Hitler, Nazizm, Okültizm, Satanizm, Thule ve Vril (İkinci Bölüm)

Yayınlandı: 25 Eki 2009 / Büyü ve Büyücülük, Nazi Ufo

Bu yüzyılın başında Avrupa’nın ortasında Almanya’da bir şeyler oldu. Nazi liderlerini hep üst düzey subaylar olarak gösteren resmi tarihin aksine bu insanlar aslında Bilimsel Araştırmalar yapan Kara Büyücülerdi. Üzerlerindeki üniforma dışında askerlikle bir bağları yoktu. Onlar Almanya’ya da hizmet etmiyorlardı.  Sadece Alman halkının Karanlık bir güce hizmet etmesinde aracılık ediyorlardı.

Karanlık Güneş, Naziler ve Uçan Daireler

1933 senesinde Hitler Nazi Partisiyle iktidara geldiğinde, gizli cemiyetinin tüm üyeleri anahtar görevlere getirilmeye başlandı. Hess Führer’in Yardımcısı oldu, Rosenberg Üçüncü Reich’ın Bakanı , Bormann Nazi Partisinin Konsey Başkanı, Himmler SS Birlikleri ve Gestapo’nun Başına getirildi. Sadece Hitler’in en hararetli savunucusu Dietrich Eckart onlardan ayrık tutuldu ve başarısız oldu.

Dünya Hakimiyeti için her biri güç birliği yarışına giriştiler. İlk eylem olarak orduyu yeniden şekillendirdiler. Birinci Dünya Savaşı sonrasında dayatılan Versailles Anlaşmasının tüm şartlarını reddettiler ve uymayacaklarını açıkladılar.

1938 senesinde Hitler’in birlikleri Avusturya’yı ilhak edecektir. Bunu takip eden sene tüm avrupa onların kurallarıyla yönetilmeye başlandı ve İngiltere’de bunlara uyma konusunda sırada bekliyor gibi görülüyordu.

Nazi hareketinin merkezinde binlerce yıllık Reich’ın yeniden kurulması hevesi vardır. (Saklı Sitenin Notu: Tarihçilerden sorarsanız size birinci Reich’ın Yunan ikinci Reich’ın Roma imparatorluğu veya buna benzer bir şeyler olduğunu anlatırlar. Oysa Nazizim’e göre Birinci Reich devlerin yaşadıkları unutulmuş cağlardaki ilk Atlantis ve İkinci Reich Platon’un bahsettiği 12.000 yıl önce sular altına gömülmüş İkinci Atlantis’tir. Bu konu ile ilgili tarih kitaplarında yazılanlar tamamen uydurmadır.) Böylece tarih yeniden ancak bu kez Aryan Mitolojisinde olduğu gibi yazılacaktır. Bu mitolojinin Viktoryan dönemi peygamberler beklediği ve üstün bir ırkın gelmesiyle gerçekleşebileceğine dair inanışı daha önce anlatmıştık.

Ahnenerbe'nin Amblemi

Üstün ırkın gelişinin hızlandırılması amacıyla Himmler tarihin en ilginç organizasyonu olan Ahnenerbe‘yi kuracaktır. SS kanatları altında kurulan bu organizasyon tamamen gelecek olan ırkın araştırılması ve geliştirilmesi için okült amaclarla oluşturulacaktır. Bu çalışma heyeti aynı zamanda büyülü ve dini kuvvetleri bünyesinde barındırdığına inanılan Kutsal Kase – Holy Gail, Ahit Sandığı – Ark of the Covenant gibi eşyelerı da arayacaktır. Himmler özellikle Kader Mızrağı’nı Spear of Destiny kendi için istiyordu. Bu mızrak haça gerilen İsa’nın kanını taşıyordu.

Hitler ve Kutsal Kader mızrağı

Tevrata göre İsa’nın yakalanarak bir çok işkenceden sonra haça gerildiğinde, onun öldürülmesi için ısrarcı olan Yahudilerin Kutsal Şabat günü başlamak üzere olduğundan güneş battıktan sonra haç üzerinde kalmasını istemediğini anlatmaktadır. Bu yüzden Pontius Pilatus’tan haca gerilen üç adamın derhal ölümünü istediler. Romalı askerler Hz. İsa’dan önce çarmıha gerilmiş olan iki hırsızın bacaklarını kırarak öldürdüler. Hz. İsa’nın yanına geldiklerinde O’nun zaten ölmüş olduğunu gördüklerinden bacaklarını kırmadılar. Bunun yerine askerlerden biri mızrakla göğsünü deldi, o anda kalbinden kan ve su karışımı bir sıvı aktı. Daha sonra aynı gün Mesih İsa’nın vücudu Haçtan indirilerek mezara kondu. (Devamı —->>>>>)

Kader Mızrağı denilen kutsal emanet işte bu olayda kullanılan bir savaş aracı idi. Tarih boyunca bir çok kimse tarafından aranmışsa da yeri bir türlü tespit edilememişti. Himmler üzerinde İsa’nın kanı bulunan bu mızrağı ele geçirerek ondaki mistik güçle mualif devletlerin kalbini deşecekti.

Romalı Asker Çarmıktaki İsa'yı Mızrakla Yokluyor

Ahnenerbe’nin nasıl bir heyet olduğunu daha iyi anlayabilmek için Indiana Jones adlı seri filmin ilki olan Kutsal Hazine Avcılarını hatırlamanız yeterlidir. Orada Ahit Sandığını arayan Alman birliği Ahnenerbe’nin bir koludur.

Bu organizasyonun Sandığı bulmak için Etopyaya bile gitmiş olması bile muhtemeldir” diyor Michael Fitzgerald. ” Aslında kutsal emanetlerdeki mistik kuvvetleri ele geçirerek kendi sonlarını hazırlayacak olan büyülü güçleri arttırmayı planlıyorlardı”.

Ahnenerbe Aryan kentleri olan Himalayalar, Orta Doğu ve Bolivya gibi eski yerleşim yerlerine seferler düzenlemeye başladılar. Dünyanın her yanındaki antik eserleri yağmalamaya başlardılar. Temin edilen eserler öncelikle Vril Locası üyeleri tarafından seçiliyor kalanlar Thule Depolarına kaldırılıyordu. Organizasyon sadece arkeolojik kazılar, antropolojik araştırmalar yapmakla kalmıyor ESP (Duyu Ötesi Görü), psikokinesis, su arayıcılığı ve kara büyü gibi alanlarda da keşifler yapmaya çalışıyordu. Bu kurum için bugünkü para birimi ile milyar dolarlar harcanıyordu. Bu arada müttefikler gibi Atom Bombası programı da geliştiriliyordu. Öyle ki bazı komploculara göre Hiroşima ve Nagazaki kentlerine atılan bombalar savaş sonrası Nazilerin terk ettikleri çalışma kamplarından temin edilmişlerdi.

Nazi Ahnenerbe Birliği Tibet'te Üstün Irkı Arıyor

Orta Atlantik’teki Müttefik gemilerinin yerlerinin tespiti de bu heyetin çalışmaları ile gerçekleştiriliyordu. Tarih buna ilişkin kısmı tamamen bir sır perdesi ile örtülüdür.

Michael Fitzgerald’a göre önceleri çok başarılı olan bu heyet o kadar çok çalıştırıldı ki, savaşın sonlarına doğru herşeye yetişememezlikten başarısız olmaya başladı.

Geleceği tahmin etme ve hatta gelecekte yolculuk fikri Nazilerin en ilgili oldukları alanlardandı. Ahnenerbe bu yüzden astrologlara başvuruyor, falcılardan yararalanmaya çalışıyor ve geleceği öğrenmek için ruhlarla ilişki kurma telaşını taşıyorlardı.

Hitler astrolojik tahminlere inanıyordu. Ona yönelik suikastlerden kolayca kurtulmasının sebebi olarak istihbarat örgütlerinin başarılı çalışmalarını görenler varsa da, etrafındakiler onu astrolojik öngörülerin kurtardığına inanmaktaydılar.

Ahnenerbe, Hristiyanlık dininin yerini alacak mistik bir inanış ve yahudi bilmin yerini alacak okült bir ilim geliştirme yolunda hızla ilerlemiştir.

Genc nufus Hitler’in satanik öğretileri ile eğitilmeye başlandı. Çocuklar ve gelecekteki SS liderlerine merhamet duygusunun bir zaafiyet olduğu öğretiliyordu. Pagan festivallerin kutlanması ve antik inisiye törenlerine katılmaları için yüreklendiriliyorlardı” diyor Michael Fitzgerald. “Himmler kendine Kara Cizvit – Black Jesuit” diyordu. Ve gerçekten de öyle idi. Savaşın bitmesi ile bir Pagan Tapınağı yapmayı planlıyordu. Buna benzer tapınaklar kiliselerin yerini alacaklardı. Ve her sunak üzerinde İncil yerine Hitler’in Mein Kampf – Kavgam kitabı bulunacaktı.”

Himmler

Yeni dinin merkezinde yazının ilk bölümünün başında anlattığımız Wewelsburg Kalesi bulunacaktı. Tüm kötülükler bu “Okült Vatikan“da toplanacaktı. Okullarda Almanyanın geleceği olan liderler için okültik öğretiler okutulacak, psişik medyumluk, çatal-çubuk (su arayıcılığı) dersleri, hipnoz ve ilahileşme anlatılacaktı. Müzeler ve galerilerde Kutsal Kase, Nuh’un gemisi, Ahit Sandığı, Kutsal Çiviler ve Mızrak gibi eserler sergilenecekti. Fizik laboratuvarlarında Vril gibi mistik güçler araştırılacak ve uzay ve zamanda yolculuk yapma imkanları geliştirilmeye çalışılacaktı.

Günümüz gözü ile bakıldığında bilimden uzak dengesiz ve dayanaksız bir Dünya yaratılmaya çalışılıyordu. Aslında yapılmaya çalışılanları, yobaz din okullarında sadece kutsal kitap okuyarak ilerlemeye çalışan. mucizeler bekleyerek hayatlarını idame ettirmeye uğraşan Ortaçağ Avrupasına benzetebiliriz. Böylesi saçma sapan istekler ve bu uğurda milyonları gözünü kırpmadan öldürme iç güdüsünü şeytancılık dışında hangi sözle anlatabiliriz ki?

Kutsal Hazine Avcıları

Hitlerin yakın dostu Hermann Rauschning, Hitler hakkında şunları şöylemektedir :” Hitler bir medyum değildi. Medyumlar ruhlar tarafından ele geçirilmiş kişilerdir. Onun bedeni de ele geçirilmişti. Ancak bu bir ruh ile anlatılamayacak bir tutsaklıktır. O bir güç ve bir işleyiş mekanizması ile ele geçirilmiş bir bedendi

İkinci Bölümün Sonu

(SAKLI SİTE) Yazıyı Kaynak Göstermeden Kullanmayın

Reklamlar
yorum
 1. Antimistiszm dedi ki:

  Müzeler ve galerilerde Kutsal Kase, Nuh’un gemisi, Ahit Sandığı, Kutsal Çiviler ve Mızrak gibi eserler sergilenecekti. Fizik laboratuvarlarında Vril gibi mistik güçler araştırılacaktı diyorsunuz da, Naziler döneminde Bilim ve teknoloji çok gelişti. Peki bu nasıl olabildi. Ayakları yere basmayan hangi eğitim bilimsel gelişim yaratır. Üst düzey subaylar Asker değillerse Üfürkçülerle nasıl AVRUPA İşgal edilebildi.

 2. bella andreskovi dedi ki:

  bence vampirler gerçek hatta kim bilir belki ben bile vampirimdir yazıcısıda vampirdir çok fazla vampirlik geçiyor

 3. aslan dedi ki:

  yeni buldum çok begendim valla

 4. HASANSABAH dedi ki:

  Site fena sayılmaz. Okuması kolay ve bilmediğim çok bilinmeyen varmış daha.
  TEŞEKKÜRLER..

 5. sitenizi beğenerek takip ediyoruz başarınızın takıbini dileriz

 6. kamkumefe dedi ki:

  İki bölümü de okudum güzel anlatılmış, hazırlayanın emeğine sağlık, bu konuları bilmiyordum, bildim artık

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s