Şeytan’ın Kafataslarına Ne Oldu?

Yayınlandı: 18 Kas 2010 / Antropoloji

1973 yılında yayınlanan Pursuit Dergisinin 6ncı sayısının 69-70 sayfalarında oldukça ilgi çekici bir haber yer  almaktaydı.

 

Derginin haberine göre 1880 senesinde Amerikanın Pensilvanya eyaletinde bulunan Bradford Kasabası yakınlarındaki Sayre höyüğünde birden fazla boynuzlu insan kafası yüzeye çıkarılmıştı. Yapılan testlerde M.Ö. 1200 yıllarında gömüldüğü tespit edilen bu insanların tahmini 2 metre 10 cm boylarında oldukları tespit edildi. Dev vücut ölçüleri ve kafalarının üzerindeki yaklaşık 6-7 cm. uzunluğundaki boynuzlar dışında iskeletler oldukca doğal gözükmekteydi.

Kafatasları o zamanlarda Presbyterian Kilisesi tarih bölümünde Prof. A. B. Skinner ve American Investigating Museum’da çalışan Prof. W.K. Morehead tarafından detaylı olarak incelendi. Massechusetts’dek müzeye gönderilen kafatasları daha sonra buradan çalındığı iddia edilerek hiç bir zaman ortaya çıkarılmadı.

Ve böylece buluş sansasyonel bir şekilde ortadan kaldırıldı. Geriye sadece bir kaç satırlık dergi ve gazete haberi kaldı.

‘Şeytan ırkına ait kafatasları’ hala sır olarak kalmıştır. (SAKLI SİTE)

Reklamlar
yorum
 1. Ülgen dedi ki:

  İnsan türüdür dünyada büyük depremler ve volkanlar patladğında kurtulan tek insan çeşiti biziz bulunan insan kafatasıları muhtemeler diğer insan çeşitleridir.

 2. oğuzhan dedi ki:

  eski efsanelerde her zaman gökten gelen tanrıların insan kızlarıyla birleştikleri söylenir doğal olarak farklı iki gen yapısından değişik canlılar çıka bilir gerçi her değişik canlı çiftleşmesinden bir şey çıkacak demek değildir bu belki nadiren bir şeyler olmuş olabilir

 3. ali dedi ki:

  bu ırk orion ırkıdır.8 milyon yıl öncesi burada vardılar. insandan daha fena bir şeydirler. meşhur şeytan imajı onlardan kalmıştır. hala orinun kuşagında vardırlar,istilacı ve savaş manyağı bir ırktır.

 4. homer dedi ki:

  Nuh tufanından kalma Nefilim soyundan son örnekler. Bazen Çin’ de falan bu türden boynuzlu (tırnak benzeri) yaşlı insanlara rastlanır ama bu DNA bozukluğu olduğunu düşünsek bile, demek ki DNA da bir şeyler var demektir. “Human Mutation” isimli bilim dergisinde yayınlanan bir makalede insanlardaki kan hücrelerini oluşturan genin, diğer canlılara ait gene benzemediğini tespit etmiş. Yani insan yeryüzünde yaratılmamış. Cennette yaratılıp, dünyaya sürgüne gönderilmiş olmasın 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s