Hindistan’da ve Avustralya’da Bulunan Uzaylı ve UFO Mağara Resimleri..

Yayınlandı: 18 Kas 2010 / Antik Gizemler, UFOlar ve Dünya Dışı Yaşam

Rajasthan Times isimli mahalli gazeteye göre Hindistan’ın gözden uzak ormanlık alan olan Madhya Pradesh eyaletinin Hoshangabad bölgesinde şaşırtıcı bir mağara resmi keşfedildi.

Bir grup antropolojist bölgede yaptıkları araştırmalar sırasında tarihöncesine ait mağara resimleri keşfettiler. İçlerinden bir hemen diğerlerinden ayrılmaktaydı. Aşağıdaki mağara resminde tek parça tulum giyen bir varlık ve hemen yanında bir UFO görülmektedir. Üstte bulunan garip cismin ise içinde uçan daireleri çıktığı Ana Gemi olduğu tahmin edilmektedir.

Resmi bizzat gidip yerinde inceleyen mahalli Arkeolog Vesim Han cisimleri ve yaratığın doğal görünümde olmadığını, diğer çizimlerle karşılaştırıldığında farklılık gösterdiğini belirtmiştir. Türkiye’de Dankencilik olarak bilinen ‘Antik Astronotlar Teorisi’ni çağrıştıran ve 2010 şubat ayında keşfedilen mağara resmi daha uzunca bir süre gündemde kalacak gibi.

Buna benzer başlaca bir mağara çizimi Avustralya Kıtasında Kimberleys yakınlarında Regent Nehri vadisinde bulunmuştu. Aslında oldukça sansasyonel olan bu resim bir o kadar da az tanınmaktadır.

Sanatçı kaskının üstünde anteni olan uzaylı astronot, ardında bir UFO çizmekle kalmamış aynı zamanda karşısında hiçte  Avustralyalı olmayan Babilli görünümlü sakallı bir adam ve iki Avrupalı kadında eklemiştir. Resim sanki antik zamanda gerçekleşen bir ‘Kaçırılma Olayını’  anlatmaktadır. Bazı araştırmacılara göre resimdeki yazılar Proto-Türkçedir. Yani nereden baksanız bakın muamma yüklüdür.

Reklamlar
yorum
 1. bilal dedi ki:

  uzaylı diye birşey yoktur

 2. CANISI dedi ki:

  Yazının sonu çok ilginç. Özellikle Türkçe yazıların bulunması bu haberi ulusal basına düşürecek kadar önemli geldi. Yarın (daha önce de olduğu gibi) TV kanallarında elinde bu resimle ‘bunu ben buldum’ diye ahkam kesen biri daha çıkacaktır.

  Site güzel ara sıra bakıyorum. Ama pek güncel değil…
  Gene de emeği geçenlere saygılarımı sunuyorum.

  NOT: Bu konularda yurt dışında da araştırma yapmış biri olarak sitede yayınlanan ve özetle anlatılan olaylar içinde geçen kelimelerden yazan arkadaşların bu alanlarda oldukça bilgili oldukları ve bilgilerinin çok azını anlattıklarını kolayca anlıyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s