi ki:

  Aranızdan sadece bır yorum dıkkatımı cektı oda yanı vc17 vırusu dıye bı sey war ama bu hastalık yanı ınanmayn bır orumcegn zehrı sağlyo ama bunu yaptrnları %94 gerı kurtlmak ıstyo goz rengı dysmez gunesten etkılenmezler syah yada beyaz tenlı bırınde olablr kollardakı laktık ast sentezinı yorulmasnı engellyo yanı sz google ye Wc 17 virusu yazn cıkar bunlar blmsel dğrular HA SAKIN BU WAMPIRLIK DEYIL!? BoyleSEYLEREDE INANIP KAFANIZI YORMAYN BENCE Bıraz KENDI DINİNİZE yoğunlasn

 224. Tjm(zeynep nil) dedi ki:

  Aranızdan sadece bır yorum dıkkatımı cektı oda yanı vc17 vırusu dıye bı sey war ama bu hastalık yanı ınanmayn bır orumcegn zehrı sağlyo ama bunu yaptrnları %94 gerı kurtlmak ıstyo goz rengı dysmez gunesten etkılenmezler syah yada beyaz tenlı bırınde olablr kollardakı laktık ast sentezinı yorulmasnı engellyo yanı sz google ye Wc 17 virusu yazn cıkar bunlar blmsel dğrular HA SAKIN BU WAMPIRLIK DEYIL!? BoyleSEYLEREDE INANIP KAFANIZI YORMAYN BENCE Bıraz KENDI DINİNİZE yoğunlasAranızdan sadece bır yorum dıkkatımı cektı oda yanı vc17 vırusu dıye bı sey war ama bu hastalık yanı ınanmayn bır orumcegn zehrı sağlyo ama bunu yaptrnları %94 gerı kurtlmak ıstyo goz rengı dysmez gunesten etkılenmezler syah yada beyaz tenlı bırınde olablr kollardakı laktık ast sentezinı yorulmasnı engellyo yanı sz google ye Wc 17 virusu yazn cıkar bunlar blmsel dğrular HA SAKIN BU WAMPIRLIK DEYIL!? BoyleSEYLEREDE INANIP KAFANIZI YORMAYN BENCE Bıraz KENDI DINİNİZE yoğunlasAranızdan sadece bır yorum dıkkatımı cektı oda yanı vc17 vırusu dıye bı sey war ama bu hastalık yanı ınanmayn bır orumcegn zehrı sağlyo ama bunu yaptrnları %94 gerı kurtlmak ıstyo goz rengı dysmez gunesten etkılenmezler syah yada beyaz tenlı bırınde olablr kollardakı laktık ast sentezinı yorulmasnı engellyo yanı sz google ye Wc 17 virusu yazn cıkar bunlar blmsel dğrular HA SAKIN BU WAMPIRLIK DEYIL!? BoyleSEYLEREDE INANIP KAFANIZI YORMAYN BENCE Bıraz KENDI DINİNİZE yoğunlasAranızdan sadece bır yorum dıkkatımı cektı oda yanı vc17 vırusu dıye bı sey war ama bu hastalık yanı ınanmayn bır orumcegn zehrı sağlyo ama bunu yaptrnları %94 gerı kurtlmak ıstyo goz rengı dysmez gunesten etkılenmezler syah yada beyaz tenlı bırınde olablr kollardakı laktık ast sentezinı yorulmasnı engellyo yanı sz google ye Wc 17 virusu yazn cıkar bunlar blmsel dğrular HA SAKIN BU WAMPIRLIK DEYIL!? BoyleSEYLEREDE INANIP KAFANIZI YORMAYN BENCE Bıraz KENDI DINİNİZE yoğunlasn

 225. Tjm(zeynep nil) dedi ki:

  Betul arkadas sanada sonuna kadar katlyorum cok akıllıca yazmıssn senı tebrk ederm

 226. Tjm(zeynep nil) dedi ki:

  Marcus fox isimli arkadaş ıngltrdn yazyorum demışsn wampırm dıyosun gelcekten inandrmya çalışma yorumları okuduysan yazanlar buna ınanmyo yanı “WAMPIR DEYILSN BENCE IZLEDĞN SEYLERE DIKKAT ET KUranı soyle bı oku “BİR GÜN HER NEFİs ÖLÜMÜ TADACAKTIR” EĞER BİR TÜRKsen bunu bilmen gerek her morgu olan camide bile bu yazılı! 🙂 🙂 😀

 227. vampirizm dedi ki:

  siz hepiniz ön yargılısınız benim arkadaşımdada belirtiler var. brh+ ama bir gün başka bir kan tadı denemiş farklı gruptan fakat vücudunda yaralar belirmiş siz hala bıdı bıdı konuşuyorsunuz neyin kafasındasınız onlar gerçekten var. benim tanıdığım çoğu insanda belirtiler var ben dahil. internetten özelliklerini falan araştırdım hepsi uyuşuyor. şimdi susun.

 228. BeTüL dedi ki:

  “Bir deli kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış.” Bütün yorumları okudum ve sadece gülümsedim niye mi? Çünkü vampirlik diye bir şey yoktur.Önceden filmlere konulan yaş sınırlamasına kızardım ama şurdaki yorumları okuyunca yaş sanırının daha da yükseltilmesi gerekli, 30 yaşın altındakiler izlememeliler 🙂 Bu kafayı nasıl yapıyorsunuz demiycem cevap belli sürekli internet başında sabahlamaktan beyin uyuşuyo haliyle gerçekle hayali ayırt edemez hale geliyor 🙂 Arkadaşlar size inanın veya inanmayın diye nutuk atmıycam boşa çaba olur 🙂 ben sadece inanmadığımı belirticem.Haa unutmadan vampirim diyen arkadaşlar sizde de kesin kansızlık hastalığı vardır bende var ordan biliyorum kansızlığa iyi gelen ilacı yazayım uygulayın da kendinize gelin vampirim diye gezinmeyin kansızlık sizde kafa yapmış sanırım 🙂 karaüzüm çekirdeğinin öğütülmüşünü alın aktarlardan iki yemek kaşığı pekmeze bir bal kaşığı öğütülmüş karaüzüm çekirdeğini katıp karıştırın ve güzelce yiyiverin vücudunuz kan üretsin de kendinize gelin 🙂 Dikkate alıp yorumumu okuyanlara şimdiden teşekkürler..İyi Günler 🙂

 229. Gözde Su dedi ki:

  Ya arkadaşlar yapmayın yaaa ben de vampirleri çok seviyorum ve alacakarnlığı da izledim ayrıca büyük bir edward hayranıyım gerçek olmalarını o kadar çok isterdim ki ama yok çok zorladım vampirlerin varlığını kanıtlamaya çalıştım tam bir yıl şaka falan sanmayın tam bir yıl uğraştım bakmadığım kitap sormadığım kimse okumadığım internet sitesi kalmadı ama onların geçek olması gibi bi ihtimal yok belki biraz ama çok zayıf çok üzgünüm bunları siz de benim gibi uğraşmayın diye söylüyorum benim tek kazancım vampirlerle ilgili kimsenin bilmediği şeyleri öğrendiğimdi ;( kim istemez ki sevdiğin biriyle sonsuza kadar yaşamayı ama yok yok yok bu mantık dışı bişey gerçekten çok üzgünüm:( .Şimdi ben vampirim diyenlere gelince allah akşına siz çocuk musunuz yaaa ya da karşınız da çocuk mu var yok kana susamışmış da yok kanı çok tatlı olanların yanına geliyomuşmuş da hayır bişe merak ettim volturi falan da var mı ha tanıştıysanız bana da bi imza getirin diycektim:D yapmayın böyle şeyler oturun iki rekat namaz kılın vampirler sadece filmler de olur en iyisi siz arkanıza yaslanun ve o filmin tadını çıkarın 😉

 230. marcus fox dedi ki:

  tamam itiraf ediyorum ilk ve son kez bir daha benim yüzümü göremeyecek olanlar için söylüyorum bir daha nefes alamaaycaklar için yazıyorum kanın kokusu bile şuan ateş gibi sıcak geliyor çok tatlı olmalı hissede biliyorum :)evet geçlik ben 14 yüzyıldan beri yaşayan bir vanpirim kana açım ve böyle şeyleri merak etmeniz beni susattı ben ingilterin kuzey kesimninden yazıyorum göçebe gibi hayatı yaşıyorum kanı tatlı olanları içiyorum vanpir ola bilriz ama bizde seçiciyiz emir rümeysa internete bu yazıyı yazarken hep geride iz bırakıyorsunuz ip adreslerinizden yerlerinizi tespit ettim canalrıım beniiiim sizin için geliyorum sonea diğerlerine sıra gelecek uaaaaaaaaaaaaa siziiiiiiiiiiiiiiin içiiiiiiiiiin hazır olurn kana o kadar susadım ki bir bilseniz nooot şuan istanbulda üsküdardayim sizler nerdesinzi gençlik büyük babanız yorgun 🙂

 231. emir dedi ki:

  arkdaşlar saçmalamayın bence isterseniz…. bi kere allah vampir diye bişi yaratır mı ?? allah insan etinide kanınıda haram etmiş… evet insanlardan kan içenler var ama o insanlarn kndi kndilerini bozdğu bişi allah böle bişi yaratmaz.. .kaafanızı böle şeylere çok yormayın…

 232. nl dedi ki:

  Ya arkadaşlar gerçekten vampir diye bi tür olsaydı eğer günümüzde kan grupları denen bişey var dimi.Eğer böyle bi varlık yaşasaydı zaten 2 farklı gruptan kan aldığı anda işi bitiyodu.sakın ölümsüzler felan diye savunmaya kalkmayın çünkü her canlı bi gün ölecek.”her nefis ölümü tadacaktır”. kiii ben de bu kadar filmlere dizilere konu olan bişeyin sadece bi efsane değil gerçeklik payının olduğu kanısındayım.ama bu şekilde değil.bizim bilmediğimiz çok farklı şekilde yaşadıklarını düşünüyorum.belki de insanlardan beslenmediklerinden kan grubu sorun olmuyo yada bilmiyorum.yani açıkcası benim kafam da çok bulanık bu konuda.ama bunu takıntı haline getiren arkadaşlar var işin bu boyuta gitmesi sakıncalı.eğlencesine aklıma takıldığı için biraz araştırıyım dedim buraya okadar araştırdım ben işte kesin var ya da yok gibi yorum atan arkadaşlara söylemek istiyorum ki çok merak ediyorum araştırmalarınız şu internet sitelerindeki bunun gibi sayafalardaki sadece varsayıma dayanan bilgiler değil mi? hayır neyin kafasını yaşıyonuz ki yani sanırsın yıllardır vampir araşltırmacılığı yapıyo kiii bunu bu konuyla araştırma yapan bilim insanları bile henüz kesin bi bilgi vermiyo sana mı kaldı.haa bidee yok çok korkuyorum ben vampirim veya işte vampir olmak istiyorum diyen arkadaşlar da var ya ya gidin Allah aşkınıza yaa 😀

 233. rümeysa dedi ki:

  ben vampirlere inanıyorum ve bi vampir olamk isterdim çünkü diğer insanlardan farklısın

 234. isaa2 dedi ki:

  vampirlik falan boş namaz kılın namaz.

 235. elif kaya dedi ki:

  ben vampirleri çok severim bana göre vampirler var ve bir vampir olmayı çok isterim

 236. vga jkerb dedi ki:

  Arkadaşlar bunu çoğunuzun üzüleceğini bilerek söylüyorum ki vampirler vardır.mesela ben.şuan buna gülebilirsiniz.ama yorumları okudukça insanların merakı bana tuhaf geldi.ve okadar yanlış şeyler biliyosunuz ki.evet biz ölümsüz değiliz hepimizin tıpkı siz insanlar gibi zamanı vakti gelince ölürüz.ilk vampir olduğumu küçük yaşlarda farkettim. o günden beri herkesten koptum.çok içe dönük bir yaşamım oldu.bunun neden veya nasıl olduğunu bilmiyodum.ama artık sorgulamıyorum.sırf daha rahat hareket edebilmek için yurtdışında yaşadım şuan tatil için türkiyedeyim.yurt dışında yaşamamın sebebi ise orda bu durumun daha normal karşılanıyo olması.ve benim gibi insanlarla tanıştım.bunu bilim adamlarının bazıları bi hastalık olarak tabir ediyo fakat ben öyle düşünmüyorum çünkü gayet sağlıklıyım ve diğer insanlara karşı daha güçlü olduğumu farkediyorum.güneşe gelince geceleri yaşamak daha iyi geliyo güneş yakmıyo ama derimde kızarıklıklar oluşuyo.kan ihtiyacını sağlayan özel vampir araştırmacı korumacı dernekler sağlıyo.onların gözetimi altında sınırlı miktarda kan içebiliyoruz.ve kesinlikle bu bilgileri diğer insanlara aktarmamız yasak.bu konuda gerçekten özel bi hassasiyet gösteriyolar.evde 26 vampir beraber yaşıyoruz toplu halde hareket etmek daha iyi oluyo. bu söylediklerime ister inanın ister kafanızı çok yormayın normal olduğunuza şükredin.

 237. Marie swan dedi ki:

  Hi friends, I believe that a large group of people, vampires
  film are fictitious, but we do
  yes it is true he writes vampire stories together with help from
  There were vampires, but in 1900 the death penalty was executed by burning

 238. ashsmdjdldnshsysjsms dedi ki:

  O değilde vampirler regl olunca napiyo asgsskddvmshsgsjdhsgansjsbhajajsgshsnshsj :Dd

 239. gülnur dedi ki:

  arkadaşlar ben olduklarına inanıyorumm . çünkü kuranda insan dışı varlıkların yaşadığı anlatılmaktadır.. öölümsüz olmaları demekki dünya ve ahirett arasında yaşıyor olmalarıdır . tıpkı ölüler gibi .. sivrisineklerde vampir olabiliri 😀 😀 ama mutlaka bi yerde yaşıyorlar

 240. orhan dedi ki:

  ciddi ciddi vampir var ise beni bulsun sonuç ne olursa olsun beni bulsun

 241. deccal dedi ki:

  vampır dıye bısey yoktur bıraz gercekcı olun gercek olan teksey ölum vampırı arastırana kadar gıdın de dınınızı arastırın kuranı kerımı arastırın rambınızı ogrenın buraya gelıpte cahıl cahıl konusmayn

 242. gerekyok dedi ki:

  arkadaslar vampirler gerçek ama bendeki virüs onların zıttı kanı hiç sevmem daha çok yeşilliklere odaklıyım eğer 1 vampir i anlamak istiyorsanız direk gözlerinin içine bakın hoslanmazsa oradan uzaklaşın

 243. Ahmet dedi ki:

  ve unutulmaması gerekilen tek şey bu tür şeylerin hayal ürünü olmasıdır, eski yıllarda kitap yazmak yada film konusu yapmak için ortaya çıkarılmış türlerdir. ve suanki dünyada kesin sonuc hepsinin arkadasında bilim vardır. Hepsi bir virüs ile oluşmuştur. örnek: zombi,mutasyon. Ben inanıyorum diyen bir insanın tek kaynağı ” Kuran-i Kerim ” olmalıdır. eğer varoldularsa elbet İslam kitabımızda adı geçmiştir.

 244. Ahmet dedi ki:

  #Buse ‘ nin dediği gibi vampirlik bir hastalıktır. ” VC17 ” virüsü ile olur.

  Kaynak: http://www.frmtr.com/garip-olaylar/4511351-vampirizm-hastaligi-vc17-virusu.html

 245. kamil dedi ki:

  bnde alacakaranlık filminin izledim ama daha öncedende vampirlere merak sarmıştım alacakaranlık film ini izleyince içmden daha sık araştırmak geldi çeşitli kipatlar okudum çok sayıda siterde araştırma yaptım evt bnde vampirlerin var olduğuna inanıyorum

 246. buse dedi ki:

  arkadaşlar ben araştırdım vampirlik sadece bir hastalıkmış böyle bir şey yokmuş yani boşuna kafa yormayın bende çok düşünürdüm önceden alacakaranlık filmini izledikten sonra ve vampirliğin çok eski çağlardan kalma bir hastalık olduğu söyleniyor ama vampir diye bir şey olmadığı da söylenmekte.

 247. Özlem dedi ki:

  Arkadaşlar 4-5 senedir bu konuyu araştırıyorum. Hepimiz pek çok film izledik, kitap okuduk ve bu konuda kafamız çok karıştı. Daha doğrusu daha önce benim kafam karışmıştı. Bayağı bu konuya kafamı takmıştım. Çok araştırdım. Türlü sitelerde çeşitli bilgiler okudum. Sonuç şu; vampir diye bir şey yok. Peki neden? Aslına bakılırsa vampirler birer destan. Eskiden böyle dendiğinde biraz kızıyordum çünkü o okuduğum kitaplar, filmler çok gerçekçiydi ve amerikan televizyonlarına çıkan bir adam görmüştüm. Teni bembeyazdı ve arada kız arkadaşının kanını içtiğinden bahsediyordu. Ancak böyle bir hastalık olduğunu artık hepimiz bilmekteyiz. Yine de benim her zaman düşündüğüm bir şey vardı. Her destanın daha önceden bir gerçeklik payının olduğuna inanıyordum. Çünkü destanlar sonradan abartı ve bilgi yanlışlığıyla doldurulduğu için gerçek amacından sapmıştı. Ancak sonra onun cevabını da buldum. Eskiden İskandinav bölgelerinde kötülüğün simgesi vampirdi. Yani onlar da şeytan yoktu da vampir kavramı vardı. Pek çok yazarın bundan etkilendiğini bile düşünüyorum. Şimdi gelelim asıl meseleye. Şeytan nedir? Şeytan pek çok din ve mitoloji de kötülüğün simgesi olarak bilinmektedir. Ancak bilinmeyen bir şey vardır. Bazı din ve mitolojilerde şeytanın ayrıca doğa üstü güçlere sahip olduğu bilinir. Bu size bir yerden tanıdık geldi mi ? Doğa üstü güçler… Yanlız vampirler değil son zamanlarda kurtadam, cadı vs. gibi dizi ve filmler ayrıca kitap sayıları da arttı farkındaysanız. Bunun nedeni bizim bunlara inanmazı istemeleridir. Peki neden diyeceksiniz! Farkındaysanız günümüzde doğruyla yanlışı ayıramaz olduk. Çünkü tam olarak şeytan kavramı diye bir şey kalmadı. Bu kavram yok olmadı ancak isim değiştirerek pek çoğumuzun kafasını kurcalar oldu. Ve biz ona hayran kalmaya başladık. Açıkça vampirler ve diğerleri günümüzün sübliminal mesajıdır. Yani onlar kötü ama yine de çok güçlüler diye düşünüyoruz ya da çok güzeller, kusursuzlar falan. Ancak unutmayın şeytan da düşmüş bir melektir!

 248. Tjm(zeynep nil) dedi ki:

  Arkadaslar kıyamet gunu var ve kuranda su gecıyor “HER NEFİS ÖLÜMÜ TADACAKTIR”. Wamprzm dıye bır hastalk var guclu olmalırın nedenı kan ayrstrlmadan mıdeye gdyor buda onlarca kat enerjı demek. Hız kollardakı laktik asıt yorulmayı engelli bunun ıcın bu hastalığa sahp olan kısiler cok hzli yaralara gelnce flmlerdkı gbı 5 sanyeede dğl 1,2 satte gecyor gozler renk deyıstrmez sıyah yada beyaz tenlı olablrler künye yada saat takmazlar olumszluge gelnce olumsuz dıyıler omurlerı 150-600 yıl deyısıyoKIsacası WAMPIRLIK BI HASTALIk kan ıcmeye gelnce kan ayrstrlmdan vucuda alndgı ıcın kan ıhtyacı duyarlar ve kan ıcmek ısterler. Zihın okuyamazlar sadece duyguları kuvvetlı oldgndan kısının hssttgnı anlarlar bunlar bılımsel dğrular Yanı wapırlık hastalk BOYLE SEYLERE INANMAYIN !!!

 249. sadece biri dedi ki:

  vampirler var

 250. eerdeniz dedi ki:

  gerçekten vampir varmı bilmiorum am vampir olmak isterim

 251. Zeynep yalçın dedi ki:

  Bence vampirler var bnd çok inanıyorum ve araştırıyorum eğer araştırırsanız vampirlerin var olduğunu anlıcaksınız.

 252. Hanifi Çelik dedi ki:

  Arkadaşlar Ben 3 yıldan Beri Bu Konuyu Arastırıyorum. Bana göre vampir Var . Neden Diye Soruyorsanız Acıkliyim Hemen . 2008 Yılında Amerikada ki Bir Hastaneden 30.000 Ünite Kan Çalındı . Normal Bir İnsan 30.000 Ünite kanı Elinde Tutamaz . Bu Kanlar Vampirler Tarafından Çalınmıştır. Daha Bir Cok Sey Biliyorum Beni Ekleyebilrsiniz Adresim ; https://www.facebook.com/Hanifi.Galatasaray

 253. NIKKI dedi ki:

  eğer vampirler olsaydı kıyamet günü olmazdı ama ben vampirlerin olduğuna inanıyorum

 254. inca dedi ki:

  vampir diye bişey olsaydı dünyada birçok bilim adamı var onlar bilirlerdi herhalde ama varmı yokmu bilmiyorum

 255. melisa dedi ki:

  yok öyle şey ben inamıyom bence sizde inamayım

 256. Tjm dedi ki:

  Bence wampir diye bir şey yok cogunuz alacakaranlığı izledikten sonra çk etkilendnz dğru bende ilk izledğmde cok etklendm bırsuru sitede arastrdm her stede mutlaka su yazı vardı eskı mısırda apotamkın dye bı sey warmıs wapır 1200lü yıllardan günümvze kadar gelms bı söylenti hem ALLAH GÜZEL OLAN HER SEYI YARATMIŞ canlı yada cansz her varlığn dunya da bulunma nedeni var mesela arlar bal yapar biz allaha ıxı bır kul olmak ıcın geldk pekı wampırle r dğru desek onlar nıye geldı ınsanları oldrmek içınmiHERKESİN DÜŞÜNCESİ FARKLI OLABİLİR Bosuna hayal gücunuzu yormayn!! Yada wampır gbı davranmayın!! BENCE BU SAÇMALIKLARA İNANMAYIN HÇ DEYMEZ HAYAT KISA ÖMRÜMÜZ SINIRLI BUNLARI DÜSÜNEREK ZAMAN KAYBINDAN BSKA HÇ BI SEY YAPMASSNZ anç a hayatnzdakı güzellkleri kacrrırsnz ! 🙂

 257. ruken dedi ki:

  yani bir vanpir var oyledeyilmi

 258. vampire dedi ki:

  Sizin olduğunuza inanıyorum.Ama sizden korkmuyorum.Evet insan kanı içebilirsiniz.Ama sizi zekamız ile yenebiliriz.Ama ben bunuda istemiyorum.Ne vampirler beni güçleriyle yensinler ya da ben vampirleri zekamla.Burdan o sırlarını saklayan vampirlere sesleniyorum eğer yaşıyorsanız kendinizi artık ortama atın.Ben inanıyorum ki hayvan kanıylada beslenebilirsiniz(sadece bir teori).Ben şuanda şunu anlatmak istiyorum.Biz hayvanların etiyle besleniyoruz sizde kanıyla beslenirsiniz olur biter.Vampirlerle insanlar arasında bir köprü olmalı,dostluk köprüsü.Artık soluk tenli,gözünün rengi değişen,soğuk,güneşte bir elmas misali parlayan,tuhaf arkadaşlar istiyorum.Lütfen yaşadığınıza dair küçük bir işaret verin lütfen..

 259. Hanifi Çelik dedi ki:

  Arkadaşlar Ben 1 yıldan Beri Bu Konuyu Arastırıyorum. Bana göre vampir Var . Neden Diye Soruyorsanız Acıkliyim Hemen . 2008 Yılında Amerikada ki Bir Hastaneden 30.000 Ünite Kan Çalındı . Normal Bir İnsan 30.000 Ünite kanı Elinde Tutamaz . Bu Kanlar Vampirler Tarafından Çalınmıştır. Daha Bir Cok Sey Biliyorum Beni Ekleyebilrsiniz Adresim ; https://www.facebook.com/Hanifi.Galatasaray

 260. Ece dedi ki:

  İnanmayanlar siz neyin kafasındasınız ? gerçek diyoruz o kadar kişi yalan mı söylüyor ??? deneyler yapıldı araştırmalar yapıldı bununla ilgili fakat sizin tek söylediğiniz bu ” Ya ben inanmıyorum saçma sapan şeyler inanmayın sizde uydurulmuş bunlar yaa…. ” gibi gibi en iyisi siz hiç yorum yapmadın sağdan ikileyin. !

 261. zehra123 dedi ki:

  ARKADAŞLAR VAR OLABLİRDE OLMAYABİLİRDE FAKAT DÜNYADA YAŞAYAN SADECE İNSANLAR HAYVANLAR VE BİTKİLER DEGİLDİR CİNLER- MELEKLERDE YAŞAMAKTADIR VS. VS. BİLEMİYORUM 😀 OLMAYADA BİLİRLER ÇOK ŞAŞIRTICI BİR KONU

 262. tattoopetek dedi ki:

  ben inanıyorn

 263. inanmayın dedi ki:

  ya böyle bir şey yok sadece kansızlık hastası olanlardan çıkmış bu onlar beyaz görünür ve kansız oldukları için kan içerler güneştede kansız oldukları için günşe çıkmazlar hepsi bu

 264. zamperella dedi ki:

  ben kendıme yen bır hayat kurmak ıstıyorum soleyecegım teksey bu yenı bır sayfa.

 265. Ece dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar öncelikle şöyle söylemek istiyorum ; Vampirler vardır. 4 aydır araştırmalar yaptım çoğu sitelerde vampirlerin yaşadıkları söyleniyor türkiyede belki fazla yoktur fakat başka ülkelerde fazlasıyla var. Bununla ilgili aklınızda birşey kalmasın. Ama yinede bunula ilgili bilgi edinmek isteyen varsa bana burdan ulaşabilirler. ; https://www.facebook.com/nesli.cpni?ref=tn_tnmn

 266. Merve Gürleyen dedi ki:

  vampirler yalan değil öğrenmek istediğiniz varsa ekleyin burda konuşmayın siteye takip eden bazı swf*ler var haberiniz olsun

 267. merve dedi ki:

  buraya ben vampirim diye yazanlar siz gerçekten vampirmisiniz? bütün samimiyetinizle cevap verin lütfen merak ediyorum bir vampirle tanışmayı çok istiyorum

 268. Arda dedi ki:

  Arkadaslar, 14 aralıkta bir yorum atmıstım. hala inanmayan birçok kişi var saygı duyarım herkesin kendi görüşü fakat vampirlerin içimizde oldugu kesin bir bilgi. nerden biliyosun diye sormayın kesinlikle içimizdeler. zaten bu kuranda da geçiyor. ben dindar biri değilim ama geçiyor ademin cocuklarıyla ilgili inanmayan varsa orda okuyabilir. gelelim gerçek olaya. gelmemesi gereken 2 zıt boyut iç içe. ve onlar belirli aralıkta yıllarla insanlara görünürler. önceki yazımda dediğim gibi vampirler insan gibi. yerler içerler. ama onlar yırtıcıdır. güneşten etkilenmezler. yeni yaptıgım bi arastırmaya göre tehlikeli 4 yaşlı vampir mevcut insan kanı içen. ha bir tek onlar içmiyor insan kanıyla beslenen vampirler hala var. ama onları tutuyorlar. çünkü kan için çıldıran vampirler var. bu hala insanlara duyurulmadı çünkü kimse inanmıyor ama aramızdalar. yine söylüyorum. bildiğim çok şey var. benim kadar bilgili olanlar beni ekleyip konusabilir.
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100003002083651&ref=tn_tnmn

 269. kim oldugumu bilseniz nolucakki bos verin dedi ki:

  ya arkadaslar ltfn kendimizi kandirmayalim burda yazilanlarin yani yapilan yorumlarin cogunun alacakaranlikdan yazildigini biliyoruz vampir varmi yokmu bilmiyorum ama vampir olmak isteyenler kendilerini kandirmasinlar cunku onlar vampir olmayi diyil edwardi beyeniyorlar ya da hizi ozlumsuzlugu soguk olmayi guclu olmayi beyeniyorlar. ben vampir olsaydim tabikide insan kani ile beslenmezdim hayvan kani ile beslenirdim ya vampir varmi yokmu bos verin demiycem size cunku bos vermek mumkun digil ayrica mende merak ediyorum ayrica diyelimki var ALLAH var O her kesden yuce bizi vampirlerden O korur! bence biz sadece kendi halimize sukur etmeliyiz

 270. yavuz dedi ki:

  Dnada oluşan bi tür hata sonucu oluyor heralde bakarsanız bi vampir yarasada var örnek verebilrizi yapısı vampirin minyatürü gibi

 271. büşra dedi ki:

  beyler kim vampir gücüne ve duyularına sahip olmak istemez ki tmm ama bide şu yönden bakın mesela edward bir yerde ne dedi “Nasıl olsa cehenneme gidicem” bu tip efsane türü filmler asla hayal gücü ile yazılmaz bunlar tarihte varlığı ispatlanmış şeylerden yola çıkarak yapılır yani edwardın o sözü boş bir laf değildir bende vampir olmak isterim ama 600 yıl vampir olup güzel hayat sürüp sonsuza dek cehenneme gideceğime 80 yıl burda yaşar sonsuza dek cennette bulunurdum evt bende vampirlere inanırım ama kim cehenneme gitmek ister…bence bir düşünün.sahi birde bir arkadaş Allah’a dua ediyorum vampir olmak için yazmış bence uğraşmasın Allah herşeyin en doğrusunu bilir seni insan yarattıysa değerini bil şükret bir şahinin yakaladığı tarla fareside olabilirdin..!

 272. kübra dedi ki:

  eğer gerçekseniz zaten bu ve benzer sitelerden haberdarsınızdır belki şimdi söyleyeceklerim ergen bir kızın saçma konuşmaları gibi gelebilir ama ergen bir kız değilim ve yine söylüyorum eğer gerçekseniz yaratılışınızın bir amacı vardır bizim yaralış amacımızın var oluşu gibi belki anlatılanlardan fazlası belkide daha azısınız ama inanmak istiyorum ve varsanız beni bulmanızı istiyorum ölümsüz olduğunuza inanmıyorum uzun bir hayat sürebilirsiniz ama köşelerde yaşayarak varlığınızın lekelenmesine izin vermeyin sizleri hoş karşılayan insanlar kadar hoş karşılamayacak insanlarda olacak ama bu bir sebep değil dilerim varsınızdır ve beni bulabilirsiniz çünkü bu benim için umut dolu bir dünya demek kaybolmuş hayeller, yağmur altında dans ,masmavi gökyüzü ,yeni parşömen mutluluk veren duygular kayıp bir kalp…….adım kübra royal yada bir başkası
  (burada yazan bay ve bayanlar umarım bu yazımı okursunuz henüz kendi kalbinizden düşünce ve inançlarından habersizken başkaların düşüncelerini ve inançlarını yargılamayın ağır konuşmak aşağılamak sadece sizin kim olduğunu gösterir)

 273. ali dedi ki:

  batuhan ‘a katılıyorum bide vampirler yaşasaydı ölümsüzmü olurdu yha 😀

 274. batuhan dedi ki:

  vampirlere inananlar ve ben vampirim diyenler size diyom eger vampir olsaydı şimdiye coktan anamızı s*kt*kydi boşa inanıyonuz

 275. neslihan. dedi ki:

  Arkadaşlar kimse salak değil ben vampirim falanda demeyin. yaratılanlar belli bir hastalık sonucu inançlar ortaya çıktı he bende bir zamanlar olduguna inanıyorum ama şu an kesnlkle öle bişey yok . lütfen uydurmayın artık .

 276. Nazım dedi ki:

  Vanpirler kazıkcı voyvodadır atası onun sayesınde ortaya çıktılar normal insan gücündelerdi sonra allah katındançıkıp şeytana taptılar ve beyınlerının %30 kulanarak büyük güç elde etiler söylenenlere göre gabriel ler yanı cennet koruycuları reis lerı bunun için dünyadalar çok az var bunlarada rivayetlere göre kurt adam deniliyo aslında kurt degiller insan ve hayvan karışımı bi melek şaytana yanı lusıferın ogullarına karşı indirildi ve hollanda,italya,rusya ve amerikada varlıkları sürdürüldü kanıtlanmıştır nerden baksanız tam 8 senedır durmak sızın araştırıyorum ve ilk defa burda paşlaştım daha fazlasıda var ilgilenen varsa sorması yeterlı…

 277. oneofroyalty dedi ki:

  merhaba, sizlerden çok yaşlıyım bu nedenle öncelikle saygı duyun!.. anladığım kadarıyla bir çoğunuz vampirlerin varlığına inanmıyor fakat vampirlerin varlığını yinede araştırıyorlar..(: arkadaşlar konuya yorumum sizlere garip gelecek ama özetle şudur..! ben ve benim gibi dünya üzerinde çok az sayıda vampir yaşamaktadır. acı ama gerçek! Royal

 278. Yusuf Kurt dedi ki:

  NEyin Kafasını Yaşıyorsunuz anlamadım ama iyi kafa yapmış 😉

 279. efsanur dedi ki:

  gerekyok bence sen doğru sölüyarsun vampir diye birşey yok çünkü Allah tek insanları ve hayvanları yarattı

 280. Tolga dedi ki:

  Şuan bence dunyada hala wanpir olan bircok kişi vardır

 281. Tolga dedi ki:

  Evet Dogru Söylüyor

 282. berk_yıldırım_14 dedi ki:

  beyler kim vampir gücüne ve duyularına sahip olmak istemez ki tmm ama bide şu yönden bakın mesela edward bir yerde ne dedi “Nasıl olsa cehenneme gidicem” bu tip efsane türü filmler asla hayal gücü ile yazılmaz bunlar tarihte varlığı ispatlanmış şeylerden yola çıkarak yapılır yani edwardın o sözü boş bir laf değildir bende vampir olmak isterim ama 600 yıl vampir olup güzel hayat sürüp sonsuza dek cehenneme gideceğime 80 yıl burda yaşar sonsuza dek cennette bulunurdum evt bende vampirlere inanırım ama kim cehenneme gitmek ister…bence bir düşünün.sahi birde bir arkadaş Allah’a dua ediyorum vampir olmak için yazmış bence uğraşmasın Allah herşeyin en doğrusunu bilir seni insan yarattıysa değerini bil şükret bir şahinin yakaladığı tarla fareside olabilirdin..!

 283. asmin dedi ki:

  o mumlu büyüyü yapınca vampir olucam bu büyüyü yapıp olan yorum yazsın

 284. asmin dedi ki:

  vampir olmak tek hayalim

 285. Umut Beytekin dedi ki:

  Evet bu dünyada bu konuyu onemsemeyen ve saçma diyen çok kişi var ama ben inanıyorum onlar bir yerlerde aynn bizler gibi yaşıyolar bi çok araştırma yaptım ama interetteki herşey saçma hep uydurma şeyler yazıyorlar lütfen bu konuyla gerçekten ilgilenen arkadaşlar bana ulaşsınlar https://www.facebook.com/umut.beytekin

 286. Ali Şeker dedi ki:

  Hastalık arkadaşlar vampirlik gerçekte var olan birşey fakat öyle kan falan emmiyor filmlerle alakası yok yani eğer vampir hastası olduğunuzu düşünürseniz sadece teniniz çok fazla derecede beyaz olur bundan ibaret kendinizi pudralayın aynı olay 😀

 287. tuna dedi ki:

  vampirlere inansanız iyi olur çünki bn bi vampirim do
  ktorlar gereken testleri bana yaptı kan emmemek için kendimi zor tutuyorum

 288. hayal dedi ki:

  bence vampir var size bi şey öneriyim google a gerçekte vampir vaemı diye yazın o zaman gelin karşıma. (orda yazan herşey doğru araştırdım)

 289. MİRA dedi ki:

  Herkes farklı yorumlarını bildirmiş..Hepsine tek tek saygı duyuyorum.Ama ne kadar saçma gelsede bende vampilerin varlığına inananlardanım.Vampir olmak istermiydiim bilmiyorum ama bi vampirle tanışmayı konuşmayı çok isterdim::Sonra bana yine unuttursun ama o anı yaşamak isterdim..Çünkü onlarında bizimle sosyalleşmeye çalışıyorlar..Dışlanmak çok zor..

 290. Elif dedi ki:

  ne aptal insanlar var kendilerini gerçek olmayan bi şeye inandırmaya çalışıyolar lafım vampirim diye geçinenlere ! 1. si vampirler vampir olduğunu inkar etmezler tamam bende vampir olmayı istiyorum hatta gözlerimin rengi sarıya bile yaklaşıyo çok hızlı koşabiliyorum güçlüyüm ve de bende inandım yalan atmak istemem vampirim diye hatta kan bile içtim gerçekten bunlar boş işlermiş bunu anladım bunlarla uğraşacağımıza gidelim derslerimizle uğraşalım eminim okul 1.si oluruz 😉

 291. bella wampir dedi ki:

  arkadaşlar ben wampir olmayı çok istiyorum allaha çok dua ettim ve 1aydır kendimde çok değişiklikler gördüm hızlandım arkadaşlarım benden şüphelenmeye başladı kızım vampirmisin sen yaa diyolar gözlerim en ortası sarıya yakın bi üst kısmı çok kapalı bir kırmızı uzaktan siyah gibi görünüyo ama kırmızı insan yakından bakınca anlıyo . arkadaşlar bide çok güçlendim zayıfım ama kaslarım çok var kan içmeyi hiç denemedim ama kokusuna bayılıyorum acaba tadı nasıldır deniycem arkadaşlar wampir olabilmenin tek çözümü allaha yalvarıp dua etmek

 292. fatma dedi ki:

  bence gercekten inanırsanız günün birinde onlardan biriyle tanışabilirsiniz£ğ£wwwww..

 293. izabella dedi ki:

  arkadaslar bazı kişeler saçma diyo olabilir ama inanınki vampirler gerçek bunu site çook anlattım bilmiyenler bekleme yapmasın ben bir vampirim ve zaten gerçek vampirler gözlerinden ve yazılarından anlaşılır gözlerden dedim çünkü benim geceleri kırmızı oluyor

 294. Yiğit dedi ki:

  Ya abi vampir diye bişey yok ünlü bi degi bile yamış kan içmenin psikolojik rahatsızlık olduğu ayrıca onlarıda Allah yaratmadımı onlarda bu dünyada yaşamıyolarmı birgün canlı cansız herşey yok olucak vampirlerde dahil vampirlere inanmıyorum ama vampir olmak isterdim mantığa saygısı olan herkese saygılar 🙂

 295. TANJUUUU dedi ki:

  ARKADAŞLAR VAMPİR ARAMA TOPLULUGU KURDUK YANLIS YOLLAMISIM BU ADRES http://www.vampirizmvc17.tr.gg TÜM VAMPİR SEVERLERİ VAMPİR OLMAK İSTEYENLERİ BEKLERİZ

 296. ece dedi ki:

  bence çok saçma.vampir die bşe yokki

 297. gerçek vampir dedi ki:

  vampir arama toplulugu kurduk linki yanlıs yollamısım lütfen vampir olmak isteyenler ulassın dogru link bu http://www.vampirizmvc17.tr.gg

 298. gerekyok dedi ki:

  beyler allah bizi kendi nefsiyle burnumuza üfleyipte yarattı bide sizi söylüyorum vampirler e inan arkadaşlar allahın en sevdiği varlıklar biziz yani vampir diye bir şey yoktur .

 299. tanju dedi ki:

  ARKADAŞLAR VAMPİR ARAMA TOPLULUGU KURDUK BİLGİ VERİCEK OLAN VAMPİRLERE İLGİSİ OLANLARI BEKLERİZ http://www.vampirizimvc17.tr.gg/

 300. birisi dedi ki:

  saçmalıktan başka bişi degil biraz reel olun yaşadıgınız yüzyılda zaten millet bırakın vampiri yokluktan apaçi olmuşlar

 301. kadriye dedi ki:

  BENCE ÇOK SAÇMA BİŞİ VE HAYAL ÜRÜNÜ

 302. A***Z dedi ki:

  gercekten vampirlerin oldugunu oyrenmek istiyorum.sizce de insanin bir vampir arkadasi olmasi iyi olmazdimi ?

 303. Feyza dedi ki:

  (mantıklı ol )diye olaan isimli kişi vampirler de ölebiliyorlar kazıkla kutsal su veya gün ışığı gümüş kurşun falan

 304. Feyza dedi ki:

  VAMPİRLER OLMAK İSTEYENLER RAVENLOFT ROMANLARINI OKUSUNLAR SÜPER BİR SERİ BN DE VAMPİR OLMAYI ÇOK İSTİYORUM VE VAR OLDUKLARINA İNANIYORUM …
  KEŞKE OLABİLSEM

 305. Ece dedi ki:

  Ya malmısınız ya wampirler gerçektir onlara inanmayanların pskoloğa görünmelerini istiyorum…Korktuğuzuz için kabul etmiyorsnuz…onlardan korkmayın seçilen kişileri wampir yaparlar..ONLAR GERÇEK ANLADINIZMI.?

 306. Tolga dedi ki:

  Bunlara inanmayın! ama varpirler olabilir

 307. gaye nünsal dedi ki:

  ben vampirlere inanmam ama vampir olmak isterim

 308. yok dedi ki:

  madem vampirler gerçek değil youtube ba çinde yaşanan esrarengiz olay yzıp izleyin sonra cevabınızı bekliyorum

 309. semanur dedi ki:

  bence tahminimible vampir vardır

 310. aytu dedi ki:

  Ben Herzaman Vampir Olmak İstemişimdir Vambirler Var Olmasa Bile Ben Varlıklarına inanıyorum

 311. Feyza gezagen dedi ki:

  Vampir olamk isterdim her zamn 😀

 312. mantıklı ol dedi ki:

  siz ne saçmalıyosunuz yaaaa …. 1vampir die bişey yoktur … 2 filmler abartılı ve yalan olabiliyo ……. 3 vampirler hakkında bildikleriniz belki yalan siz vampirmisinizde hepsini biliyosunuz bir gün kıyamet gelecek ve hepimiz allahın karşısına çıkıcağız ve onlar ölümsüzse onlar napıcak şu dediğime lütfen cevap verin allah var yaaaaa…. siz neye inanıyorsunuz müslümanız biz allaha inanırız o bi canlıysa allah vampirleri nasıl yaratır bizim gibi iç organları vardır …. sadece kan içiyo deniyo ama o bigünde ölür …………………………………………. LÜTFEN BUNA MANTIKLI CEVAP VERENE HELAL OLSUN

 313. melmir dedi ki:

  Bende bu siteyi takip edenlerle tanışmak isterim

 314. melmir dedi ki:

  bence vampirler kendini inandıran insanlardan ibaret yani doğa üstü gücü olduğunu falan sanıyo kan dan başka bir şey yiyemiyeceini sanıyo ama istese bal gibi yer bide edvard kadar yakışıklı oldunu sanıyo ama o sadece piskolojik hasta kimse onun kadar tipli olamaz

 315. hüsna dedi ki:

  vanpirlere inmam çok gereksizce şeyler inanamam çok saçma insan kanı içilmez böyle filimler izlerim ama saçma buluyorum böyle şeyleri allahtan başka kimse bilemez buyorumdada kimse kend alllahın verdiği şeyleri herkez sever

 316. furkan dedi ki:

  hepiniz malsınız gerizekalılar vampir diye bişey yoktur olsa salgın olurdu bilim adamları anlardı allah böyle kötü bir yaratığı sırf işkence olsun diye yaratmaz allah oyle kötü degil hemde kanıt yok bişey yok sadice insanın kendi hayal gücü türkler mi uydurmuş yok diyolar vampir diye bişey var kan emer hiç ölmez imkansız allah güneşin bile ömrünü vermiştir zaten vampir diye bişey yok çok saçma o vampir olmak isteyen mallar olsanı ne kötü şeyler olur biliyormusunuz hiç kimse sizi sevmez zaten öyle bişey yok

 317. ilknur dedi ki:

  HER KAFADAN Bİ SES ÇIKIYOR ARKADAŞ YA VARSA BİLELİMDE HERKEZ KURTULSUN TANIŞMAYI İSTERİM

 318. gólgesiz dedi ki:

  yorumlarınz dikkatimi çekti. yanlz düşünerk knuşmuyorsunuz. ben bi malcowianım ve söyledikleriniz hoşuma gitmedi. insan kanı bi zevktir. fakat birkaç damlası yeterli oluyor. sarmsak yemeyi severim 🙂 ayinlere gitmekten hoşlanırım dogrusu. güneş ışıgndan huzursuz olurum. bizler kendimizi belli etmenin aksine normal insanlara ayak uydurma çabasındayız. yemek yiyorum ögün atlamam sudan hoşlanmam. su içmem şarap çeşitlerine bayılırım açık tenli insanları izlemeyi severim 🙂

 319. Vo dedi ki:

  Neden? Onlarca savaş oldu onlarca insan öldü onlar insan değilmiydi.Onlarca hayvan avlandı hastalık dediler öldürüldü.Allah bunlara neden izin vermedi ozman.Allah hiçbir şeye ellemez çünkü zaten kader belirlenmiştir.Şuan kedi veya başka bir hayvanın kanını içenler var.Bunlara neden izin veriyor öyleyse.Bunların izinle alakası yok.Allah şuan olan hiçbirşeye ellemez.Kader bellidir.Vampirlere inanmayanlar camerilla birliğini araştırsın. inanmak istemezsenizde inanmayın inananlara laf atmayın. Birde bişey daha HİÇBİR ŞEY SEBEPSİZ VAR OLMAZ !!

 320. Çağla Yılmaz dedi ki:

  bu arada arkadaşlar “allahutealeya inanan insanlar vanpirlere inanmazlar çunku allah kimsenin cani yansin istemez.vanpir asparagazdır.” yazmışsınız vampirler sadece insan kanıyla değil hayvan kanıylada beslene biliyorlar… (bu arada biz sadece inandığımızı söyliyoruz bunla mal,aptal vaya deli olamayız) ……

 321. Çağla Yılmaz dedi ki:

  bana ilk önce vanpirler çok saçma gelsede twilight filmi bana birazda olsun şüphe uyandırdı ve arkadaşımla birlikte bir araştırma yaptım artıık vanpirlere inanıyorum 😀 Sanırım hayal gücümüz çok güçlü 😀 inanın bana bu sayfanın hepsini okudum isterseniz sizde okuya bilirsiniz http://tr.wikipedia.org/wiki/Vampir

 322. zeyno dedi ki:

  allahutealeya inanan insanlar uanpirlere inanmazlar çunku allah kimsenin cani yansin istemez.vanpir asparagazdır.inanmayın beyninizi bulandırmayın:)

 323. arda dedi ki:

  ne sacmalıyorsunuz vampir felan yok vampir olmak istiyorum yazan mallar siz hakketten malsınız 😀

 324. fatıma dedi ki:

  bakın arkadaşlar hepiniz allaha inanıyorsunuzdur umarım ki bende inanıyorumm siz bi düşünün allah bir insanın kendi türünde yani bir insanın kanını emmesine yada onu eti ve kemiği ile yemesine izin verirmii allah domuz etini haram göstermişse insan etini hayli hayli haram gösterir kii KAN HARAMDIR allah asla böyle bir rezilliğe aman tanımazz

 325. senem dedi ki:

  ben alacakaranlıgı çok seviyorum bütün bölümlerini biliyorum sorsanız anlatırım aynı bölümü 20 kere izlemişimdir edward bella jacaba bayılıyorum alicede çok seviyorum babası kardeşlerinide annesi hepsine bayılıyorum bence vampirle var inanmıyanlara çok kızıyorum inanmıyanlar salak bence vampirler gerçek dünyada var

 326. FATMAAAAAAAAAAAAAAA dedi ki:

  BEN VAMPİR HASTASIYIMM KRESTEN STEWARTIN YERİNDE OLMAK İSTERDİM BENİDE SETE ALIN LÜTFENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN COK İSTİYORUM

 327. esra dedi ki:

  bence var yoksada ben inanmaya devam edeceğim

 328. Nazlım dedi ki:

  Bende vampir olmak istiyorum ama nasıl olacağımı bilmiyorum 😦 ama kesin ve kesin vampir olmayı çok istiyorum ……

 329. berk95 dedi ki:

  Vc17 virusune inanmayn ! vardr ama biraz arastrrsanız Türk siteleri haricinde vampir yaptıgı filan soylenilmez :/

 330. ada dedi ki:

  aa hadii ama vampirr olmakk sizcee buu mümkünmüü bn atletizim takımındayım hızlı koşuyorum köpek dişlerim çokk sivri ama hahfif kısa ne yanii bn vampirmyimm

 331. Doğukan dedi ki:

  arkadaşlar vampirler vardır. Camarilla birliği diye bir şey var.Bunlar yedi klandan oluşur.

  Brujah: Brujah klanı, genel olarak asi ruhlu vampirlerden oluşur. Brujahlar, sosyal değişime kolaylıkla ayak uydururlar ve içlerinde Camarilla birliğine ait en güçlü vampirlerden bazıları yer alır. Birçok diğer vampir, Brujah’lardan “Punk’çı kanun kaçakları” diye bahseder

  Gangrel: Tüm vampirler arasında, içgüdülerine ve doğalarına en bağlı klandır. Doğa içinde yaşamayı şehirde yaşamaya tercih ederler. Nasıl ve neden olduğu bilinmese de, Gangrel klanına kurtadamlar ve kurtlar dokunmamaktadır. Şekil değiştirme konusunda özel yeteneklere sahip olan klanın üyeleri, yarasa veya kurda kolayca dönüşebilirler. Klan, son zamanlarda başlarına gelen (ve ne olduğu tam oalrak bilinemeyen) kötü bir olay yüzünden, Camarilla’dan uzaklaşmış

  Malkavian: Diğer vampirlere dahi korku salan bir klandır. Malkavian’ların hemen hepsi “deli” diye tanımlanabilecek derecede davranış bozukluğu sergiler. Ne zaman ne yapacakları belli olmadığı ve davranışlarının & tepkilerinin ne anlama geldiği asla tam olarak anlaşılamadığı için diğer vampirler Malkavian’lara dikkatle yaklaşır.

  Nosferatu: Dış görünüşlerinin çirkinlikleriyle ün salmış bir klandır. Köpek dişleri yerine ön iki dişinin uzun olmasıyla ve kel kafalarıyla tanınırlar. Nosferatu’lar görünüşleri sebebiyle gizlenme ihtiyacı içindedirler. Diğer vampirler, mecbur kalmadıkça Nosferatu’larla iletişim kurmazlar

  Toreador: “Sanatçı vampirler” diye tanımlanırlar. Son derece kibar ve naziktirler. Oldukça zeki olan Toreador klanı üyelerinin her hareketinde tutku gizlidir.

  Tremere: Büyü konusunda uzmanlaşmış olan klandır. Ritüeller ve büyüler aracılığıyla kanın diğer vampirlerce çok az bilinen birçok gücünü ortaya çıkarabilirler. Tremere klanının neler yapabileceğini bilenler, onlardan uzak durmaya özen gösterir.

  Ventrue: Ventrue klanı, onurlu ve kibar olmasıyla ün yapmıştır. En eski zamanlardan beri liderlik duygularıyla hareket eden klan, vampirlerin geleceğini şekillendirebilmek için çalışır. Eski zamanlarda Ventrue üyeleri soylular ve prensler gibi güçlü kişiler arasından seçilirdi. Günümüzde soylu bir servete sahip olan klan, Camarilla’nın düzenini ve devamlılığını sağlayan anahtar güçtür.

  Bud,a facebook adresim: http://www.facebook.com/dogukan.karakoc.754?ref=tn_tnmn

 332. Can dedi ki:

  Vampir yoktur kendini vampir sanan embesiller vardır

 333. Zehra dedi ki:

  Gerçekten varlar mı yoklar mı inanmak pek mümkün degil kimi vc17 falan diyor. Kimi var kimi yok diyor aklım allah bullak oldu belki saçma belki degil varsa açikcası bende olmak isterdim herks gibi içimden gecen bu vampir günlükleri ve alacakaranlık beni tetikleyen şey oldu aslin ‘cehennemde aşk rendevuları! Diye kitaplar çok karısık

 334. ahmet dedi ki:

  ahhaha arkadaşlar bazılarınız çok alacakaranlık izledik galiba 😀 😀

 335. aslı dedi ki:

  ARKADAŞLAR MUTLAKAA OKUYUN ………..
  siz şimdi benimm deli olduğumu düşüneceksinizz ama bu vampirr özelliklerii uyuyor.
  bir kaç örnek vereyim mesala hayvanları sevmemm özellikle köpek kuş ve örümcek karanlıkta oturmayı sevmem gündüzleri dışarı çıkmamm saat 5 gibi çıkarımaynada kendime bakarım ama heleki gözlerime hiç bakmam sizce ben vc17 virüsü taşıyormuyum bu arada üst dişlerimin 2 tanesi sivri ortada 4 tane diş farklı ilesivri dişlerim var ama okadar büyük değil kan görünce duramıyorumm o kanı içmek istiyorum ama kendeimi zorlayıp içmiyorum ama genelde normal kan içmeyi seviyorum ve içtim diyosanınn siz vc17 virüsünee kapılmışsınızdır ben bu konu hakkında tam 1 yılımı verdimm vede inanıyorumm bi arkadaşımızz vampir olmak istiyorum demiş ewedd bende vampir olmak istiyorum ama vampir olmak için ne cesedin üstünden atlarsın ne de bi vampir insanlardan seni ısırmaz bi tek bişeyt var yarasalar bilirsinizz insanoğlunda vampirlere inanmazlar vampir diye yarasalar vardır derler bir çoğu ewed yarasalar bi vamp0irdir yarasaların içinde vc17 virüsü olduğu için sizin bi yerinizi ısırsalar bir kaç gün sonra yemek yemekten soğucaksın kaan içmek isticeksin ama vvampirler tek başına yaşayamazlar bir aile oluşturman lazım örnek cullenler gibi bi aile

 336. gül dedi ki:

  çok ama çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk vampir olmak istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:)

 337. gül dedi ki:

  bende olmasını çok isterdim birde kendimin vampir olmasını

 338. azra dedi ki:

  bir gün herkes ölümü tatacaktır bakınn bu kurandan bi sözdü böle bişeyy olması sizce doğru bişeymi wampirler ölümsüz diyorlarmış wampir ler geleceği görürlermiş hahah bu ALLAH a ortak koşmaktırr lütfenn böle saçma şeylere inanmayınn arkadaşlar bakın bunları idda edennler yabancı insanlar sizce o dinsizlere inanmayalımm bizler müslümanız allahtan başka hiç kimseye inanmayızz 🙂

 339. gyee dedi ki:

  Vampirlerden hiçbir zaman korkmadım. Korkmıyıcamda onlar benim için bi yaşam tarzı bence vampir olmak için her yolu denedim bir iki belirtiden sonra bişey çkmadı fakat vampir olmak kutsal birşey bence. Herzaman onlara inanıcğm ve bu işin peşini bırakmıycamm .!!

 340. berk95 dedi ki:

  Eğer sormak istedigin bisey varsa veya yeni bisey bulursanz lutfen yorum atın takip edicem :/

 341. berk95 dedi ki:

  Arkadaslar ben 4 ay boyunca bu konuyu inceledim ilk olarak VC17 virusu diye birsey var fakat bu insanları vampire filan donusturmez..Arkadaslar biliyorum ki ben dahil herkes vampir olmayi istemistir umutlarinizi kirmak istemezdim fakat vampirler oyle filmlerdeki gibi ne gucluler ne dusunce okuyabilirler goz renkleri hep.aynidir :/ peki bu vampirler nedir ? Vampirler aslinda vampiroloji diyede bilinen bir bilim dalinin inceledigi hastalikli insanlardir bu insanlar kan icmeyi.saplanti.haline getirmislerdir kan icemezlerse olceklerine inanirlar .. Ve kani oyle.boyun yada bilem isirarak degil gonullu kisilerin parmaklarina igne batirarak hafif kan emerler . Vampirolojide bunlarn psikolojik durumlarini inceler :/ ama ben arastirmalara devam edicem belki yeni biseyler.bulurum .. Eger sizde arastiriyorsanz dogru olana inanin kendi istediginize degil :/

 342. bilinmiyor dedi ki:

  eğer biri akşam dolunay dan kaçıyorsa ve şüpheniz varsa bir yerinizi kanatın ve ona yaklaşın ama buna inanmıyorum bir efsane

 343. hatice meltem dedi ki:

  ben vampirleri severim alacakaranlık,vampir günlükleri hepsini izledim buna inanmıyorum ama inanmayı isterim.bazıları gerçek dior bazıları gerçek ama bir hastalık sade kan emerler dior bazı efsaneler yaşanmış yada uydurulmuş…wampir efsanesi gerçekmi kararsız kaldım.hep vampir olmak hayal ettiğim şeylerdendir ama sevgimi yitirme küzereyim…çünkü vampirlik Allah a inancın bitmesi töbe töbe ama şeytan a uymaktır.ve insan öldürmek.vampirler kazık saplanırsa ölebilir bu doğru ama sarımsağı severler güneşten kaçmazlar güneş zarar vermez.eğer vampirlere kazık saplandığında ölerlerse cehennem e giderlerdi.
  ANCAK VAMPİRLER BİR EFSANE İNANMAYALIM ARKADAŞLAR…

 344. Doğukan dedi ki:

  İnanmayan birçok aptal var.vampirler vardır bu gerçektir,fakat bir fantastik vampirler vardır birde hala aramızda dolaşanlar.Onları farketmeniz imkansızdır.Vampirler birlik,topluluk halinde yaşarlar.(Örneğin Camarilla birliği).Vampirler insanlara oranla çok hızlıdırlar,güçlüdürler tenleri soluk değildir,ve inanın ki bu dünyada sadece biz yokuz.Buda facebook adresin isteyen ulaşsın:http://www.facebook.com/dogukan.karakoc.754

 345. muhammet dedi ki:

  arkadaşlar siz kendinizi vampir günlükleri adlı filme bayağa kaptırmışsınız herşey göründüğü gibi değildir vampirler ve kurt adamlar bunlar sadece efsanelerde yaşar

 346. Zümrüt dedi ki:

  Eğer gerçekten vampir varsa onunla tanışmak isterdim.Çocukluğumdan beri bu konularla hep ilgili oldum ama maalesef bilim adamları bile bu konularla ilgili kesin sonuç bulamıyorlar.
  Gerçekten vampir varsa beni bulsun çünkü ben aramaktan sıkıldım.

 347. one girl dedi ki:

  vampir olmak isterdim ama konu bu değil vampirler gerçektenvarlarmı yok lar mı bilinmemekte şahsen kendi isteğim olması

 348. vanp dedi ki:

  Bnde Umay’ın düşüncesindeyim ‘ vampire diyor ki ‘ gerçekten öyleysen sana ulaşacağımız bir adres verirmisn ?

 349. umay dedi ki:

  ”vampir diyor ki” seninle yüz yüze konuşmak isterim yada bir adresin falan verebilir misin?

 350. bilinmeyen dedi ki:

  sorularınızı bekliyorum vampirlerle ilgili

 351. bilinmeyen dedi ki:

  vampirler çok titiz insanlardır hiç bir şeyi belli etmezler ve kendilerini çok iyi saklarlar onlar belki arkadaşınız bile olabilirr onlar tıpkı insanlar gibi

 352. bilinmeyen dedi ki:

  vampirler çok titiz insanlardır ısırdıkları insanların yaralarını bi şekilde giderebiliyorlar ve onları unutturuyorlar onları kimse göremez ama onun varlığından kaçamazsınız

 353. bilinmeyen dedi ki:

  onlar sessiz kalıyor ondan kimseyi ısırmıyor onlar zamanı bekliyor

 354. bilinmeyen dedi ki:

  vampirler hakkında hiç bir şey bilmiyorsunuz onlar asla insan öldürmez sadece içer onlarında kalbi vardır ve güneşte yanmazlar yarasayada dönüşmezler onlar bir hayvan gibidir…………ve onlar gerçektir çünkü……..

 355. Furkan dedi ki:

  vampir yok diyen arkadaşlar vampirler olsaydı şimdi bizde vampir olurduk ya da bizi çoktan öldürmüşlerdir diyenler eğer vampirler bize kendilerini gösterselerdi bu nasıl bir kargaşa çıkarırdı bilmiyorsunuz.Kendilerini gösterseler onbinlerce asker var vede insanlar buna karşı hazırlıklı olurdu yani bnce vampirlerin şansı kalmazdı.Herkesin dediği gibi vampirlerin gizlice yaşaması bnce hayatları açısından önemli onlarda düşünüyor ya ölürsem diye. onlar ölümsüz olamaz her canlı ölümü tadacaktır belki kan içerek çok uzun süre yaşabilirler ama onlarda ölebilir …

 356. ian dedi ki:

  VC17 virüsünün vampirlikle hiçbir alakası yoktur.
  VC17 virüsünün bir insana enjekte edilmesi ile birlikte vücuda girdiği anda ilk olarak mide genlerinde değişime yol açar. Kısa bir süre içinde mide kan ile diğer maddeleri kolayca ayırt etmeye ve kanı direk olarak sindirmeden bağırsaklara göndermeye başlar.
  Mutasyona uğramış bağırsaklar ise gelen kanı hiç bir oynama yapmadan direk olarak vücuda verir. Eğer bu virüs vicutta var ise psikolojik açıdan kan içme arzusu gibi şeyler gerçekleşir. Hasta bu zaman içerisinde kan içerse yüzde yüz alınan kanın vücuda katkısı ile kişi yüksek miktarda enerjiye sahip olur. İnsanlarda alınan besinin çok çok küçük bir kısmı ancak kana dönüştürülebilir.
  Vücudunda serbestçe gezen iyonik kan sayesinde, kişi yüksek miktarda rejenerasyon yeteneğine sahip olur. Normal bir insanda 3 günde iyileşecek bir yara vampirde 5-6 saat sürer. Kaslarda meydana gelen değişimle, laktik asit sentezi çok büyük oranda durur ve kişinin yorulma isteği azalır, kaslardaki sınır varyansının da kalkması ile kişi ortalama bir insandan dört ila 7 katlık bir güç fazlalığına sahip olur.
  Bu virüsü vicudunda barındıran kişi enerji, hareketlilik rejenerasyon yeteğine normal bir insanın yorulduğu şekilde yorulmazlar.
  Bu virüsün çok kötü yan etkileri ve tehlikeleri de vardır.

 357. fatma baran & elif can yetiz dedi ki:

  bence vampir ke

 358. fatma baran & elif can yetiz dedi ki:

  vampir olabilmek için bende elimden geleni yaparım bir söylentiye göre amerikada bitane kadın vampirleri araştirıyormuş ancak henüz daha bir bilgiye ulaşamamış bir söylentiye görede vampirlerin insanların %48 ini kapsayabileceğini duydum, bence kesinlikle varlar çünkü vc17 virüsü bile kanıtlanmış o zaman buna da uydurulmuş bir yalan diyemezsiniz heralde …

 359. zeynep dedi ki:

  Alacakaranlığı izleyince vampir olmaya özendim :D:D böyle şeylerin olmadığını biliyorum ama sanki kan istiyorumm :DDD hahahahha

 360. beste dedi ki:

  ya böyle şeylere cidden inanmayın insanları korkutmak,kandırmak için uydurulan bir hikaye bazı arkadaşlar 12.yüzyılda yaşamışlar filan diyorlar ya saçmalamayın cidden okuduklarınıza güldüm vampir filmleri kitapları okumuşsunuz ve vampirler var diyorsunuz çok saçma inanmayın arkadaşlar böyle şeylere….

 361. serdar dedi ki:

  kesinlikle vampirler vardır ama kendilrini kesinlikle belli etmeler ve vampirlerin olmadığını öne sürerler ve vapirlerle vc17 virüsünün alakası yoktur vampierler başka şeylerdi gün ışığna çıkabilirler şarımsaktan etkilenmezler,gümüşten etkilenmezler bunlaar söylenti… vampirler insan görünüşünde varlıklardır vampir birine zehrini verdiğinde kesinlikle 2-3 hafta içersinde kişi vampire dönüşür vampirlerin genetik yapıları insanlarınkinde kesinlikle farklıdır zehir hızla vücüda yayılır insanı kontrolü altına alır vampirler ormanların bulunduğu yerlerde yaşamaktadır ve son bir şey 2005 yılında amerikada san fransicco hastanesinden çalınan kanları hükümet gizlemiş ve olayı hemen kapatmışır… onlara herzaman inanın onlarda size inanır

 362. kanlı merry dedi ki:

  vampirlere yazık.iddaların hangisinin doğru olduğunu onlar da sasirdi:)

 363. ilknur dedi ki:

  arkadaşlar herkez bişeyler söylüyor eğer vampir varsa bulsun ozaman beni bekliyorum

 364. kazım dedi ki:

  ben vampirim dişlerim vampir dişi gibi oluyo akşamları

 365. kazım dedi ki:

  ben vampirim öyle aynaya bi baktığımda gözlerimin rengi değişiyo duyduk duymadık demeyin dişlerimde akşam karanlıkta vampir dişi oluyo

 366. vampire dedi ki:

  vampirim ben inanıp inanmamak size kalmış ama çok yakında dünyanın hakimiyeti bizim elimizde olacak inanışlarımıza göre yüzyıllardır atalarımız bile o günü bekliyorlardı herkes bir gün vampir olacak olmayanlarda vampir içeceği…

 367. gülümser dogan dedi ki:

  eyer vampir gercekten varsa beni hemen bulsun onunlan tanismak istiyorum

 368. sempatizann dedi ki:

  şu an bu yorumları cevaplayacak bir vampir varsa vampir olduğunu kanıtlyacak sağlam bi yorum yapsın.. ben vampirlerin varlığı ile ilgili birçok şey duydum ve okudum ama hala net olarak inanmıyorum.. gerçek vampir cevaplasın lütfen..

 369. şerife dedi ki:

  vampir diye bşy yok olmasıda ztn imkansız ölüpte tekrardn dirilebilen olamicagına göre byle bişeyn olablmesi yani vmpirn olablmesi ımkansız delinin bir bşy sylemş herkz de buna inaniyo.

 370. erdem dedi ki:

  biraz saçmalamayı kesin vampir diye bir şey yoktur 1 tane mal çıkıp mallık olsun diye insan kanı içmiştir bunu gören kişilerde ilk kez gördükleri için bu mala bir yeni bir şey oldugundan buna vampir yok insan kanı içen yok yaşayan ölü gibi isimler takmışlardır

 371. toprak dedi ki:

  vampirlik olsaydı başı ben olurdum emın olun hahah 😀

 372. toprak dedi ki:

  arkadaslar bence vampirlet zaptedilemezler olen ınsan dırılırmı:D tmm baska bı ırk olmus olabılırler ama türü tükenmıstır ve nasıl olmustur bılemem hem olsalardı zapdetmek ımkansız olurdu sımdı ınsanlar zapdetılemıyo onlar nasıl zaptedilcekti 1 tane olasaydı emın olun hepımız vampirdik simdi bana ole gelıyor

 373. arda dedi ki:

  İnanmayan diyen aptallar. size söylüyorum. bu dünyada bir biz mi varız ? vampirler vardır. bunu kanıtlayabilirim.ama burda ne desem boş ya dümen diyceksiniz ya da yalan. ama doğru. vampirler vardır. kimisi lanet der buna kimisi vc17(vv17) ama varoldukları kesin bir olgu. farklılıkları var biz insanlara göre. daha hızlılar,daha güçlüler,ikna kabiliyetleri en üst safhada. soluk tenli değillerdir. her ırktan siyah,beyaz vampir vardır. ve güneşe çıkınca derilerinin yanması dökülmesi gibi olaylar yalan yok öyle bir şey. dünyada hayvan kanı içen vampir çok var ama insan kanıda içen vampirler var bunları new yourk vampir araştırma merkezi konseyi tarafından öldürülmektedir.
  vampirler ile bilgisi olanların benimle konuşmasını istiyorum.
  ardanarli@hotmail.com buda facebook adresim https://www.facebook.com/profile.php?id=100003002083651

 374. bulut dedi ki:

  gercekten karsilasmak isterim iyi huylumu kötü huylumu hic bir sey sebebsis var olmas

 375. Black vampire girl dedi ki:

  Bazılarınız vampirler önceden yaşamış ölmüş diyorsunuz ama şunu bilmiyorsunuz ki vampirler yaşamlarını kaç bin sene bile sürdürürler kan içerek.ve şunuda bilin ki vampirler kitaap veya filmlerdeki gibi değilllerdir. Ama yinede vampir olmak isterdim 🙂

 376. SEMİRAMİS dedi ki:

  yorumları okudumda bazıları alacakaranlığın yazarının vamğir olabilecğini yazmış …son kitap çok güzel olduğu için..
  bece STEPHENİE MEYER vampirlerde olamayacak kadar büyük bir hayal gücüne sahip!!!!!!!!!
  İNSAN MISIN?
  VAMPİR MİSİN?
  STEPHENİE cevap versene!!!!!!!!!!!!!!!!
  SİZCE HANGİSİ????????…………

 377. SEMİRAMİS dedi ki:

  bence vampirler olsaydı biz açıkçası yaşayamazdık… çünkü vampirler insanları yemek olarak yerler ve bence efsaneler herzaman nesilden nesile geçerken abartılır!!!!!!bu yüzden yoklar .. ben gerçek deneyler ve araştırmaları okudum..VAMPİR eski bir kasabada ölülere derlermiş………!!!!!!!!!!?:) güzel demi (vampirler olsaydı ben ısırılıp vampir olak isterdim)

 378. Karakedi dedi ki:

  ben cok merak ediyorum varsalar cikmasinlarda bir tahta ile ortalarina sokup gebersinler. pislik yaratiklar yaratiklar varmidir merak ediyorum bunlarin ya hayal ürünüdür yada gercekten varlar.
  amerikada kesinlikle varlar cunku virus varmis yayilan. insanlarin kanini emen vampirler vardir/
  ama cikmasinlar ortaya cunku onlar cehennemlikler ve lanetli ve iyi degiler ben hollandada yasiyorum ve burda cok cesitli yaratiklar var yemin ederim sokakta normal bi sekilde yuruyemiorum bazi yerlerde ama kimseye soylemedim icin herneyse ama kesinlikle korkmuyorum vampirmis bilmem neymis Allaha (cc) inancim tamdir. ama var olduklari eskiden kesinlesmitir bir uzman bunu amerikada söylemekte bazilari mezari bile acmaktadir.. bu cok urkutucu 🙂

 379. ilknur dedi ki:

  VARSA GÖRMEK İSTERDİM VARSA BİLE ŞAŞIRMAM ARTIK OKADAR FİLM KİTAP HAYAL ÜRÜNÜ OLAMAZ

 380. peh dedi ki:

  vampirler vardır ama önceki çağdan kalmadır . vampir insan değil bir yarasa türü olabilir . kaç yıllık efsane sonuçta kulaktan kulağa abartılmıştır .

 381. murat dedi ki:

  hep belkilerle yürüyor bu iş serkan

 382. Serkan dedi ki:

  Geçmişte Yaşamış Ve Ölmüş Olabilirler, Ancak Aramızda ßirilerinin Olduğu Kesin ßelkide Henüz Keşfedememiştir Kendini Yada Kendilerini…ww

 383. murat dedi ki:

  bu koularda bazı araştırmalar yapıyorum yazılar okuyorum ama net bişe pek yok benim kafamdada net bi bilgi yok açıkcası bu “vampir diyorki” nickli arkadaş bana ulaşıp elindekileri paylaşırsa sevinirim elimde bilgiler var diyor hiç değilse kafamdaki bazı şeyleri netleştirir belki. murat61kaya@gmail.com

 384. ozan dedi ki:

  her şeye inanmaya hazırsınız

 385. ozan dedi ki:

  inş hepiniz vampir olursunuz bizde sizden kurtuluruz

 386. zeynoo dedi ki:

  bncede hayatta vampirler vat. kurt adamlar vrdırr. önvccedende yaşamışlardır. inanmayanlara sesleniorum; nie kuş adam deilde kurt adam veya nie kurttt adam. niee kurtt olmuş.yada vampirler içn neden kan içiyolardaa bşka bişee dışkı fln içmioılar alah aşkına :DD kurt adam yerine köpek adam olsaymış. tavşan adam olsaymış dinazor adam olsaymış ne bilmmm. vr demkki. başka ism niekoymamşılar anlamaım yane. dmkki vr.

 387. morrow dedi ki:

  sacmalamayin arkadaslar , bence tamamen bir hayal ürünü dür, öyle bir sey olsaydi simdiye kadar bir sürü vakalari görünürdü, rahat olun 🙂 bence uydurma hikayeler

 388. ebru dedi ki:

  bence gerçekten var olabilir yoksa neden böyle bir hikaye yazabilirler ki hadi hikayeyi yazdılar vampir ismini nasıl bulabilirler ben önceden vampir olduğuna inanıyorum tabi şimdi var mi onu bilmiyorum?

 389. bolulu ferdi dedi ki:

  Bence var encok istedigim bi vampir olmak

 390. ilknur dedi ki:

  peki vampir diyorki diye bi nik var asıl sorduğum sensin ama senden ses çıkmıyor sence nedir bu olaylar

 391. Zeynep B. dedi ki:

  Bilmiyorum. Bence var gibi. Genellikle yaptığım bir sürü araştırma bi kaç ay önce beingHumanı izllemekle başladı ve şimdi de fotoları geziodum google da bakiyım ne var ne yok dedim bu siteye girdim. Bazı abartanlar var bayağı. Ama yinede inanmıyor değilim. Kafamm karışık. Ama bence ne biliyim. Var bence (kafam oldukca karışık.) binlerce sitede farklı şeyler söyliyorlar.. (?)

 392. büşra dedi ki:

  aslında bu konu net bi şekilde açıklanamıyo.o yüzden herkezin kafasında bi soru işareti var.bu konu hakkında fazlasıyla araştırma yaptım ve bilgim var.eskiden vampirler olabilir ama şimdilerde olmadığından eminim böyle konularda gerçekçi olmak lazım onlarla ilgili nerdeyse tüm gerçekleri günümüzde araştırıp okuyoruz filmlere kaldıysak bu gerçekleri bilenlerin yok olması lazım komik olmayın 🙂

 393. ilknur dedi ki:

  arkadaşlar bi cevap alabilirmiyim gerçekten hayatımızda yaşayan vampirler varmıdır

 394. Ahmet dedi ki:

  Kesinlikle Vampirler var… Çünkü olmasalar nasıl olurda filmler , hikayeler olur düşündüğüm zaman mantıksız hiçbir şey yok. Yaşadığımız dünyada Zombi – Kurtadamlar gelmiş geçmiş ve bunlarin temelinde virüsler yatiyor yani vampirlerde bir virüs sonucu ortaya çıkmıştır..

  1 -2 ay once biraz araştirma yapmıştım ve vampir kaninin olduğunu öğrendim, kanı kullandiğimizda vampire benzer yönümüz oluyormus ama sadece güneşe cikamiyormuşuz 😀 çıktığımız zaman derimizde benekler ve büyük yaralar oluşabiliyormus.

 395. ilknur dedi ki:

  gerçekten vampir varmı arkadaşlar ben bunu çok merak ediyorum gerçekten günümüzde yaşıyorlarmı nerdeler

 396. ömer dedi ki:

  şu 2.ci yorum yazan kişi ben senin gerçekte vampir olduğunu biliyorum…… arkadaşlar ben italyada yaşayan bir türküm müslümanım.. arkadaşlar ben vanmpirlerle ilgili ço kşeydüşündüm italyanın en iyi bilim adamı var Vincenzo Coronelli adam çok iyi bir bilim adamı ben ona sordum vampirler varmıdır oda cevabı şu oldu: vampirler var ve yaşıorlar bazen vampir yazılarında kendi elleriyle oraya biz varız ve kendilerini kötülüolar dedi var ve yaşıolar dedi bana…. benimde cevabım şu oldu: peki nerde yaşarlar Vincenzo Coronelli: vanpirler insanlardan saklanmak için herşeyi yaparlar bazen insanları durdurup onldaın kanını bile içerler. dedi

 397. defne su dedi ki:

  bence vampirler vardı hep var olacaklar…

 398. vampir dedi ki:

  vampirler var insanlardan gizlenmek zorundalar bunun sebebi dünya üzerinde rahatlıkla taze kanka bulabilmektir ve insanların vampirleri gözlerinde çok iyi bir noktaya getirmesidir günümüzde harkez vampir olmak istiyor bunun sebebi ortada işte izlenen filimler diziler v.s aslında vampirler okadarda iyi deyillerdir kan ile beslenen bi yaratık nekadar iyi olabilirki ve bi not daha vc 17 vürüsü insan metobolizmasını kana karşı duyarlı hale getirir ve normal hızlarından 2 kat daha hızlı hareket ederler 2 kat daha dikkkatlive sezgileri öngörüleri daha kuvvetli olur normal bi insanın yaşam süresinden yanlızca bir asır daha fazla yaşarklar bunun sebebi insandan veya bi hayvandan kanı direk olarak vücütlarına aktarmalarıdır bir insanın yediği yiceklerden sadece çok az bi kısmı kanka karışır ama burada tamamı kan olarak vücutlarında yakılıyor eğer iştahlarını kontırol edemeyip fazla miktarda kan içerlerse çatlayıp ölürler eğer kanı hemen içtikten sonra gene hareket etmezlerse buda ölüme bir davetiyedir gün ışığına çıkmazlar çünkü derileri kabuklanıp kavlar genelde gündüzleri uyup geceleri çok hareketli bir yaşam sürerler bir vampirin vampir olduğunu anlamak için dudak içlerindeki yaralar veya solgun tenleri yda yetenekleri çünkü bi vampirin birden fazla yeteneği vardır bunları iyice takip edip anlaya bilirsiniz eğer bi vampirin yüzüne karşı sen vampirmisin derseniz sizi öğle yada akşam yemeği yapabilir günümüzde faili meçhul birçok cinayet var ve çoğunun katili yok bunun sebebi bizim içimizde dolaşan ve iştahlarını konturol edemeyen vampirler geneli hep çocuk oluyor çünkü onların kanları insanlara oranla daha taze ve onlara daha çok yarıyor çocuk cinayetlerinin artmasının sebebi bu vampirler nerden geldi derseniz onun kökeni mısırlılara kadar dayanıyor belki dahada ileriyeçünkü hiçbir bilim adamı bununla ilgili kesin bir görüş ortaya süremiyor işte bunun nedeni kendilerini gerçekten iyi saklıyor olmalarıdır vampirler hakkında dahaçok bilgim var fakat ancak bukadarını yazabilirim haa bide sakın vampirleri yarasaya dönüşen yada iç organları dışarıda olarak düşünmeyin bunlar çok saçma söylentiler onlarda sizingibi görünen varlıklar sadece göz renkleri deyişkendir sebebi insan vücudundaki kıloroplasttır yanlızca göz renginin deyişmesinde yardımcı lur…

 399. ireö dedi ki:

  vampirler 12.yüzyılda yaşamışlardır ve vampirler gerçekten varmış ve haberlerde gördümki bir vampir izi varmış cesedin boynunda bir diş izi varmış sonra ceset birden bire canlanıp oradan kaçmış bu sır yıllardır araştırılıyor vampir diye bişiy varmı yoksa yokmu vampirler yaşadımı yoksa yaşamadımı ve günümüzde birçok insan vampirlerin varlığına inanıyor ve evet vampir diye birşey vardır ve 12. yüzyılda yaşamıştır buna inanmıyanlar inansın inananlar inanmaya devam etsin ve vampir olmanın belirtileride şunlardır aşırı kan içme istedi köpek dişlerinin büyümesi hıphızlı koşmak diyelimki rusya ve bunun gibi birsürü geniş yeri bir dakikada koşmak ve çooooooook yükseğe zıplamaktır ve inanınki vampirler yaşamıştır hattağa belki günümüzde bile yaşıyo olabilirler hattağa kimbilir belki siz bile vampir olabilirsiniz hatta bunu yazan kişi bile vampir olabilir siniz <<)

 400. berat dedi ki:

  çubakabramı ne öle bir canlı çifliklerdeki hayvanlrın tüm kanını emrek öldrüyor bnun bir açıklması yok olarblirmi…. yoksa bu edvardın işimi 😀

 401. hümeyra dedi ki:

  alacakaranlık çok çok güzel ama en önemli olan vampirler gerçekten var mı sizi bilmem ama bence yok hem olsalar biz vampir olmuş olurduk

 402. Nocturnal dedi ki:

  Olmazmı….olabilir…

 403. nehrun dedi ki:

  vampirler üzerine o kadar çok film ve kitaplar varki,
  merak konusu gerçekte varmı,
  en son Stephenie Meyer’ın en son romanı o kadar güzelki,
  bir hayal gücümü yoksa gerçekte olan bir şeymi,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s